Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > TYLKO U NAS: Edzia z "Królowych życia" pomagała Gabrielowi, gdy zbankrutował. "Miał kłopoty"
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 30.11.2023 21:08

TYLKO U NAS: Edzia z "Królowych życia" pomagała Gabrielowi, gdy zbankrutował. "Miał kłopoty"

Gabriel Seweryn i Edzia z "Królowych życia"
Gabriel Seweryn i Edzia z "Królowych życia", fot. AKPA/Świat Gwiazd

Jak Edzia z “Królowych życia” pomagała Gabrielowi Sewerynowi przed śmiercią? Co dla niego zrobiła, gdy zbankrutował? Tylko nam zdradziła szczegóły.

Nie żyje Gabriel Seweryn

28 listopada media obiegła tragiczna wiadomość. Zmarł Gabriel Seweryn – gwiazda programu “Królowe życia”, jedna z najbarwniejszych postaci, jakie przewinęły się przez popularny show. Miał tylko 56 lat. Informację potwierdziła Ewa Todorov, rzeczniczka Głogowskiego Szpitala Powiatowego. 

Z upublicznionych wiadomości wiadomo, że Seweryn około godziny 15.30 pacjent został przyjęty na SOR z objawami bólu w klatce piersiowej. Wykonano badania laboratoryjne, podłączono pacjentowi płyny i podano mu leki. Po około dwóch godzinach, kiedy się już wydawało, że będzie lepiej, doszło do nagłego zatrzymania krążenia.

Mimo podjętej reanimacji, która trwała długo, nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny – powiedziała rzeczniczka szpitala.

Po doniesieniach o śmierci w mediach społecznościowych pojawiło się niepokojące nagranie wideo, na którym Gabriel miał informować o swoim złym stanie:

Pogotowie, jaki cyrk odstawia. Zamiast mi pomóc k***a. Zobaczcie, oni tu stoją. Mnie tu dusi i nikt nie che mi pomóc. Ja naprawdę umrę. Ja chcę, żeby ludzie wiedzieli, jakie mam problemy… Naprawdę pokaż mnie, niech zobaczą, że to ja jestem. Tu mnie dusi. Zamówisz taksówkę? – mówił podczas relacji na żywo na Instagramie.

Sąsiedzi Gabriela Seweryna zdradzają gorzką prawdę. Przykre co od lat działo się w jego mieszkaniu Gwiazdy otwierają się po śmierci Gabriela Seweryna. Jedna z nich preżyła podobną tragedię. Uderza w służbę zdrowia

Rzeczniczka szpitala i rzecznik karetki komentują śmierć Gabriela Seweryna

Rzecznika szpitala była powściągliwa w komentarzach. Poproszona o odniesienie się do nagranej sytuacji, w rozmowie z Plejadą powiedziała krótko:

Szpital odmawia komentarza. Szpital nie świadczy usług wyjazdowych na telefon alarmowy pogotowia — przekazała rzeczniczka Ewa Todorov.

Tuż po niej poznaliśmy oficjalnego stanowisko rzecznika pogotowia w Legnicy. Dlaczego zespół ratownictwa medycznego nie udzielił pomocy Gabrielowi Sewerynowi? 

Karetka była na miejscu. Na miejscu podjęto również interwencje policji z uwagi na to, że sam pacjent pan Gabriel, jak i osoby towarzyszące były agresywne. Łącznie z tym, że grozili zespołowi ratownictwa medycznemu – czytamy na łamach “Faktu”.

Gabriel Seweryn
Gabriel Seweryn, fot. Instagram

Z kolei Plejada otrzymała kolejne wyjaśnienia w sprawie. Wynika z nich, że do akcji musiała wkroczyć policja, która starała się opanować rozwścieczonego Gabriela i jego znajomych. W tym czasie mężczyzna mógł już trafić w ręce lekarzy:

Tam nie było sytuacji, że nie udzielono pomocy, ponieważ zespół ratownictwa medycznego był na miejscu. Chciał panu Sewerynowi udzielić pomocy, ale niestety zarówno pacjent, jak i osoby, które z nim były, zachowywały się tak agresywnie w stosunku do zespołu ratownictwa medycznego, że tam interwencję podejmowała policja.

Ostatecznie ratownicy medyczni nie zdecydowali się na udzielenie pomocy w trosce o własne bezpieczeństwo:

Z uwagi na to, że zespół ratownictwa medycznego był w zagrożeniu, wycofał się z miejsca wezwania.

Gabriel Seweryn zbankrutował przed śmiercią

21 września powiadomił fanów na Instagramie, że wyrejestrował działalność gospodarczą. Gabriel po zamknięciu dawnego biznesu musiał znaleźć nową pracę. Postanowił działać w branży beauty. 

Od dłuższego czasu Seweryn chodził na kurs Szkoły Makijażu Permanentnego. 

Dawny Król Życia pokazywał nagrania z kursu i jest pełen nadziei. Planował też, że w dawnym salonie futer otworzy salon fryzjerski z gabinetem makijażu permanentnego. 

Dzięki Sylwii odkryłem, że nauka makijażu permanentnego brwi może być pasją, która nigdy się nie kończy. Jestem gotowy na przyszłe lekcje. Serdecznie dziękuję i gorąco polecam każdemu kto chce coś zmienić w swoim życiu i poznać nową pasję. Sylwii spokój i opanowanie oraz pewność w wykonywaniu zabiegu zapewnił mi odwagę i pomógł mi uwierzyć w to, że będę mistrzem makijażu permanentnego – pisał na Instagramie.

Po śmierci Gabriela skontaktowaliśmy się z Edytą Nowak-Nawarą, znaną jako Edzia, bohaterką “Królowych życia”, która w programie była przyjaciółką Dagmary Kaźmierskiej.

Jak Edzia z "Królowych życia" pomagała Gabrielowi Sewerynowi?

Edzia próbowała pomóc Gabrielowi. Gdy zbankrutował i musiał zamknąć biznes, wyciągnęła do niego pomocną dłoń. O szczegółach opowiedziała Światu Gwiazd.

Nasza relacja wyglądała biznesowo. Gdy Gabriel miał kłopoty, to ja mu pomagałam, podpowiadałam z moim przyjacielem, żeby wszedł w płaszcze, różnego typu inne rzeczy. Mieliśmy wkrótce zrobić wspólną reklamę. Nie wyszło, bo Gabriel miał inne kłopoty – przyznała nam.

Gabriel i Edzia utrzymywali relację po zakończeniu “Królowych życia”:

Nie był jakimś moim przyjacielem. Bardziej telefonicznie mieliśmy kontakt, przez to, że mieliśmy ten wspólny program.

Nowak-Nawara zdradziła nam, jaki Seweryn był prywatnie, poza kamerami:

Bardzo ciepły, bardzo miły. Ja myślałam, że on coś jeszcze fajnego zrobi w życiu. Bardzo mi szkoda. Przedwczoraj moi przyjaciele z Anglii mi napisali, że Gabriel nie żyje. Myślałam, że oni żartują. Dla mnie to był szok.

Na koniec zapytaliśmy ją, czy przed śmiercią Gabriel pogodził się z Dagmarą Kaźmierską:

Nie wiem, nie chcę też mówić, co tam partner miał z Gabrielem, ani o Dagmarze. To nie jest temat wspólny. Ja się nie dopytuję. Mnie nie interesują kłopoty. Jakieś ich zawirowania. Nigdy nie gadałam na nich. Nie wiem nawet, o co się kłócili. Ciężko mi powiedzieć – skwitowała dla swiatgwiazd.pl.

Cała rozmowa poniżej.

Edzia z Królowych życia, Edyta Nowak-Nawara, fot. swiatgwiazd.pl
Edzia z Królowych życia, Edyta Nowak-Nawara, fot. swiatgwiazd.pl
Gabriel Seweryn
Gabriel Seweryn, fot. AKPA
Mieszkanie Gabriela Seweryna i Rafała Grabiasa w Warszawie, fot. AKPA
Gabriel Seweryn, fot. AKPA
Mieszkanie Gabriela Seweryna i Rafała Grabiasa w Warszawie, fot. AKPA
Gabriel Seweryn, fot. AKPA