Swiatgwiazd.pl
Robert Janowski skomentował doniesienia o kryzysie w swoim małżeństwie. "Nie takie kryzysy się pokonywało"

TRICOLORS/East News

Robert Janowski skomentował doniesienia o kryzysie w swoim małżeństwie. "Nie takie kryzysy się pokonywało"

1 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Jakiś czas temu do mediów trafiły doniesienia o rzekomym kryzysie w małżeństwie Roberta Janowskiego. Tygodnik "Na żywo" opublikował na stronie tytułowej jednego ze swoich wydań wizerunek państwa Janowskich, dodając informację o kryzysie

  • Robert Janowski wypowiedział się na temat swojego rzekomego kryzysu małżeńskiego

  • Między nim a małżonką wszystko jest w porządku

  • Para wybrała się na wypoczynek majówkowy

Robert Janowski kojarzony jest przede wszystkim ze słynnego programu Telewizji Polskiej pt. „Jaka to melodia?”, który prowadził przez ponad 20 lat. Mimo tego, że zniknął z produkcji, zainteresowanie jego osobą nie zmalało, a po doniesieniach o jego rzekomym kryzysie małżeńskim wokół jego osoby wywołała się lawina przypuszczeń. Teraz artysta rozwiał wszelkie wątpliwości.

Robert i Monika Janowscy podczas lockdownu

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że rok 2020 był jednym z najgorszych na przestrzeni ostatnich lat. Pandemia koronawirusa zmieniła bieg życia na całej kuli ziemskiej, a niejedno małżeństwo przeszło z tego powodu niemały kryzys.

Jakiś czas temu małżonka Roberta Janowskiego, Monika Janowska udzieliła wywiadu dla tygodnika „Na żywo”, w którym zdradziła, że ten czas nie wpłynął korzystnie na jej samopoczucie w małżeństwie i potrzebowała „oddechu”.

- Od początku pandemii żyliśmy zamknięci w domu, branża artystyczna wciąż nie jest rozmrożona, więc na razie nie można nawet uciec w pracę. Nie mieliśmy nawet chwili oddechu od siebie i w końcu poczułam, że mam nerwy jak postronki. Musiałam wyjechać - czytamy.

Atmosferę podgrzał sam Robert Janowski, który udzielił komentarza tygodnikowi w tej sprawie. Jego małżonka wyjechała do sanatorium, czym artysta był wyraźnie zaskoczony:

- Zobaczyłem światło ostrzegawcze. To tak jakby dawała mi sygnał, że nie jest ze mną szczęśliwa - zdradza tygodnikowi „Na żywo” były prowadzący program „Jaka to melodia?”

Robert Janowski dementuje plotki o swoim kryzysie małżeńskim

Tymczasem prezenter telewizyjny postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości w sprawie jego rzekomego kryzysu małżeńskiego. Za pośrednictwem Instagrama zamieścił zdjęcie wraz z małżonką i doklejoną okładką tygodnika „Na żywo”, dodając do niego humorystyczny podpis.

- Ja tylko powiem, że nie takie kryzysy się pokonywało. Najważniejsze zawsze jest to, że ,,walczymy” razem i wciąż nam się chce, Ale co za dużo to ... I majówka już ,,wespół w zespół” z żonką, bo ,,jeżeli kochać, to nie indywidualnie, Jeżeli kochać, to tylko we dwóch” [z zach. oryg. pisma] - napisał Robert Janowski.

Obecnie para znajduje się na urlopie majowym, gdzie korzystają z uroków wolnych dni. Fani w komentarzach życzyli wszystkiego najlepszego, komplementując, że są wspaniałą i dobrze dobraną parą.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • W show TVP doszło do groźnego wypadku

  • Restauracji nie pomogła nawet Magda Gessler. Wszystko skończyło się w sądzie

  • Anna Lewandowska poinformowała fanów o wizycie u lekarza

Źródło: instagram.com, teleshow.wp.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >