Swiatgwiazd.pl
Kossakowski i Wojciechowska

instagram.com/przekossakowski

Przemek Kossakowski opowiedział o początkach małżeństwa. "Marzę czasem, żeby mieć spokój"

26 Lipca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Kilka miesięcy temu Przemek Kossakowski był gościem „Newonce Radio”, gdzie udzielił szczerego wywiadu na temat początków swojego małżeństwa. Wyznał wówczas, że przeprowadził się z Podlasia do Warszawy tylko ze względu na swój związek. Dodał, że im więcej dzieje się wokół niego, tym bardziej marzy o spokoju. Z kolei magazyn „Party” dotarł do osoby z otoczenia byłego małżeństwa podróżników, która wyznała, iż po rozstaniu nie mają ze sobą żadnego kontaktu.

  • Przemek Kossakowski przyznał w „Newonce Radio”, że przeprowadził się do Warszawy tylko ze względu na związek

  • Magazyn „Party” donosi, że po rozstaniu podróżnicy nie mają ze sobą żadnego kontaktu

Kiedy do sieci trafiła informacja o rozstaniu Kossakowskiego i Wojciechowskiej, wszyscy oczekiwali oficjalnego potwierdzenia od jednej ze stron. Zrobiła to podróżniczka, natomiast jej małżonek zdecydował się jedynie na publikację posta, w którym wyraził swoje niezadowolenie ku ocenianiu czyjegoś życia. Teraz na jaw wychodzą nowe informacje.

Przemek Kossakowski o początkach małżeństwa z Martyną Wojciechowską

Popularna podróżniczka napisała na swoim Instagramie, że jej małżeństwo zakończyło się zaledwie po trzech miesiącach. Para była ze sobą łącznie trzy lata i trzy miesiące, i mimo tego, że sprawiali wrażenie perfekcyjnie dobranego duetu, tak za kulisami działo się zdecydowanie więcej niedobrego.

Przemek Kossakowski zdecydował się na wyprowadzkę z mieszkania Martyny Wojciechowskiej, jednak niedługo przed tym gościł na antenie „Newonce Radio”, gdzie opowiedział o kilku szczegółach ze swojego życia prywatnego, oraz ocenił swoje obecne życie.

Przyznał wówczas, że znajduje się w fazie stabilizacji, jednak nie jest to stan, w którym ma zamiar się zatrzymywać. Dodawał, iż sobie sprawę, że wszystko może się zdarzyć. Podał przykład, że trzy lata temu spakował się w samochód i mieszkał sam na Podlasiu, w ciszy, a w Warszawie mieszka tylko przez związek.

pjimage (46)

Marta Manowska została przyłapana na plaży. Prezenterka złamała prawo

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:
- Marzę czasem, żeby mieć spokój. Im więcej tego wszystkiego dzieje się wokół mnie, tym bardziej mam ochotę… […] No to takie ucieczkowe - powiedział Przemek Kossakowski.

Wojciechowska i Kossakowski nie utrzymują kontaktu

Tymczasem magazyn „Party” dotarł do osoby, która była bardzo bliska zarówno Kossakowskiemu, jak i jego żonie. Powiedziała, że od momentu wyprowadzki podróżnika z mieszkania Wojciechowskiej na Żoliborzu nie utrzymują ze sobą żadnych kontaktów.

Rozstanie było bardzo ciężkie dla obu stron, jednak wpłynęło nie tylko na nich. Warto dodać, że córka podróżniczki, Marysia bardzo przywiązała się do męża swojej mamy i bardzo jej brakuje towarzystwa Kossakowskiego. Przypomnijmy, że niedawno Martyna Wojciechowska skomentowała wpis byłego męża na temat ich rozstania.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Party, Newonce RadioJeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Donald Tusk

Życie gwiazd

Poznajecie? Teraz ma 64 lata. Donald Tusk w dzieciństwie zachwycał burzą loków

Czytaj więcej >
Edyta Pazura

Życie gwiazd

Szczęśliwa Edyta Pazura podzieliła się radosną nowiną: "Otóż oficjalnie jestem doktorantką"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Gwiazda TVP jest w ciąży. Wielkie zmiany w życiu Hanny Konarowskiej

Czytaj więcej >
Dorota Szelągowska

Życie gwiazd

„Dorota, jak mi nie pomożesz, to umrę”. Katarzyna Grochola prosi córkę o pomoc w remoncie

Czytaj więcej >
Katie Piper

Życie gwiazd

Katie Piper została oblana kwasem. Przeszła już 400 operacji plastycznych

Czytaj więcej >
Aleksandra Kwaśniewska

Życie gwiazd

Aleksandra Kwaśniewska zachwyciła widzów Dzień dobry TVN

Czytaj więcej >