Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Przekazaliśmy Dodzie prezent od fana. Jej reakcja, gdy go zobaczyła? "Ja matce to dam"
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 09.10.2023 22:07

Przekazaliśmy Dodzie prezent od fana. Jej reakcja, gdy go zobaczyła? "Ja matce to dam"

Doda
Doda z mamą fot. KAPiF

Doda po drugim koncercie Aquaria Tour spotkała się z reporterką Świata Gwiazd. Monika Maszkiewicz przekazała jej prezent od jednego z fanów. Bezcenna reakcja wokalistki. Co jej podarował?

Koncerty Dody Aquaria Tour

Machina ruszyła. Doda w miniony weekend zagrała dwa koncerty w ramach “Aquarii Tour”. Tak jak obiecywała – przygotowała dla fanów show na najwyższym poziomie. Nie zabrakło też gości specjalnych. Drugiego dnia, gdy widowisko rejestrował Polsat, na scenie towarzyszyli piosenkarce Lanberry i Smolasty.

Po zakończeniu widowiska Doda spotkała się z reporterką Świata Gwiazd, która opowiedziała jej o reakcji fanów na to, co zobaczyli. Nie zabrakło też nietypowego prezentu od fana. 

Doda z płytą Aquaria, fot. KAPIF
Doda fot. KAPiF
Doda podczas koncertu pokazała prawie całe pośladki! Na odpowiedź Sablewskiej nie trzeba było długo czekać

Drugi koncert Aquaria Tour

Publiczność zebrana w Studiu 2400 była pod wrażeniem. Nie brakowało komplementów, emocji, a nawet łez wzruszenia. Nic dziwnego, ponieważ gwiazda zapewniła im ogrom atrakcji. Wykonała największe hity z nowej płyty, a cała publika śpiewała wspólnie z nią. Artystka zadbała o każdy szczegół swojego występu.

 Wrażenie robiła ogromna scena, oświetlenie, stylizacje, choreografia, scenografia i niesamowite wizualizacje. Zachwyceni fani wrzucają do sieci mnóstwo nagrań z koncertu.

Fani już od jakiegoś czasu dostawali przedsmak tego co pojawi się podczas kolejnych widowisk Aquaria Tour. Od września na antenie Polsatu w każdy poniedziałek można oglądać reality show “Doda. Dream Show”, w którym wokalistka pokazuje kulisy przygotowań do trasy koncertowej. Po drugim koncercie gwiazda spotkała się z reporterką Świata Gwiazd, Moniką Maszkiewicz. 

Jaki prezent Doda dostała od fana?

Po drugim koncercie Aquaria Tour do Dody ustawiła się kolejka dziennikarzy. Każdy chciał chociaż przez chwilę porozmawiać z gwiazdą i na gorąco omówić emocje związane z występem. Artystka z chęcią po występie porozmawiała z Moniką Maszkiewicz ze Świata Gwiazd. 

Reporterka naszego portalu przekazała jej prezent od jednego z fanów. Była to koszulka z podobizną Dody. Na princie pojawiły się trzy zdjęcia artystki i napis “oficjalna”. Reakcja wokalistki była fantastyczna. Powiedziała, że przekaże podarunek swojej mamie, Wandzie.

Ja matce to dam - powiedziała rozbawiona gwiazda. 

Trzeba przyznać, że fani Dody zawsze mają fantastyczne pomysły. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia całej sytuacji. Jak wam się podoba prezent dla artystki?

Monika Maszkiewicz i Doda fot. Świat Gwiazd Exclusive
Monika Maszkiewicz i Doda fot. Świat Gwiazd Exclusive
Monika Maszkiewicz i Doda fot. Świat Gwiazd Exclusive
Monika Maszkiewicz i Doda fot. Świat Gwiazd Exclusive
Monika Maszkiewicz i Doda fot. Świat Gwiazd Exclusive
Monika Maszkiewicz i Doda fot. Świat Gwiazd Exclusive