Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Gabriel Seweryn

Gabriel Seweryn

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn, fot. KAPiF
15.04.2024 11:44 "Powód śmierci?". Grabias dopiero teraz powiedział prawdę o Gabrielu Sewerynie

Choć już wkrótce od śmierci Gabriela Seweryna minie pięć miesięcy, fani wciąż nie pogodzili się z jego odejściem. Całkiem niedawno poznaliśmy przyczyny zgonu gwiazdora. Teraz głos w sprawie zabrał Rafał Grabias.

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn
30.03.2024 09:19 Rafał Grabias przerwał milczenie. Krótki, ale wymowny wpis gwiazdora po ujawnieniu przyczyny śmierci Gabriela Seweryna

Sprawa tajemniczych okoliczności śmierci Gabriela Seweryna ponownie zyskała rozgłos po ujawnieniu szczegółów badań toksykologicznych. Krótko po nowinach w mediach społecznościowych po raz kolejny odezwał się Rafał Grabias. Były partner znanego projektanta futer znów o nim wspomniał. Serce ściska.

Gabriel Seweryn
26.03.2024 10:41 Nieoficjalnie: znamy bezpośrednią przyczynę śmierci Gabriela Seweryna. Wyniki badań nie pozostawiają złudzeń

Śmierć Gabriela Seweryna była jednym z bardziej tajemniczych zdarzeń końcówki minionego roku. Bohater "Królowych życia" przez kilka godzin walczył o życie w szpitalu. Teraz ujawniono najnowsze informacje związane z badaniem toksykologicznym. Czy właśnie to było bezpośrednią przyczyną jego zgonu?

Rafał Grabias, fot. KAPiF; instagram.com/gabriel_seweryn
28.02.2024 17:58 Rafał Grabias zrobił TO w trzecią miesięcznicę śmierci Gabriela Seweryna. Fani płaczą razem z nim

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn tworzyli parę przez 18 lat. Wkrótce po zakończeniu przygody z programem “Królowe życia” panowie się jednak rozstali. W trzecią miesięcznicę śmierci projektanta, jego dawny ukochany zdobył się na bardzo osobiste wyznanie.

Gabriel Seweryn
26.02.2024 20:12 Raport prokuratury ws. śmierci Gabriela Seweryna. Sekcja wykluczyła dwie przyczyny

Gabriel Seweryn zmarł trzy miesiące temu. Przyczyny śmierci i tajemnicze okoliczności tego tragicznego zdarzenia wciąż są badane przez służby. Teraz prokuratura ujawniła, jakie dwie przyczyny zgonu wykluczono przy sekcji.

Gabriel Seweryn, fot. Jan Bielecki/East News; goniec.pl
25.02.2024 18:20 Odwiedzili grób Gabriela Seweryna. Oto, co zastali po trzech miesiącach od pogrzebu

Wkrótce miną trzy miesiące od śmierci gwiazdora “Królowych życia”, projektanta Gabriela Seweryna. Celebryta odszedł w zagadkowych okolicznościach, które wciąż badane są przez prokuraturę. Jak wygląda dziś jego grób?

Gabriel Seweryn, fot. instagram.com/gabriel_seweryn
05.02.2024 08:20 Przyczyny śmierci Gabriela Seweryna? Sprawa zrobiła się bardzo poważna. Prokuratura nie ma wątpliwości

Śmierć Gabriela Seweryna, projektanta znanego z “Królowych życia”, poruszyła opinię publiczną. Prokuratura natychmiast zabrała się za wyjaśnienie zagadkowych przyczyn śmierci gwiazdora. Pojawiły się nowe informacje. Podjęto kluczową decyzję.

Prokuratura o wynikach toksykologicznych Gabriela Seweryna, fot. instagram.com/gabriel_seweryn
26.01.2024 08:15 Prokuratura o wynikach toksykologicznych Gabriela Seweryna i zarzutach. Komunikat po długim milczeniu

Gabriel Seweryn zmarł dwa miesiące temu, a okoliczności jego śmierci wciąż budzą burzliwe dyskusje. Po długim milczeniu głos na temat badań toksykologicznych zmarłego zabrała głogowska prokuratura. Co mieli do powiedzenia przedstawiciele służb?

Gabriel Seweryn
04.01.2024 09:41 "Modelki były zaskoczone". Tak zachowywał się Gabriel Seweryn. Znajoma ujawnia całą prawdę

Od śmierci Gabriela Seweryna mija już kolejny miesiąc, a nadal wiele szczegółów w kwestii jego ostatnich chwil jest zagadką. Sprawą zajmuje się prokuratura, a o samym projektancie wypowiadają się jego znajomi. 56-latek miał spore plany na przyszłość. Tak zachowywał się wobec potencjalnych klientek.

Matka Gabriela Seweryna
03.01.2024 15:34 Matka Gabriela Seweryna przerywa milczenie. Pogrzeb syna wpędził ją w kłopoty. Miała spore problemy

Pogrzeb gwiazdora “Królowych życia” odbył się 6 grudnia. Jego ostatniemu pożegnaniu towarzyszyła napięta atmosfera. Mama zmarłego wyznała smutną prawdę.

Gabriel Seweryn, fot. KAPIF
29.12.2023 20:33 Rodzinę Gabriela Seweryna spotkała tragedia. Przestępca nie miał litości. Siostra ujawniła koszmarne szczegóły

Gabriel Seweryn zmarł kilka tygodni temu w szokujących okolicznościach. Teraz jego rodzina przeżywa koszmar. Siostra podzieliła się wstrząsającymi szczegółami. Kto stoi za czymś tak okropnym?

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn
28.12.2023 21:46 Partner Gabriela Seweryna zrobił to miesiąc śmierci projektanta. W sieci krąży wideo z jego wybryków

Od pogrzebu Gabriela Seweryna minęły trzy tygodnie. Jego były ukochany Rafał Grabias wciąż jeszcze nie otrząsnął się po śmierci projektanta. A co robi teraz ostatni partner gwiazdora, Kamil? W sieci ujawniono zatrważające informacje.

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn
28.12.2023 18:39 Rafał Grabias pojawił się przy grobie Gabriela Seweryna. Do pomnika nawet nie dało się dojść. Pokazał, co tam zastał

Śmierć Gabriela Seweryna wstrząsnęła show-biznesem. Transmisja na żywo, którą prowadził, złamała serca fanów, którym do dziś dzień trudno pogodzić się z jego odejściem. Rafał Grabias również nie może zapomnieć o byłym partnerze, ostatnio pojawił się przy jego grobie. Zobaczcie, co tam zastał.

Gabriel Seweryn
28.12.2023 16:09 Prokuratura wszczęła postępowanie ws. śmierci Gabriela Seweryna. Zarzuty sa poważne. Oświadczenie wszystko wyjaśnia

Gabriel Seweryn zmarł w dramatycznych okolicznościach. Ujawniono, że prokuratura wszczęła postępowanie w sprawie śmierci Versacego z Głogowa. Śledczy badają wątek spowodowania śmierci projektanta. Pojawiły się nowe ustalenia.

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn
26.12.2023 15:59 Rafał Grabias w podwójnej żałobie. To nie są święta! Serce pękło na zawsze

Rafał Grabias przeżywa bardzo smutne święta w tym roku. Nie tylko z powodu odejścia Gabriela Seweryna. Gwiazdor jest w podwójnej żałobie, właśnie zamieścił niezwykle smutny wpis w mediach społecznościowych.

Oświadczenie pogotowia po śmierci Gabriela Seweryna, fot. instagram.com/gabriel_seweryn
19.12.2023 13:23 Nowe oświadczenie pogotowia po śmierci Gabriela Seweryna. Zebrali dowody! "Zawiadomienie do prokuratury"

Nie milkną echa kontrowersji wokół śmierci Gabriela Seweryna, które wywołane zostały nagraniem opublikowanym w mediach społecznościowych projektanta. Pogotowie w Legnicy po raz kolejny zabrało głos i przedstawiło plan działań, które będą podejmowane w najbliższym czasie.

Rafał Grabias
18.12.2023 11:30 Rafał Grabias wspomina Gabriela Seweryna. Udostępnił romantyczne wideo z czasów związku. Serce pęka

28 listopada zmarł nagle Gabriel Seweryn, gwiazdor znany z ,,Królowych życia''. Informacja o odejściu mężczyzny zszokowała cały Internet. Seweryn występował w popularnym programie razem ze swoim partnerem Rafałem Grabiasem. Mężczyzna do tej pory nie może pogodzić się ze śmiercią ukochanego. Wspomina go w mediach społecznościowych.

Gabriel Seweryn chciał zrobić to dla pieniędzy, fot. instagram.com/gabriel_seweryn
18.12.2023 08:23 Gabriel Seweryn chciał zrobić TO dla pieniędzy. Przed śmiercią planował coś niebywałego. Przyjaciółka wszystko zdradziła

Gabriel Seweryn mierzył się przed śmiercią z poważnymi problemami finansowymi. Gwiazdor znany jako “Versace z Głogowa” miał jednak pomysł na szybki zastrzyk gotówki. Przyjaciółka zmarłego wyjawiła, że chciał zająć się kontrowersyjną działalnością.

Wykształcenie Gabriela Seweryna, fot. instagram.com/gabriel_seweryn
16.12.2023 14:38 Oto wykształcenie Gabriela Seweryna. Skończył wymagającą uczelnię. Miał prestiżowy dyplom

Gabriel Seweryn mógł poszczycić się wykształceniem, jakiego niejeden mógłby mu pozazdrościć. Po tak wymagającej edukacji w połączeniu z talentem nic dziwnego, że w jego stroje ubierały się największe gwiazdy w Polsce.

Dagmara Kaźmierska o śmierci Gabriela Seweryna, fot. KAPIF
15.12.2023 10:59 Rafał Grabias reaguje na słowa Dagmary Kaźmierskiej o śmierci Gabriela Seweryna. Oto co powiedziała

Dagmara Kaźmierska udzieliła wywiadu na temat śmierci Gabriela Seweryna, z którym przez lata była w konflikcie. Na jej słowa zareagował były partner artysty – Rafał Grabias. Co napisał?

Gabriel Seweryn, fot. instagram.com/gabriel_seweryn
14.12.2023 08:11 Nowe wieści z prokuratury o wynikach sekcji zwłok Gabriela Seweryna. Na to czekali fani celebryty

Prokuratura w Legnicy przekazała nowe informacje na temat przyczyny zgonu Gabriela Seweryna. Projektant znany z programu “Królowe życia” zmarł 28 listopada, a okoliczności jego śmierci wciąż budzą kontrowersje.

Gabriel Seweryn
13.12.2023 10:22 Natychmiastowa decyzja po pogrzebie Gabriela Seweryna. Przyjaciółka celebryty ujawnia szczegóły akcji

Śmierć Gabriela Seweryna była ogromnym szokiem dla jego rodziny i przyjaciół. Przyczyny nagłego odejścia 56-latka nadal pozostają tajemnicą, jednak bliscy powoli starają się pogodzić z tragedią. Przyjaciółka projektanta wyszła z wyjątkową inicjatywą. Poprosiła internautów o wzięcie udziału w zbiórce.

Gabriel Seweryn
12.12.2023 12:18 Cztery potencjalne przyczyny śmierci Gabriela Seweryna. Pojawiły się nowe doniesienia

Od śmierci Gabriela Seweryna mijają już dwa tygodnie, a nadal nie wiadomo co dokładnie przydarzyło się 56-letniemu projektantowi. Dramatyczne nagranie z jego udziałem, które trafiło do sieci, pozostawia wiele pytań. Teraz pojawiły się doniesienia o czterech przyczynach śmierci. 

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias
11.12.2023 13:36 Smutne urodziny Rafała Grabiasa. Ostatni partner Gabriela Seweryna dał mu w kość. "Siekiera wisi w powietrzu"

Gabriel Seweryn zmarł 28 listopada. Pogrzeb odbył się 6 grudnia. Pożegnała go najbliższa rodzina, ale także ogromna grupa fanów. Na cmentarzu nie zabrakło też jego byłego partnera Rafała Grabiasa, z którym spędził osiemnaście lat życia. Obecny był też ostatni partner, czyli Kamil. Wiemy, że ich relacje nie wyglądają najlepiej. Co się dzieje? Przykre wieści w urodziny Rafała. 

Gabriel Seweryn
09.12.2023 20:35 Sąsiedzi Gabriela Seweryna po jego pogrzebie już nie gryzą się w język. Reporter nie mógł się otrząsnąć po tym, co usłyszał

Gabriel Seweryn został pochowany zaledwie trzy dni temu. Versacego z Głogowa żegnali bliscy, rodzina i fani. Teraz wreszcie usta otworzyli sami sąsiedzi projektanta. Tama emocji puściła, co wyznali wstrząśniętemu dziennikarzowi?

Gabriel Seweryn
09.12.2023 10:43 Nowe tłumaczenie pogotowia ws. Gabriela Seweryna. To dlatego wezwano policję

Gabriel Seweryn zmarł 28 listopada, a pogrzeb celebryty odbył się 6 grudnia. Przed śmiercią 56-latka doszło do zatrważających scen. Do sieci trafiło nagranie z jego wołaniem o pomoc. Dlaczego pogotowie zdecydowało się wezwać policję? Wszystko przez brutalny atak.

Gabriel Seweryn, fot. KAPIF
09.12.2023 10:22 TYLKO U NAS: Zmiany na profilu Gabriela Seweryna po jego śmierci. Wiemy, kto za nimi stoi

Na profilu Gabriela Seweryna zaszły zmiany. Kto nim zarządza? Osoba z otoczenia zmarłego artysty zdradziła nam tę informację.

Gabriel Seweryn ostatni wywiad
09.12.2023 07:51 Gabriel Seweryn z partnerem mieli poważne plany. Ludzi może oburzyć to, co wyznali niedługo przed śmiercią projektanta

Gabriel Seweryn zmarł 28 listopada. Jego śmierć wstrząsnęła opinią publiczną. Wszystko przez nagranie z wołaniem o pomoc, które nagrał na chwilę przed swoim odejściem. Teraz kontrowersje wzbudza ostatni wywiad. Co planował z partnerem? To może być nie do przyjęcia dla wielu osób.