Swiatgwiazd.pl
Piotr Rubik z żoną Agatą

instagram.com/agata_rubik

Agata Rubik dodała zdjęcie z mężem. Fance nie spodobał się opis

10 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Piotr Rubik razem ze swoją żoną Agatą chętnie dzielą się swoją codziennością na Instagramie. Ich posty zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem fanów i wywołują mnóstwo komentarzy. Agata Rubik często publikuje zdjęcia, które opisuje z

Piotr Rubik, znany polski dyrygent i kompozytor, może pochwalić się swoją piękną żoną Agatą, z którą związany jest już od 2005 roku. Małżeństwo nie stroni od okazywania sobie uczuć w social mediach poprzez subtelne zdjęcia z niemniej delikatnymi, ale żartobliwymi opisami dotyczącymi ich życia i własnych przemyśleń. Ostatnio Agata opublikowała na swoim Instagramie post, który według jednej z internautek mógł przekroczyć granice żartu. 

Piotr Rubik na zdjęciu sprzed lat 

Rubikowie uchodzą za szczęśliwą parę. Pobrali się w 2008 roku. Ich ślub był dla wielu osób zaskoczeniem. W końcu dzieli ich niemała różnica wieku. Piotr jest starszy od Agaty o 19 lat. Sam w wielu wywiadach podkreślał, że zupełnie mu to nie przeszkadza. Jak donoszą media, para poznała się w 2005 roku podczas finałów Miss Polonia, kiedy to Agata została II wicemiss. 

Od tamtej pory małżonkowie są nierozłączni. Wychowują dwie córki: Alicję i Helenę. Dziewczynki są według wielu internautów bardzo podobne do mamy. Nie ulega wątpliwościom, że wyjątkową urodę odziedziczyły właśnie po niej.

To, jak dobrze Piotr i Agata się ze sobą dogadują widać na ich wspólnych zdjęciach, jakie często publikują w social mediach. Oboje emanują radością. Ostatnio na profilu Agaty pojawił się jej nowy post, w którym pokazała ich wspólne zdjęcie sprzed lat. Fani byli zachwyceni. W opisie pod zdjęciem żona kompozytora napisała: 

- "Piękni", młodzi i przed wszystkimi operacjami plastycznymi.

Krytyka internautów

Pomimo wielu pozytywnych komentarzy jedna z obserwatorek dopatrzyła się jednak w żartobliwym opisie pewnych nieścisłości. Zarzuciła pani Agacie, że ta wyśmiewa osoby, które zmuszone były poprawiać sobie urodę. 

- Po co tyle żartów o operacjach? Naturalnie ładna osoba, której szczescie dopisało w tej kwestii wielce wyśmiewa operacje plastyczne - brzmiał komentarz. 

Agata szybko odpowiedziała na zarzut obserwatorki. Oświadczyła, że nie miała zamiaru śmiać się z operacji plastycznych. Dodała, że zastosowany przez nią w jednej z ostatnich relacji filtr, o którym też wspomniała internautka w następnym komentarzu: tak odebrałam Pani Agato przez ostatnie stories z filtrem i teraz to jako ironię, owszem był ironią, ponieważ dał efekt przerysowany. Jak stwierdziła Agata, nie miał na celu nikogo wyśmiewać. 

Na szczęście do dyskusji przyłączyła się też inna obserwatorka, która stanęła w obronie żony Rubika, sugerując, by krytykująca internautka miała więcej dystansu i luzu. W zupełności się z tym stwierdzeniem zgadzamy. 

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Druzgocące, jak Norbi wyglądał na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

  • Jak żona zwracała się do Krzysztofa Krawczyka? Wieniec pożegnalny zdradził wszystko

  • Jaką emeryturę pobiera Jerzy Połomski?

Źródło: Instagram, Plejada.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >