Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Królowe Życia

Królowe Życia

__Królowe życia__ to rozgrywający się w sercu Dolnego Śląska show, do 2022 roku emitowane na antenie TTV. Widzowie mogli śledzić codzienne perypetie przebojowych bohaterów, którzy osiągnęli sukces. Czołowymi gwiazdami byli Dagmara Kaźmierska, Gabriel Serweyn, czy Rafał Grabias. Program rozrywkowy pojawił się w telewizji w 2016 roku, w ciągu 6 lat emisji ukazało się 12 sezonów.

Sylwia Peretti
04.07.2024 11:10 Poruszające wyznanie Peretti o synu. Nie doczekał ważnej chwili

Sylwia Peretti zyskała rozgłos za sprawą udziału w telewizyjnym programie "Królowe życia". Tysiące internautów pozostało przy niej nawet w czasie najcięższej próby. Gdy straciła jedynego syna, jej codzienność obróciła się o 180 stopni. Celebrytka nie przypuszczała, że tak może wyglądać jej życie.

Sylwia Peretti
01.07.2024 15:11 Sylwia Peretti sprzedaje swoją willę. Cena?

W sieci opublikowano wiadomość, że willa Sylwii Peretii w Krakowie została wystawiona na sprzedaż. Gwiazda “Królowych życia” odcina się od przeszłości. Cena nieruchomości jest ogromna. 

Królowe życia
28.05.2024 16:12 Zapadła decyzja. Królowa życia ucieka z Polski

Gwiazda programu “Królowe życia” na stałe wyprowadza się z Polski. Podjęła trudną decyzję, a powody zasmucają. Nagrała emocjonalne wideo. Dokąd ucieka z kraju?

Dagmara Kaźmierska na wózku inwalidzkim
26.05.2024 08:17 Dagmara Kaźmierska wylądowała na wózku inwalidzkim. Conan udostępnił nagranie

Dagmara Kaźmierska od wielu tygodni jest na językach mediów, po ujawnieniu jej szokującej przeszłości. Teraz “królowa życia” wylądowała na wózku inwalidzkim. Co się wydarzyło? Szczegóły. 

Edzia z Królowych życia
22.05.2024 19:34 Słowem jak biczem. Edzia z "Królowych" wyjaśnia relację z Dagmarą

Edyta Nowak-Nawara komentuje powrót Dagmary Kaźmierskiej do Polski. Oto co powiedziała po aferze. Cała prawda o ich relacji wyszła na jaw.

Adrianna Scandal
19.05.2024 14:26 Królowa życia oburzona tym, jak potraktowali ją w Louis Vuitton

Celebrytka opowiedziała, jak potraktowano ją w Louis Vuitton. Zdecydowała się na podjęcie stanowczych kroków. Szczegóły. 

Dagmara Kaźmierska
07.05.2024 15:21 Dziewczyna z agencji Dagmary Kaźmierskiej wypchnięta przez okno

Portal Goniec.pl podzielił się trzecią już odsłoną dochodzenia dotyczącego kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Jej podopieczne przechodziły przez piekło, a ucieczka wiązała się z surowymi karami. Jedna z dziewczyn została wypchnięta przez okno. Po zdarzeniu postanowiła uciec.

Materiał o Dagmarze Kaźmierskiej w TV Republika
04.05.2024 13:45 Materiał o Dagmarze Kaźmierskiej w TV Republika

Afera z Dagmarą Kaźmierską rozprzestrzenia się z dnia na dzień. Teraz materiał o niej pokazano w TV Republika. Zobaczcie, w jakim świetle została przedstawiona. 

Edzia miała udział w pogrążeniu Dagmary?
03.05.2024 11:26 Edzia miała udział w pogrążeniu Dagmary? Internauci nie mają wątpliwości

Ostatnio Dagmara Kaźmierska znajduje się w samym centrum medialnej burzy. Szczegóły na temat jej przeszłości wychodzą na światło dzienne i szokują opinię publiczną. Internauci sugerują, że za wszystkim stoi jej była przyjaciółka.

Dagmara Kaźmierska
02.05.2024 18:20 Conan pokazał wideo. Całkiem pogrążył Dagmarę

Dagmara Kaźmierska po wybuchu afery wyjechała za granicę. Wiadomo już, gdzie teraz przebywa wraz z synem. Nowe nagranie pokazuje ich stosunek do sytuacji, zamiast poprawić wizerunek, całkiem ich pogrąża.

Dagmara Kaźmierska
02.05.2024 13:32 Sąsiedzi Kaźmierskiej przerywają milczenie. Dokładnie opisali, co widzieli

Wiele osób zaczęło się zastanawiać nad szczegółami działalności przestępczej Dagmary Kaźmierskiej, po artykule opublikowanym przez Goniec.pl. Teraz sąsiedzi “królowej życia” wypowiedzieli się o tym, co pamiętają z tamtego czasu. Czego byli świadkami?

Zniszczyli butik Kaźmierskiej. Taki widok dziennikarze zastali na miejscu
02.05.2024 10:16 Zniszczyli butik Kaźmierskiej. Taki widok dziennikarze zastali na miejscu

Dagmara Kaźmierska ostatnio znajduje się w centrum burzy medialnej. Więcej mówi się o szczegółach jej działalności przestępczej. Teraz okazało się, że zdewastowano jej butik. 

Jacek Wójcik zapytany od Dagmarę
02.05.2024 08:18 Jacek Wójcik zapytany o Dagmarę. Definitywnie się odciął

Wokół Dagmary Kaźmierskiej ostatnio trwa burza w internecie. Szczegóły jej przestępczej działalności wreszcie ujrzały światło dzienne. Teraz o komentarz odnośnie tej sprawy zapytano wieloletniego przyjaciela Kaźmierskiej – Jacka Wójcika. O to, co miał do powiedzenia.

Dagmara Kaźmierska o Gabrielu Sewerynie
01.05.2024 12:16 Kaźmierska tak pisała o Gabrielu Sewerynie. Mocne, to mało powiedziane

O mrocznej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej ostatnio jest bardzo głośno. Teraz ujawniono natomiast, jak wypowiadała się “królowa życia” o zmarłym koledze z programu TTV Gabrielu Sewerynie. Te słowa były bardzo szokujące. 

Dagmara Kaźmierska znowu złamała prawo
01.05.2024 10:21 Dagmara Kaźmierska znowu złamała prawo. Tabloid wszystko ujawnił

Dagmara Kaźmierska ostatnio znajduje się w centrum wielu kontrowersji. Odkąd ujawniono mroczne sekrety związane z jej przeszłością, straciła w oczach wielu. Teraz wyszło na jaw, że ponownie złamała prawo. 

Dagmara Kaźmierska
01.05.2024 07:17 Wyrzucili ją z TV, tak teraz zarabia. Kaźmierska nieźle się ustawiła

Dagmara Kaźmierska została dosłownie wymazana z telewizji. Jak teraz planuje zarabiać? Zyski z programów nie były jej jedynym źródłem dochodu. Wiemy, jakie prowadziła interesy.

Dagmara Kaźmierska
30.04.2024 10:30 Kaźmierska wyleciała z Polski. Wydało się, gdzie zaszyła się po wybuchu afery

Dagmara Kaźmierska zaczęła reagować na doniesienia o jej przestępczej przeszłości. Gdy zrobiło się naprawdę gorąco, celebrytka postanowiła wylecieć z Polski. Swoim miejscem pobytu nie chwaliła się internautom, ale wszystko wyszło na jaw. Wybrała dobrze znane sobie rejony. Tam przeczeka burzę?

Dagmara Kaźmierska
30.04.2024 08:14 Kaźmierska straciła panowanie. Tak odpowiedziała na krytyczne komentarze

Dagmara Kaźmierska pierwszy raz zwróciła się do internautów po ujawnieniu szczegółów jej przestępczej przeszłości. Oświadczenie wywołało skrajne emocje. W komentarzach nie zabrakło dyskusji. Celebrytka nie mogła pozostać obojętna, gdy zaczęto obrażać jej syna. W sprawie Conana nie przebierała w słowach.

Dagmara wydała oświadczenie. Tak broni się po latach
29.04.2024 22:08 Dagmara wydała oświadczenie. Tak broni się po latach

Dagmara Kaźmierska jest ostatnio w centrum zainteresowania. I to raczej nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ujawniono mroczne fakty na temat jej działalność przestępczej. “Królowa życia” właśnie wydała oświadczenie.

Dagmara Kaźmierska
29.04.2024 09:11 Kaźmierska pobiła kobietę w ciąży. Opis zdarzenia mrozi krew w żyłach

Portal Goniec.pl ujawnił drugą część śledztwa dotyczącego przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Pod jej "opieką" ucierpiało wiele młodych kobiet. Jedna z nich była w drugiej ciąży, gdy celebrytka biła ją do utraty tchu. Zdarzenie przypomina najgorszy koszmar.

Dagmara Kaźmierska / Conan Kaźmierski
28.04.2024 22:33 Dagmara i Conan wrzucili do sieci jasny przekaz. Oto reakcja na aferę

Dagmara Kaźmierska i Conan długo milczeli po wybuchu afery. Teraz wrócili do sieci. Osoby, które liczyły na skruchę lub przeprosiny, mogą się srogo zawieść. Z każdym kolejnym wpisem jest “ciekawiej”.

Dagmara Kaźmierska
28.04.2024 09:55 Dagmara Kaźmierska zapadła się pod ziemię. Co z jej dalszą karierą?

Minęło kilka dni od publikacji śledztwa portalu Goniec.pl na temat Dagmary Kaźmierskiej. Nieznane szczegóły dotyczące kryminalnej przeszłości celebrytki wstrząsnęły opinią publiczną, a ona sama zniknęła z radaru. Czy to już koniec jej kariery w mediach?

Kaźmierska była uzależniona. Nałóg częścią jej życia
27.04.2024 19:02 Kaźmierska była uzależniona. Nałóg częścią jej życia

O Dagmarze Kaźmierskiej zawrzało w mediach po opublikowaniu artykułu Goniec.pl. Ujawniono w nim szokujące fakty z jej przestępczej działalności. Teraz udało się dotrzeć do informacji o poważnym nałogu celebrytki. Od czego Kaźmierska była uzależniona?

"Megakot"
27.04.2024 11:33 Promowali go w "Królowych życia". Megakot był przesłuchiwany

W przestrzeni medialnej nie cichnie burza, która została wywołana po opublikowaniu akt sprawy Dagmary Kaźmierskiej i szczegółów jej kryminalnej przeszłości. Jednak program "Królowe życia" promował jeszcze jedną osobę, która ma za sobą nieciekawą historię. Kim jest “Megakot”?

Dagmara Kaźmierska
26.04.2024 23:19 Morderstwo w miejscu, w którym Kaźmierska prowadziła agencję. Ofiarą była nieletnia

Dagmara Kaźmierska w reportażu na temat jej przestępczej przeszłości nie jest “dobrą bur*elmamą”, na jaką starała się kreować. Teraz wytknięto jej kolejną hipokryzję. Chodzi o historię miejsca, w której prowadziła agencję towarzyską. W przeszłości doszło w nim do zabójstwa.

Dagmara Kaźmierska
26.04.2024 16:01 Tak Kaźmierska karała podwładne w agencji. Szczegóły są szokujące

Dagmara Kaźmierska została skompromitowana przez reportaż Gońca. Teraz na jaw wychodzą kolejne szczegóły jej działalności. Relacje pracownic jej agencji towarzyskiej przyprawiają o ciarki.

Dagmara Kaźmierska
26.04.2024 15:37 To on odkrył Dagmarę. Nazywała go "bratem i mentorem"

W rozkręceniu kariery Dagmarze Kaźmierskiej pomógł znany reżyser. To on odkrył ją podczas castingu do “Pamiętników z wakacji”. Teraz Piotr Wąsiński odcina się od celebrytki.

Dagmara Kaźmierska
25.04.2024 23:10 Grabias kpi z Dagmary i Polsatu. Poniżył „Królową życia”

Rafał Grabias skomentował aferę z udziałem Dagmary Kaźmierskiej. Ostro zakpił z niej i z Polsatu. Co opublikował?