Rafał Maślak po raz drugi zostanie ojcem Żródło: instagram.com/barwyszczescia.official

Rafał Maślak po raz drugi zostanie ojcem

12 Marzec 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Rafał Maślak opublikował na Instagramie wyjątkowy film, dzieląc się z obserwatorami wspaniałą informację. Model i jego ukochana lada moment powitają na świecie swoje drugie dziecko. Na nagraniu zamieszczonym przez 32-latka wyraźnie widać zaokrąglony brzuszek Kamili.

  • Rafał Maślak po raz pierwszy został ojcem
  • Rajskie wakacje modela w obleganym przez gwiazdy Tulum
  • Rafał pokazał wzruszające nagranie, informując fanów o ciąży żony

W sierpniu 2018 roku Rafał Maślak i Kamila Nicpoń powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Para zasypała sympatyków fotkami z ceremonii, wzbudzając tym niemałe emocje. Jeszcze zanim poślubne emocje opadły, a dokładniej w grudniu tego samego roku, gwiazdor przekazał, że razem z Kamilą spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Tak też z końcem marca 2019 roku na świat przyszedł Maksymilian - oczko w głowie rodziców.

Rodzinne wakacje w raju

Wielu celebrytów nie decyduje się na upublicznianie wizerunku dzieci, natomiast Rafał jest ich zupełnym przeciwieństwem i niemal każdego dnia zasypuje internautów zdjęciami synka. Jego aktywność na Instagramie szczególni wzrosła, gdy razem z całą rodziną wybrał się na rajskie wakacje do obleganego przez polskie gwiazdy Tulum.

Niestety, przygoda zaczęła się w dość nieprzyjemnej atmosferze - zaczęło się od zgubionych na lotnisku bagaży, a skończyło na wizycie na komisariacie i to zaledwie kilka dni od wylądowania. Policja skonfiskowała bowiem wypożyczone przez Maślaka i jego przyjaciół skutery, których odbiór kosztował ich aż 600 złotych.

Dorota Naruszewicz potwierdziła informacje o końcu związkuDorota Naruszewicz potwierdziła informacje o końcu związkuCzytaj dalej

Na szczęście czarne chmury w końcu przeminęły, a rodzinka Maślaków mogła w najlepsze napawać się wypoczynkiem, co zresztą bohater "Barw szczęścia" chętnie relacjonuje na swoim Instagramie.

Rafał Maślak po raz drugi zostanie ojcem

Najnowsza publikacja 32-latka wbiła fanów w fotel. Rafał postanowił bowiem przemycić między zdjęciami rajskich widoków krótki filmik, na którym pojawił się razem z żoną i synkiem. Nie jest to jednak zwykłe nagranie, bo za jego pośrednictwem gwiazdor zdradził, że niebawem zostanie ojcem po raz drugi.

Na materiale wyraźnie widać zaokrąglony brzuszek Kamili, który dodatkowo wyeksponowała, prezentując się w skąpym bikini.

Będzie nas więcej- napisał Rafał, dodając cztery emotikony w kształcie serca.

Fani i koledzy z branży natychmiast pospieszyli z gratulacjami.

Aaaaaa! Jaki czad! Gratulacje Sąsiedzi. Ale będzie ekipa na dzielni - napisała Monika Mazur.

O super. Maks jest takim ślicznym chłopcem, że szkoda by było poprzestać na jednym - stwierdziła jedna z fanek.

Gratulacje - dodała kolejna.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł