Pytanie na śniadanie Żródło: instagram.com/@@sanatorium_milosci_tvp

Internautom nie spodobała się mina prezenterki "Pytania na śniadanie". Bronią Halinki z "Sanatorium miłości"

25 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Bohaterka programu “Sanatorium miłości” gościła w telewizji śniadaniowej “Pytanie na śniadanie”. Pod czujnym okiem kamery pogodna seniorka zgodziła się zarzucić sobie na szyję małego gada. Uwagę internautów przykuła reakcja prowadzącej, Małgorzaty Tomaszewskiej. Niektórzy komentujący zaryzykowali nawet stwierdzenie, że prezenterka najwyraźniej nie przepada za panią Halinką.

  • W “Pytaniu na śniadanie” gościła ostatnio pani Halinka z “Sanatorium miłości”
  • Odważna seniorka nie obawiała się zarzucić sobie na szyję gada
  • Reakcja Małgorzaty Tomaszewskiej wzbudziła zniesmaczenie internautów
  • Na profilu programu w social mediach interweniowali administratorzy

Ostatnio na kanapie w studiu “Pytania na śniadanie” gościła pani Halinka. Polacy poznali seniorkę jako uczestniczkę 3. edycji formatu “Sanatorium miłości”. Wielu fanów reality show uznaje 68-latkę z Pabianic za jedną z najsympatyczniejszych kuracjuszek tego turnusu. Tego samego zdania najwyraźniej ma nie podzielać, zdaniem niektórych komentujących, gospodyni telewizji śniadaniowej.

Halinka Jaksa w “Pytaniu na śniadanie”. W studiu pojawił się gad

Program “Pytanie na śniadanie” wita dzień wraz z telewidzami TVP już od 2002 roku. Lista prowadzących formatu, którzy pojawiali się i znikali na przestrzeni lat, jest niezwykle długa. Wśród byłych, pracujących na planie telewizji śniadaniowej TVP przewinęły się takie osobistości jak: Agata Młynarska, Agnieszka Woźniak-Starak, Katarzyna Dowbor czy Artur Orzech. Niedawno w atmosferze medialnego poruszenia dołączyła do nich również Marzena Rogalska.

Obecnie program “Pytanie na śniadanie” prowadzą Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska. To właśnie ta para gościła na kanapie panią Halinkę z “Sanatorium miłości”. Tematem ich wspólnej rozmowy były egzotyczne zwierzęta.

Oprócz pani Halinki w studiu “Pytania na śniadanie” wystąpił także niewielki gad, reprezentant królestwa egzotycznych zwierząt. Seniorka, zachęcona przez prowadzącego, bez oporów wzięła go na ręce. Zaraz po tym zawiesiła sobie węża na szyi.

Michał Wiśniewski w końcu pokazał swoją piątą żonę. Na zdjęciu zaskakuje jeden szczegółMichał Wiśniewski w końcu pokazał swoją piątą żonę. Na zdjęciu zaskakuje jeden szczegółCzytaj dalej

- Taki piękny naszyjnik będę miała, prawda? - zastanawiała się z uśmiechem pani Halinka.

Wobec takiego widoku Małgorzata Tomaszewska najwidoczniej nie przeszła obojętnie. Zdziwiła się odrobinę, co uchwyciło szklane oko kamery. Zdaniem wielu internautów spojrzenie, jakie mogli ujrzeć widzowie “Pytania na śniadanie”, wyrażało pogardę.

Krytyka prowadzącej “Pytania na śniadanie”. “Nie popisała się”

Na podstawie tego spojrzenia niektórzy internauci najwyraźniej wysnuli ciut za daleko idące wnioski. Wśród komentarzy na Facebooku można znaleźć te, które zarzucają prowadzącej “Pytanie na śniadanie” nawet brak kultury osobistej.

- Czyżby Małgorzata Tomaszewska na Halinkę patrzyła jakby z pogardą, wyższością? Nie jest to przyjazne spojrzenie- zastanawia się jeden z komentujących.

- Pani Tomaszewska nie popisała się. Uważa się za lepszą? Przecież pani Halinka jest sobą, nikogo nie udaje, żeby patrzeć na nią z pogardą. Uczmy się kultury od prostych ludzi- stwierdza inny internauta.

Choć część internautów nie doszukuje się w minie prowadzącej “Pytania na śniadanie” niczego poza ewentualnym zdziwieniem lub zdegustowaniem z powodu węża, w tej sytuacji konieczna okazała się interwencja adminów. Osoby zarządzające profilem poinformowały, że to właśnie widok gada wymusił na Małgorzacie Tomaszewskiej podobną reakcję, z czym nie ma nic wspólnego sama postać pani Halinki.

PnŚ 1

PnŚ 1

PnŚ 1

Źródło: instagram.com/@sanatorium_milosci_tvp

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł