Swiatgwiazd.pl
M Wojciechowska IG

instagram.com/martyna.world

Martyna Wojciechowska skomentowała wpis Przemka Kossakowskiego nt. rozstania

19 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Martyna Wojciechowska to kobieta, która widziała już niemal wszystko. Wydawało się, że ślub z Przemkiem Kossakowskim to zwieńczenie jej idealnego życia. Niestety, para rozstała się. Po ostatniej wypowiedzi Przemka Martyna nie mogła przejść obojętnie.

  • Martyna Wojciechowska to popularna podróżniczka

  • W 2020 roku poślubiła Przemka Kossakowskiego

  • Para rozstała się, o czym Martyna poinformowała na swoim Instagramie

Martyna Wojciechowska ma na swoim koncie bolesne rozstania. Wydawałoby się, że wszystko będzie dobrze, kiedy poślubi Przemka Kossakowskiego. Niestety mężczyzna postanowił zakończyć małżeństwo, czym złamał jej serce. Martyna jednak wciąż ma oko na social media Przemka.

Martyna Wojciechowska — kariera i życie prywatne

Wydawałoby się, że Martyna Wojciechowska osiągnęła już w życiu wszystko. Podróżniczka wzięła udział w wielu ekstremalnych eksperymentach, takich jak zdobycie Korony Ziemi. Ma na koncie wiele sprzedanych książek, a jej hitowy program — Kobieta na krańcu światadoczekał się mnóstwa wznowień. Martyna działa również w kilku organizacjach charytatywnych i angażuje się w akcje społeczne. Do idealnego życia brakowało jej jedynie miłości.

Tę znalazła u boku Jerzego Błaszczyka, płetwonurka, który zmarł na raka w 2016 roku. Martyna urodziła mu córkę, Marię. Kobieta była zaręczona pięć razy, a dwukrotnie odwoływała ślub w ostatnim momencie. Wydawałoby się, że wreszcie znajdzie swoją przystań, wychodząc za Przemka Kossakowskiego.

M Stuhr EN

Maciej Stuhr pokazał zdjęcie z planu. Nergal skomentował je w żartobliwy sposób

CZYTAJ DALEJ

Bolesne rozstanie Martyny Wojciechowskiej

Jednak kilka miesięcy po ślubie ich małżeństwo się rozpadło, o czym poinformowała zrozpaczona Martyna na swoim Instagramie. Kobieta przyznaje w opisie do artystycznego zdjęcia na tle zachodzącego słońca, że decyzja Przemka ją zaskoczyła. Ona traktowała dane słowo bardzo poważnie.

W ostatnich dniach pierwszy raz od opublikowania postu Martyny Wojciechowskiej głos zabrał Przemek Kossakowski, który również posłużył się do tego celu swoim profilem na Instagramie. Swoje melancholijne zdjęcie od tyłu, na tle jeziora, opatrzył równie smutnym opisem.

Napisał, że nie chce uciekać od odpowiedzialności, jednocześnie przestrzegając swoich obserwatorów, by nie oceniali jego relacji z Wojciechowską przez pryzmat tego, co widać w mediach. Dodał, że podejmowanie ważnych życiowych decyzji to proces, który czasem trwa dosyć długo.

Okazuje się, że Martyna wciąż ma oko na social media swojego byłego męża, bo dopatrzyła się komentarza Lidii Kazen, dyrektor programowej stacji TTV. Lidia napisała: "Zawsze z Tobą", a do swojej dwuznacznej wypowiedzi dodała emotikonkę serca.

Można sobie jedynie wyobrażać, jak zraniona poczuła się Martyna, która od razu chwyciła za telefon i odpisała Lidii: "To ciekawe, bo mi mówiłaś to samo". Czy między kobietami narasta konflikt? Nie wiadomo. Przemek ma wobec Lidii ogromny dług wdzięczności, bo to dzięki niej zaczął pracę w telewizji.

Mężczyzna udzielił wywiadu "Twojemu Stylowi", w którym przyznał, że gdy Lidia Kazen została szefową TTV, szukała kreatywnych ludzi, by zapełnić ramówkę. Od razu do głowy przyszedł jej charyzmatyczny Kossakowski, któremu dała wolną rękę. Jego propozycja spodobała się na tyle, że otrzymał profesjonalnego kamerzystę i reżysera i zaczął pracę jako prowadzący telewizyjny program.


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Instagram, SuperExpress

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >