Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gabriel Seweryn odmienił wizerunek Danuty Martyniuk. To od niego zaczęła się jej wielka przemiana. Nowy look wywołał trzęsienie w mediach
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 29.11.2023 13:18

Gabriel Seweryn odmienił wizerunek Danuty Martyniuk. To od niego zaczęła się jej wielka przemiana. Nowy look wywołał trzęsienie w mediach

Gabriel Seweryn
Gabriel Seweryn tworzył ubrania dla gwiazd, fot.

Gabriel Seweryn zyskał ogromną popularność dzięki telewizyjnemu programowi "Królowe życia". Oprócz występów przed kamerami prowadził własną pracownię futer, którą odwiedzało wiele znanych gwiazd. To właśnie projektant pomógł odnaleźć styl m.in.: Danucie Martyniuk i jej mężowi.

Gabriel Seweryn nie tylko występował w "Królowych życia. Miał własny biznes

Udział w kilku sezonach telewizyjnego programu przyniósł gwiazdorowi rzeszę fanów, którzy obserwowali go w mediach społecznościowych. To tam dzielił się z nimi smaczkami z życia prywatnego, a także zawodowego.

W jego postach można było z łatwością zauważyć liczne projekty futer, którymi specjalizował się projektant. Gwiazdor potrafił ze zwykłej odzieży stworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Szybko o jego kunszcie dowiedziały się gwiazdy show-biznesu.

Szpital komentuje film z Gabrielem Sewerynem błagającym o pomoc. Oto ich stanowisko Z czym Gabriel Seweryn zmagał się przed śmiercią? Media obiegły doniesienia o poważnych problemach

Gabriel Seweryn ubierał znane gwiazdy

W mediach społecznościowych gwiazdor chętnie pokazywał internautom, jak tworzy niepowtarzalne projekty. Kurtki znalazły swoich konsumentów także wśród najsławniejszych gwiazd. Jednymi z bardziej rozpoznawalnych gości atelier Gabriela Seweryna był Zenon Martyniuk oraz jego żona Danuta.

Dla króla disco polo projektant stworzył czarną skórzaną koszulę z dwoma rzędami suwaków, a także złoty krótki kożuch. Projekty zrobiły furorę wśród internautów. Jeszcze większe wrażenie zrobiła stylizacja Danuty Martyniuk.

zenon martyniuk
Gabriel Seweryn tworzył ubrania dla gwiazd, fot. instagram.com/gabriel_seweryn/
zenon martyniuk
Gabriel Seweryn tworzył ubrania dla gwiazd, fot. instagram.com/gabriel_seweryn/
zenon martyniuk
Gabriel Seweryn tworzył ubrania dla gwiazd, fot. instagram.com/gabriel_seweryn/

Gabriel Seweryn odmienił styl Danuty Martyniuk. Niestandardowy kożuch był hitem

U bohatera "Królowych życia" w unikatowe futor zaopatrzyła się także żona muzyka, Danuta Martyniuk. Gabriel Seweryn stworzył dla niej wyjątkowy model z mnóstwem ilości ćwieków. Projektant wspominał, że włożył w ubranie swoje całe serce.

Dwa tygodnie ciężkiej pracy. Starannie wyselekcjonowane lisy, ponad 5 tyś ćwieków. Wszystkie ręcznie nabijanych. Najpiękniejsze podziękowano za prace to błysk w oko osoby której dedykowane jest to dzieło. Danusi cieszę się razem Tobą.

Internauci nie kryli zachwytu talentem projektanta. W komentarzach gratulowali mu modowej smykałki. Ubrania Gabriela Seweryna pomogły Danucie Martyniuk odnaleźć styl, którym obecnie zachwyca na ściankach.

  • Piękne wykonanie!
  • Piękne, ma Pan ogromny talent, pozdrawiam.
  • Jak zawsze perfecto.
  • Futro rewelacja.