Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rafał Grabias reaguje na słowa Dagmary Kaźmierskiej o śmierci Gabriela Seweryna. Oto co powiedziała
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 15.12.2023 10:59

Rafał Grabias reaguje na słowa Dagmary Kaźmierskiej o śmierci Gabriela Seweryna. Oto co powiedziała

Dagmara Kaźmierska o śmierci Gabriela Seweryna, fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska o śmierci Gabriela Seweryna, fot. KAPIF

Dagmara Kaźmierska udzieliła wywiadu na temat śmierci Gabriela Seweryna, z którym przez lata była w konflikcie. Na jej słowa zareagował były partner artysty – Rafał Grabias. Co napisał?

Gabriel Seweryn nie żyje

We wtorek 28 listopada media obiegły smutne wieści. Nie żyje Gabriel Seweryn. Miał zaledwie 56 lat. Komunikat o nagłym odejściu jednej z największych gwiazd programu “Królowe życia” przekazały głogowskie media. 

Wciąż nieznane są przyczyny śmierci mężczyzny. Wiadomo, że pod koniec życia zmagał się z wieloma problemami i był na granicy bankructwa.

Około godziny 15.30 pacjent został przyjęty na SOR z objawami bólu w klatce piersiowej. Wykonano badania laboratoryjne, podłączono pacjentowi płyny i podano mu leki. Po około dwóch godzinach, kiedy się już wydawało, że będzie lepiej, doszło do nagłego zatrzymania krążenia – mówiła rzeczniczka Głogowskiego Szpitala Powiatowego - Mimo podjętej reanimacji, która trwała długo, nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny.

W sieci zaroiło się od kondolencji. Gabriel Seweryn odszedł nagle. Przypominamy kulisy jego konfliktu medialnego z Dagmarą Kaźmierską.

Cztery potencjalne przyczyny śmierci Gabriela Seweryna. Pojawiły się nowe doniesienia Smutne urodziny Rafała Grabiasa. Ostatni partner Gabriela Seweryna dał mu w kość. "Siekiera wisi w powietrzu"

Konflikt Dagmary Kaźmierskiej z Gabrielem Sewerynem i Rafałem Grabiasem

Gabriel Seweryn w “Królowych życia” występował ze swoim ówczesnym partnerem życiowym Rafałem Grabiasem. Widzowie show mogli obserwować codzienne zmagania panów na antenie. Obok nich niewątpliwie największą gwiazdą formatu była Dagmara Kaźmierska. Mimo że byli bohaterami jednego programu, wdali się w konflikt, który był szeroko komentowany w mediach.

Wszystko zaczęło się od tego, że Kaźmierska zamieściła zdjęcie, na którym daje buziaka reżyserowi programu, w którym para gejów już wówczas nie występowała. Szybko pojawiły się spekulacje o ich romansie. Gabriel Seweryn dał pstryczka w nos Dagmarze, sugerując, że sezon jest nudny, ale może będzie ciekawiej, jak dołączy do niej kolega z fotografii:

Może teraz będą sceny z producentem Piotrem W. w programie „KŻ”. Może ożywi ten program.

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias, fot. KAPIF

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Dagmary. Nie gryzła się w język.

Gabriel Seweryn, uważam, że Ty ze swoim totalnie przetrąconym kręgosłupem moralnym jesteś ostatnią osobą, która powinna kogokolwiek krytykować. Bo to, jak Wy się prowadzicie ze swoim ,”PARTNEREM RAFAŁKIEM”, wzajemnie oszukując, zdradzając, strasząc etc… To jest nieporównywalnie gorsze od tego, czym ja się zajmowałam. Staję do tego, co robiłam. Nie jestem hipokrytką, by udawać przed ludźmi świętą jak WY i wypierać się przeszłości. Trudniłam się sutenerstwem i H…J komu do tego. A już najbardziej TOBIE, bo nie pasujesz w najmniejszym stopniu do mojego prowadzenia się. Ponieważ tyle obcych HU…W w DU…E, co mieliście Wy z Rafałem przez czas WASZEGO KRYSTALICZNEGO ZWIĄZKU, to nie miały wszystkie prostytutki razem wzięte, które dla mnie pracowały. Więc skończcie mnie szarpać! Bo NIE CHCIEJ, ŻEBYM SIĘ URUCHOMIŁA. Czego skutkiem będzie, że ludzie będą się brzydzić siedzieć z Tobą – Wami przy jednym stole. To tyle w temacie. Ps. H…J przez samo H … specjalnie dla Ciebie BURKU.

Później wyjaśniła, że z Grabiasem i Sewerynem już nie utrzymuje kontaktu. Podkreśliła, że absolutnie nie chowa urazy.

Ja do nich nie mam nic. Jeśli oni coś mają do mnie, to generalnie nie bardzo mnie to interesuje - ogłosiła w rozmowie z Jastrząb Post.

Jak tak mocne słowa komentowali Rafał i Gabriel?

Początkowo wydawało się, że sprawa trafi na salę rozpraw. Gabriel Seweryn zapytany o to, jak zamierza zareagować na stek wyzwisk od Dagmary. W prywatnej wiadomości do Pudelka projektant potwierdził, że zamierza spotkać się z nią w sądzie i walczyć o swoje dobre imię.

Nie ma naszego przyzwolenie na takie zachowanie! - grzmiał celebryta. Wyzwiska, wulgaryzmy, a na koniec zastraszanie!!! Mecenasi pracują nad pozwem. Będzie z grubej rury - zapewnił.

Ostatecznie wszystko rozeszło się po kościach. O tak głośnym medialnym sporze po czasie postanowił wypowiedzieć się były już partner nieżyjącego Gabriela Seweryna. Wyjaśnił przy okazji, od czego się cała afera zaczęła.

Nie mamy w ogóle kontaktu. Ale kiedy słyszę imię Dagmara, to zawsze uśmiech przychodzi mi na twarz i pamiętam nasz pierwszy konflikt. Nasza pierwsza afera – myślę, że słuchacze, widzowie nie wiedzą, o co tak naprawdę poszło. Dagmara może mieć do mnie żal, ponieważ pamiętam, jak oglądaliśmy pierwszy lub drugi sezon i ja zupełnie nieumyślnie skomentowałem to, co widziałem na ekranie. Pamiętam, jak Dagmara smażyła naleśniki. Spróbowała podrzucić te naleśnik i od spodu była pokazana brudna patelnia. I ja to skomentowałem na Instagramie w moim stylu. Zapytałem, czy tylko ja widziałem brudną patelnię. I od tego wszystkiego zaczął się nasz konflikt.

Aż trudno uwierzyć, że poszło o taką błahostkę. 

Dagmara Kaźmierska o śmierci Gabriela Seweryna

Dagmara udzieliła serii wywiadów po śmierci Gabriela Seweryna. W rozmowie z JastrzabPost powiedziała, dlaczego nie chce wypowiadać się publicznie na ten temat:

To jest bardzo przykry temat. Nie chciałabym tego komentować, bo każdy wywiad będzie powodował wpisy w mediach, co będzie czytała jego rodzina. I czas zamiast goić te rany, to będzie te rany na nowo otwierał. Nie chciałabym o tym mówić

Okazuje się, że Dagmara i Gabriel pogodzili się przed jego śmiercią:

Tak, to było u mnie w domu. Mieliśmy potem potyczkę słowną, natomiast potem się pogodziliśmy. Tu chciałabym zakończyć ten temat.

Dagmara jest przekonana, że “Królowe życia” wiele straciły po śmierci Gabriela:

Był wspaniałym człowiekiem. Bardzo dobrym, bardzo ciepłym. Takim zapamiętajmy go. I wrażliwym przede wszystkim. Pamiętam go jako kolorowego ptaka. Mało jest takich ludzi. To była wielka szkoda dla programu, że ich zabrało. Ten program po odejściu Gabrysia i Rafała stracił wiele. Zabrakło tej elegancji, tej pięknej maniery. Program, ja uważam, stracił.

Rafał Grabias reaguje na słowa Dagmary Kaźmierskiej o Gabrielu Sewerynie

Na słowa Dagmary o Gabrielu zareagował były partner mężczyzny, Rafał Grabias. Na Instagramie udostępnił fragmenty zacytowanej powyżej rozmowy i opatrzył je następującym komentarzem:

Dziękuję za uszanowanie żałoby – napisał.

Wygląda na to, że relacja Dagmary i Rafała uległa znacznej poprawie.

Dagmara Kaźmierska o śmierci Gabriela Seweryna, fot. Instagram
Dagmara Kaźmierska o śmierci Gabriela Seweryna, fot. Instagram
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias, fot. KAPIF
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias, fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPIF