Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Królowe Życia

Królowe Życia

__Królowe życia__ to rozgrywający się w sercu Dolnego Śląska show, do 2022 roku emitowane na antenie TTV. Widzowie mogli śledzić codzienne perypetie przebojowych bohaterów, którzy osiągnęli sukces. Czołowymi gwiazdami byli Dagmara Kaźmierska, Gabriel Serweyn, czy Rafał Grabias. Program rozrywkowy pojawił się w telewizji w 2016 roku, w ciągu 6 lat emisji ukazało się 12 sezonów.

Dagmara Kaźmierska
20.04.2024 14:48 Rezygnacja z "TzG" to nie wszystko. Dagmara od początku przeczuwała najgorsze

Od kilku dni cały internet mówi o rezygnacji Dagmary Kaźmierskiej z "Tańca z Gwiazdami. Królowa życia wyjawiła jednak, że decyzja o odejściu to tylko wierzchołek góry lodowej. Już wcześniej bała się najgorszego. 

Dagmara Kaźmierska / Edyta Nowak-Nawara
16.04.2024 19:21 W Dagmarze aż się zagotowało! Tylko dla nas pierwszy raz odpowiada na ostre ataki Edzi. Mówi o jej "smutnym życiu"

Dagmara Kaźmierska i Edyta „Edzia” Nowak-Nawara były najwierniejszymi przyjaciółmikami w „Królowych życiu”. Dlaczego teraz trwa między nimi konflikt, a inny atak w mediach staje się coraz ostrzejszy?

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn, fot. KAPiF
15.04.2024 11:44 "Powód śmierci?". Grabias dopiero teraz powiedział prawdę o Gabrielu Sewerynie

Choć już wkrótce od śmierci Gabriela Seweryna minie pięć miesięcy, fani wciąż nie pogodzili się z jego odejściem. Całkiem niedawno poznaliśmy przyczyny zgonu gwiazdora. Teraz głos w sprawie zabrał Rafał Grabias.

Dagmara Kaźmierska
14.04.2024 10:46 Tak Kaźmierską nazywali w więzieniu. Za kratami nie było mowy o "królowej życia"

Dagmara Kaźmierska ma za sobą trudną przeszłość. W pewnym momencie swojego życia trafiła do więzienia. Po latach gwiazda “Królowych życia” wyjawiła, jak nazywano ją w zakładzie karnym.

Julia Von Stein
14.04.2024 10:24 Julia Von Stein wróciła do swojego byłego i szybko tego pożałowała. Wywinął jej niezły numer

Julia Von Stein zdecydowała się na zmiany w swoim życiu uczuciowym i dała szansę byłemu partnerowi. W krótkim czasie pożałowała tej decyzji. Jak się zachował?

Edzia z "Królowych życia" straciła dziecko
11.04.2024 17:43 Edzia z „Królowych życia” straciła dziecko. Miało piękne imię. Z tragedii pomogła podnieść się jej Dagmara

Konflikt Dagmary i Edzi z “Królowych życia” rośnie w siłę od kiedy była przyjaciółka Kaźmierskiej krytycznie oceniła jej udział w “Tańcu z Gwiazdami”. Nie wszyscy wiedzą, że Edzia ma za sobą stratę dziecka. Cały czas wspierała ją wtedy Dagmara.

Edyta Nowak-Nawara
10.04.2024 22:04 Tak wygląda mąż Edzi z "Królowych życia"! Przy nim znalazła szczęście po serii dramatów

Edzia z “Królowych życia” to kontrowersyjna postać. Kobieta wiele przeszła w życiu, teraz zdaje się, że odnalazła spokój u boku drugiego męża. Kim jest Adam Nawara?

Dagmara Kaźmierska i Edzia z "Królowych życia", fot. KAPiF; instagram.com/edzia_official_
08.04.2024 23:10 Kaźmierskiej puściły nerwy. Odpowiedziała na kąśliwy komentarz Edzi. Padły mocne słowa

Występy Dagmary Kaźmierskiej w “Tańcu z gwiazdami” zostały ostro skrytykowane przez jej dawną przyjaciółkę z programu “Królowe życia”, Edytę Nowak-Nawarę. Gwiazda w ostrych słowach odpowiedziała na atak.

Izabela Macudzińska/Eliza Macudzińska
06.03.2024 22:59 Fala hejtu na córkę gwiazdy "Królowych życia". Izabela Macudzińska broni 15-latki

Izabela Macudzińska, osobowość telewizyjna znana z “Królowych życia” i “Diabelnie boskich”, zabrała głos w sprawie hejtu, jaki wylał się w kierunku jej nastoletniej córki. O co chodzi i co przekazała internautom celebrytka?

Izabela Macudzińska
27.02.2024 15:04 Drastyczna metamorfoza gwiazdy "Królowych życia". Na starych zdjęciach jest nie do poznania

Gwiazdy programu "Królowe życia" otwarcie mówią o swojej codzienności opływającej w luksusach i zaletach, które daje im wygodne życie. Jedna z bohaterek zmieniła się diametralnie za sprawą zabiegów kosmetycznych. W internecie pojawiły się jej stare zdjęcia. Nikt nie uwierzyłby, że to te same osoby.

Dagmara Kaźmierska
13.02.2024 21:20 TYLKO U NAS: Dagmara pogodzi się z Edzią pod JEDNYM warunkiem! Mówi nam, co musi zrobić. Posłucha?

Dagmara Kaźmierska już niedługo wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”. Jej trenerem został Marcin Hakiel. Tylko nam wyznali, jakie emocje im towarzyszą. Czy Królowa Życia zapomniała już o Edzi, swojej byłej przyjaciółce? Takiego oświadczenia się nie spodziewaliśmy!

Nowy program Dagmary Kaźmierskiej trafi na główną antenę Polsatu
05.01.2024 13:40 Dagmara Kaźmierska przekazała radosne wieści. Fani natychmiast pospieszyli z gratulacjami

Widzowie programu “Królowe życia” pokochali Dagmarę Kaźmierską. Jakiś czas temu okazało się, że gwiazda otrzyma swoje własne show. Teraz podzieliła się kolejną świetną nowiną!

PiS / Królowe życia
17.12.2023 17:17 Żona ministra PiS-u twierdzi, że została ZAATAKOWANA przez gwiazdę "Królowych życia". "Napluła, rozbiła telefon"

Co wspólnego mają PiS i program „Królowe życia”? Okazuje się, że dużo, jeżeli w jednym pomieszczeniu spotkają się żona ministra tej partii i gwiazda programu TTV. Według słów jednej z nich doszło między innymi do ostrej przepychanki, na dodatek na bardzo kontrowersyjnym wydarzeniu.

Dagmara, Edzia, "Królowe życia"
16.12.2023 23:21 Dagmara i Edzia z "Królowych życia" pokłóciły się na śmierć i życie, a teraz... Znowu razem? "Ludzie powinni się godzić"

Dagmara Kaźmierska i Edzia to wielkie gwiazdy programu „Królowe życia”. Teraz nie ma już śladu ani po programie, ani ich przyjaźni. Co je poróżniło i czy jest szansa na zgodę?

Dagmara Kaźmierska
08.12.2023 22:55 Edzia z „Królowych życia” musiała w środku nocy spełniać kaprysy Dagmary. Niebywałe, czego ta od niej wymagała

Dagmara Kaźmierska i Edyta Nowak-Nawara zwana Edzią, kiedyś były najlepszymi przyjaciółkami. Jednak ten czas już minął, teraz obie kobiety nie utrzymują kontaktów. Niespodziewanie Królowa Życia wyznała, co jej przyjaciółka musiała dla niej robić. Rachunek sumienia?

Pogrzeb Gabriela Seweryna
06.12.2023 16:45 Siostra Gabriela Seweryna pożegnała go w piękny sposób. Napis na wieńcu wyciska morze łez

Pogrzeb Gabriela Seweryna odbył się 6 grudnia w Krzepowie. Celebrytę pożegnali bliscy, a także przyjaciele z show-biznesu. Oczywiście przyniesiono mnóstwo kwiatów. Napis na jednym z wieńców łamie serce. Siostra pożegnała go w piękny sposób. 

Pogrzeb Gabriela Seweryna. Zdjęcia
06.12.2023 13:14 Pogrzeb Gabriela Seweryna. Na trumnie pojawiło się wspomnienie z czasów związku z Rafałem Grabiasem

Pogrzeb Gabriela Seweryna odbył się 6 grudnia. W ostatniej drodze towarzyszyli mu bliscy i przyjaciele z show-biznesu. Zaraz po wejściu pojawił się łamiący serce widok.

Pogrzeb Gabriela Seweryna
06.12.2023 12:41 Pogrzeb Gabriela Seweryna. Ksiądz zaczął od poruszającej przemowy. Serce pęka

Pogrzeb Gabriela Seweryna odbył się 6 grudnia. Jak pożegnano celebrytę z programu “Królowe życia”? Uroczystości rozpoczęły się punktualnie o godzinie 12.00. Ksiądz rozpoczął od pełnej emocji przemowy. 

Rafał Grabias o pogrzebie Gabriela Seweryna, fot. AKPA/KAPIF
05.12.2023 22:02 TYLKO U NAS: Rafał Grabias zdradza, co zaplanował na pogrzeb Gabriela Seweryna. Tak chce pożegnać miłość życia

6 grudnia odbędzie się pogrzeb Gabriela Seweryna. W ostatnim pożegnaniu udział weźmie Rafał Grabias – jego wieloletni partner. Udało nam się porozmawiać z nim na chwilę przed ceremonią. Nie był w najlepszej formie.

Gabriel Seweryn
05.12.2023 09:45 Ostatnia wola Gabriela Seweryna. Prosił o dwie rzeczy na pogrzebie. W Polsce się tego nie robi

Gabriel Seweryn nie żyje. 6 grudnia odbędzie się pogrzeb celebryty. Przyjaciółka 56-latka przekazała jego ostatnią wolę. O co prosił przed śmiercią?

Pogrzeb Gabriela Seweryna, fot. KAPIF
04.12.2023 19:15 Tak będzie wyglądał pogrzeb Gabriela Seweryna. Dokładnie wszystko zaplanował

Gabriel Seweryn zaplanował swój pogrzeb na długo przed śmiercią. “Fakt” dotarł do szczegółów ceremonii. Jak będzie wyglądała uroczystość, w której udział wezmą rodzina, przyjaciele i fani zmarłego bohatera “Królowych życia”?

Reżyser "Królowych życia" komentuje śmierć Gabriela Seweryna, fot. Jan Bielecki/East News
02.12.2023 09:22 Reżyser "Królowych życia" komentuje śmierć Gabriela Seweryna. Ma sobie jedno do zarzucenia

Śmierć Gabriela Seweryna wstrząsnęła polskim show-biznesem, pozostawiając trwały ślad na sercach wszystkich fanów “Królowych życia”. Teraz milczenie przerwać postanowił twórca kultowego formatu. Kilku rzeczy bardzo żałuje. 

Gabriel Seweryn i Edzia z "Królowych życia"
30.11.2023 21:08 TYLKO U NAS: Edzia z "Królowych życia" pomagała Gabrielowi, gdy zbankrutował. "Miał kłopoty"

Jak Edzia z “Królowych życia” pomagała Gabrielowi Sewerynowi przed śmiercią? Co dla niego zrobiła, gdy zbankrutował? Tylko nam zdradziła szczegóły.

Dramat Gabriela Seweryna rozgrywał się od miesięcy, fot. instagram.com/gabriel_seweryn
29.11.2023 08:00 Dramat Gabriela Seweryna rozgrywał się od miesięcy. Już w sierpniu doszło do niepokojących scen

Gabriel Seweryn już w sierpniu miał poważne problemy ze zdrowiem. Co mu dolegało? Wszystko relacjonował w sieci.

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn, fot. KAPIF
29.11.2023 00:13 Rafał Grabias reaguje na doniesienia o śmierci Gabriela Seweryna. Po burzliwym rozstaniu zerwali kontakt

Co Rafał Grabias opublikował po śmierci Gabriela Seweryna? Zdobył się na osobisty post. Tak pożegnał byłego partnera, z którym spędził niemal 20 lat.

Seweryn, Kaźmierska, fot. EN
28.11.2023 22:38 Konflikt Gabriela Seweryna i Dagmary Kaźmierskiej wstrząsnął mediami. Zaczęło się od błahostki, a skończyło na wulgaryzmach i zastraszaniu

Gabriel Seweryn nie żyje. Niespodziewane wieści o śmierci gwiazdy “Królowych życia” obiegły media. Celebryta w trakcie kręcenia programu był skonfliktowany z Dagmarą Kaźmierską. Przypominamy kulisy tej medialnej przepychanki.

Ostatnie zdjęcie Gabriela Seweryna przed śmiercią
28.11.2023 22:08 Ostatnie zdjęcie Gabriela Seweryna. Fotografia wywołała w internautach mieszane uczucia

Ostatnie zdjęcie Gabriela Seweryna. Umieścił je w mediach społecznościowych na krótko przed śmiercią. Musiał stawić czoła fali krytyki.

Gabriel Seweryn nie żyje, fot. KAPIF
28.11.2023 21:31 Gabriel Seweryn nie żyje. Przed śmiercią pojawiła się nadzieja. Zabrakło czasu na jej spełnienie

Gabriel Seweryn zmarł niespodziewanie – miał 56 lat i jeszcze niedawno opowiadał fanom o swoim planie na lepsze jutro. Walczył o to, by wszystko wróciło do normy. Co dokładnie chciał zrobić?