Robert Lewandowski Żródło: ALBERTO PIZZOLI/AFP/East News

Robert Lewandowski jest dumny z córki, ma talent, zrobiła piękne zdjęcia swojemu tacie

11 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Z tego zdjęcia Robert Lewandowski może być dumny w szczególny sposób. Przy okazji najnowszej publikacji piłkarza w social mediach sportowiec pochwalił się wyjątkowym talentem jednej z córek. Okazuje się, że to właśnie dzięki dziewczynce fani mogli zobaczyć pogodną, rozluźnioną odsłonę “Lewego” odpoczywającego z kubkiem w ręku.

  • Robert Lewandowski pochwalił się talentem starszej córki
  • Mała Klara zrobiła tacie wyjątkowe zdjęcie
  • Ojcostwo daje piłkarzowi dużo szczęścia

Powiedzieć, że Robert Lewandowski jest popularnym sportowcem, to zdecydowanie za mało. Udowadnia to kolosalna liczba obserwatorów instagramowego profilu sportowca. Na bieżąco z internetowymi wrzutkami piłkarza chce pozostać grono ponad 20 mln internautów z całego świata. Właśnie tak liczną widownię Robert Lewandowski zapoznał ostatnio z ukrytym talentem małej Klary.

Dumny Robert Lewandowski chwali się ukrytym talentem małej Klary

Narodziny córek Roberta Lewandowskiego samo w sobie było dużym wydarzeniem dla fanów sportu. Jako pierwsza na świat przyszła urodzona w 2017 roku, w ubiegłym roku rodziców ucieszyły natomiast narodziny Laury.

Obie córeczki z pewnością są ogromnym powodem dumy Roberta Lewandowskiego, podobnie jak jego ukochana żona, o której zdarzało mu się pisać w czułych słowach na Instagramie. Podczas gdy Anna Lewandowska sama udziela się medialnie, na przykład na potrzeby rozkręcania własnego biznesu, córki słynnego piłkarza zostają w cieniu rzucanych przez reflektory. Sumiennie dbają o to rodzice - na publikowanych w social mediach zdjęciach twarze dziewczynek są najczęściej niewidoczne.

I tym razem mała Klara Lewandowska uciekła przed czujnym okiem obiektywu. Zrobiła to jednak w niecodzienny sposób, bo stając tuż za nim, przez co mogła ujawnić światu swój talent. To właśnie ona jest, zgodnie z notką Roberta Lewandowskiego, autorką opublikowanej na profilu sportowca fotografii.

Ewa Krawczyk dwukrotnie przytulała i całowała trumnę męża. Nie potrafiła powstrzymać łezEwa Krawczyk dwukrotnie przytulała i całowała trumnę męża. Nie potrafiła powstrzymać łezCzytaj dalej

- Model: Robert Lewandowski. Photographer: Klara Lewandowska - czytamy w social mediach piłkarza.

Na zdjęciu widnieje uśmiechnięta postać Roberta Lewandowskiego. Piłkarz trzyma w ręku kubek, za jego plecami zielenią się wysokie rośliny. Być może odpoczywał wówczas na tarasie. Trzeba przyznać, że mała Klara miała świetne oko - widoczny na zdjęciu kard jest znakomity. Zdolności dziewczynki tłumnie docenili także komentujący.

- Pełna profeska - ocenił jeden z internautów.

Dzieci są dla piłkarza źródłem codziennej radości

W jednym z wywiadów Robert Lewandowski zgodził się powiedzieć parę słów na temat ojcostwa. Piłkarz nie ukrywa, że obserwowanie postępów Klary i Laury jest dla niego powodem ogromnej radości. Zaznaczył również, że córki są dla niego dużą motywacją do osiągania wyznaczonych celów.

- Dzieci dorastają, widzisz, że masz wpływ na osoby, które kochasz i które są przy tobie. Cieszysz się ich szczęściem i uśmiechem każdego dnia. To jest bardzo duży bodziec i motywacja nie tylko w życiu prywatnym, ale przede wszystkim zawodowym. To daje ci kopniaka, żeby jeszcze więcej pracować - przyznał Robert Lewandowski.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Kozaczek, Instagram, Onet

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł