Norbi na pogrzebie Krawczyka Żródło: East News

Jak wyglądał Norbi na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka? Spotkał się z krytyką w sieci

10 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka miał charakter państwowy. Na uroczystość przybyło wiele gwiazd show-biznesu. Pojawił się również Norbi, którego strój wywołał wiele kontrowersji wśród internautów.

Śmierć Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła całą Polską. Nikt nie spodziewał się tak tragicznego zakończenia mimo ciężkiego stanu zdrowia artysty. Pogrzeb muzyka odbył się w sobotę, 10 kwietnia. Msza żałobna była sprawowana w Bazylice Archikatedralnej św. Stanisława Kostki w Łodzi. Na mszy pojawiło się wiele gwiazd polskiego show-biznesu.

Norbi wzbudził kontrowersje na pogrzebie

Jak donosi Pudelek, na uroczystościach pogrzebowych upamiętniających Krawczyka pojawiło się wiele znanych twarzy, mi.in.: Daniel Olbrychski, Robert Janowski, czy wieloletni przyjaciel zmarłego Marian Lichtman. Pogrzeb miał charakter państwowy. Pojawił się na nim również Norbi wraz ze swoją żoną Marzeną Chełmińską. Muzyk przykuł uwagę internautów.

Jak się okazało, Norbi w przeciwieństwie do innych żałobników, ubrał się nieco bardziej odważnie. Jak można się było tego spodziewać, uczestniczący w pogrzebie postawili na czarne, niewyróżniające się stylizacje. Norbi miał na sobie jeansy i adidasy. Jakby tego było mało, nałożył też ciemną skórzaną kurtkę z olbrzymią czaszką na plecach projektu Philippa Pleina.

Ubiór Norbiego, jak i torebka jego żony, bardzo szybko przykuły uwagę internautów, którzy okazali się bardzo zgorszeni ich wyglądem. Pod artykułem portalu Pudelek.pl pojawiło się mnóstwo komentarzy.

List od Andrzeja Dudy przeczytany podczas pogrzebu Krzysztofa Krawczyka, poruszył sercaList od Andrzeja Dudy przeczytany podczas pogrzebu Krzysztofa Krawczyka, poruszył sercaCzytaj dalej

-Dramat... czy ludzie przez tyle lat nie są w stanie dorobić się ciemnego garnituru, płaszcza i odpowiednich butów...? Do tego biała koszula i czarny krawat... tak mężczyzna powinien wyglądać na pogrzebie - brzmiał jeden z komentarzy.

Krytyka Norbiego

Portale rozpisują się na temat niestosowanego stroju Norbiego. Wiele osób dziwi fakt, że wokalista w tak doniosłej chwili odważył się na taką stylizację. Jednak pojawiły się też komentarze, w których wiele osób opowiadało się po stronie Norbiego, sugerując, że nawet w takiej sytuacji ubiór nie jest najważniejszy:

-Kogo to ochodzi jak byl ubrany , w co i za ile wazne ,ze byl na ostatnim pozegnaniu, wezcie sie ludzie ogarnijcie przestancie hejtowac! Jesli chcecie cos zmienic proponuje zaczac od siebie!

A jakie jest Wasze zdanie na temat zachowania Norbiego? Czy uważacie, że zachował się niestosownie? Czy może jednak Waszym zdaniem najważniejsze są intencje?

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka był bardzo podniosłym wydarzeniem. Z pewnością wraz z odejściem pana Krzysztofa, ikony polskiej muzyki, kończy się pewna epoka. Jednak jego strata jest najbardziej bolesna dla najbliższych. Jak powiedział kapłan w czasie kazania na mszy żałobnej, zwracając się do żony zmarłego, Ewy: Dzisiaj płaczę razem z Ewą, która zdała egzamin z miłości do męża. Była dla niego całym westchnieniem i za każdym razem to dla niej śpiewał: „Bo jesteś ty, zaczynasz ze mną dzień, bo jesteś wciąż, gdy zaczyna się noc. Ja wszystko mam, cóż więcej mógłbym chcieć, bo jesteś Ty i zawsze tu bądź”. Ewuniu, dzisiaj to Twoja droga krzyżowa, ale pamiętaj, że na tej twojej Golgocie, choć z boku – jesteśmy z Tobą.

Zobacz zdjęcia:

Norbi

Norbi na pogrzebie Krawczyka, East News

Fot. TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pudelek.pl, Jastrzabpost.pl

Następny artykuł