Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rafał Grabias o relacjach z Gabrielem Sewerynem. Tak wyglądały na krótko przed śmiercią gwiazdy "Królowych życia"
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 28.11.2023 23:19

Rafał Grabias o relacjach z Gabrielem Sewerynem. Tak wyglądały na krótko przed śmiercią gwiazdy "Królowych życia"

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn, fot. KAPIF
Rafał Grabias, Gabriel Seweryn, fot. KAPIF

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias byli najpopularniejszą polską parą gejów w ostatnich latach. Ich rozstanie odbiło się szerokim echem. Jaki mieli kontakt na krótko przed śmiercią “Versace z Głogowa”? O tym powiedział nam jego były partner.

Z kim był w związku Gabriel Seweryn?

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias byli jednymi z najbardziej lubianych bohaterów programu "Królowe życia". Tworzyli związek od 18 lat, a przed kamerami jawili się jako idealna para. Nic nie zapowiadało rozstania, dlatego koniec ich związku był dla wielu prawdziwym zaskoczeniem. Wszystko za sprawą tajemniczego “stalkera”, który okazał się późniejszym partnerem Seweryna.

Tak Grabias nazywał Kamila Biełę, stylistę i pasjonata mody

Mam u swojego boku najlepszego faceta w moim życiu. Jestem z niego dumny, jest moim oparciem i najlepszym przyjacielem – mówił Seweryn Pudelkowi.

Z kolei w rozmowie z Pomponikiem przyznał, że w związku z Rafałem musiał zmierzyć się ze zdradą:

To nie ja pierwszy dopuściłem się zdrady. Nie mówiąc już o tym, że w moim związku od sześciu lat nie było seksu.

Gabriel liczył, że dzięki “Królowym życia” uda mu się pokonać kryzys w relacji z Rafałem:

Do programu poszedłem dla funu i fejmu, czyli z próżności (śmiech). I przede wszystkim po to, by ratować związek, który od dawna nie istniał, czego ja sam nie przyjmowałem do wiadomości. Naiwnie wierzyłem, że udział w »Królowych życia« zdziała jakiś cud. Na szczęście to wszystko już za mną.

Ostatni związek Gabriela Seweryna. To dla niego zostawił miłość życia. Z Rafałem Grabiasem rozstał się w atmosferze skandalu Z czym Gabriel Seweryn zmagał się przed śmiercią? Media obiegły doniesienia o poważnych problemach

Kulisy rozstania Gabriela Seweryna i Rafała Grabiasa

Choć widzowie "Królowych życia" przepadali za drobnymi potyczkami partnerów, prawda o ich związku okazała się o wiele smutniejsza. Gabriel Seweryn w rozmowie z Pudelkiem zdradził, że jego relacja z Rafałem zakończyła się jeszcze, gdy obaj występowali w telewizyjnym show. Znajomość była podtrzymywana tylko na potrzeby programu.

Nasz związek skończył się siedem lat temu. Od siedmiu lat nie sypialiśmy ze sobą! Jak zamieszkaliśmy w Berlinie, nic nas nie łączyło. Każdy z nas miał ułożyć sobie życie na nowo. W międzyczasie dostaliśmy propozycję, żeby wziąć udział w programie. Chcieli żebyśmy grali, to nie były sceny z naszego życia. To nie była prawda, nic mnie z nim nie łączyło.

Rafał po rozstaniu niechętnie rozmawiał na tematy dotyczące Gabriela. Nie reagował na zdjęcia, jakie jego były ukochany publikował w social mediach. Pudelkowi wyznał krótko:

Nie jestem zwolennikiem upubliczniania tego, co było! Głęboko wierzę, że Gabriel jest smutny... Więc, co mogę czuć ja jako osoba zdradzona i okłamywana? Zależy mi na naszym spokoju, więc już przygotowałem sobie nową nieruchomość.

Zapytany w wywiadzie dla Świata Gwiazd o to, jaką parą byli w programie, który podbił serca widzów, wyznał:

My byliśmy w tej całej trójce najbardziej kontrowersyjni. Bo to 2016 rok. Para gejów. Pokazujemy swoje życie. Kamery wchodzą do naszego mieszkania. Byliśmy bardzo kontrowersyjni. Ale w naszym zachowaniu nie widziałem i do dziś nie widzę czegoś złego. My nigdy nie byliśmy wulgarni, my nigdy w taki wulgarny sposób nie rozmawialiśmy nawet między sobą. Czasami dochodziło do spięć, do kłótni, natomiast to, co później było pokazywane… Wiesz, my już po ósmym sezonie stwierdziliśmy, że nie damy rady… – mówił w swiatgwiazd.pl.

Czy Rafał Grabias miał kontakt z Gabrielem Sewerynem?

W tej samej rozmowie opowiedział, jak wyglądała ich relacja po rozstaniu. 

Nie mamy ze sobą kontaktu – przyznał dziennikarzowi Świata Gwiazd.

Wywiad został nagrany w sierpniu. 

Po śmierci Gabriela zamieścił na Instagramie pożegnalny post. Tak uczcił pamięć zmarłego byłego partnera:

Gabriel Seweryn nie żyje. Komunikat ze szpitala

Gabriel Seweryn zmarł 28 listopada. Miał tylko 56 lat. Informację potwierdziła Ewa Todorov, rzeczniczka Głogowskiego Szpitala Powiatowego. 

Z upublicznionych wiadomości wiadomo, że Seweryn około godziny 15.30 pacjent został przyjęty na SOR z objawami bólu w klatce piersiowej. Wykonano badania laboratoryjne, podłączono pacjentowi płyny i podano mu leki. Po około dwóch godzinach, kiedy się już wydawało, że będzie lepiej, doszło do nagłego zatrzymania krążenia.

Mimo podjętej reanimacji, która trwała długo, nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny – powiedziała rzeczniczka szpitala.

Gabriel Seweryn, Rafał Grabias, fot. EN
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias, fot. KAPIF
Gabriel Seweryn, Rafał Grabias, fot. EN
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias, fot. KAPIF
Gabriel Seweryn
Gabriel Seweryn i Kamil Bieła, fot. KAPIF