Swiatgwiazd.pl
Michał Milowicz

TRICOLORS/East News

Rodzina Michała Milowicza w żałobie. Zmarł Jerzy Milowicz

15 Września 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Znany aktor i piosenkarz, Michał Milowicz podał na swoim Instagramie bardzo smutną informację. Zmarł jego tata, Jerzy Milowicz, z którym opublikował pamiątkowe zdjęcia, i któremu poświęcił kilka pożegnalnych słów. Artysta nie podał oficjalnej przyczyny śmierci swojego taty, jednak poinformował kiedy odbędzie się jego pogrzeb.

Słowa aktora chwytają za serce i uświadamiają, że tata znaczył dla niego bardzo wiele. Przez całe życie stanowił dla niego autorytet i jak sam przyznaje, w pewien sposób ukształtował jego charakter.

Tata Michała Milowicza nie żyje

Tę smutną informację aktor podał wczoraj na swoim Instagramie. Pod zdjęciem pojawiło się wiele kondolencji od łączących się z Milowiczem w bólu fanów, a ten nie został im obojętny. Pierwsze słowa poświęcił oczywiście swojemu tacie, którego przedstawił w samych superlatywach.

- Wczoraj wieczorem, opuścił ten, choć pełen niepewności, ale jednak piękny świat, mój Tato-Jerzy Milowicz. Wspaniały, Zacny, Szlachetny, pełen charyzmy, ciepła, empatii i mądrości. Dzięki Niemu kształtowała się moja osobowość, za co zawsze będę Mu wdzięczny. Był duszą towarzystwa i kochał życie, do końca promienny, uśmiechnięty pełen optymizmu - czytamy.

Na zdjęciu, które zamieścił widnieje razem ze swoim tatą, co bez wątpienia będzie dla niego jedną z najważniejszych pamiątek. Jednak nie można tego porównywać do wszystkich wspomnień z nim związanych. Dziś opublikował także archiwalne zdjęcie z dzieciństwa, na którym jest z tatą.

Ola Żebrowska

Ola Żebrowska pokazała fanom swoje niedoskonałości. Zwróciła uwagę na ważny problem

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:Aktor zamieścił także do wpisu podziękowania za wszystkie ciepłe słowa, jakie skierowali w jego stronę fani i poinformował, kiedy odbędzie się pogrzeb jego taty, zachęcając do wzięcia w nim udziału.

- Wszystkich, którzy chcieliby wraz ze mną pożegnać mojego Tatę pragnę poinformować, że Msza Święta odbędzie się w dniu 20.09.2021 r. o godz.11.00 w Kościele Św. Karola Boromeusza przy ul. Powązkowskiej 14 w Warszawie - informuje Michał Milowicz.

Czym dzisiaj zajmuje się Michał Milowicz?

Kariera omawianego aktora rozkwitła na przełomie wieków. Ludzie doskonale pamiętają i wspominają jego role w takich filmach jak: „Chłopaki nie płaczą”, „Poranek Kojota” czy „Kilerów 2-óch”. Chociaż w ostatnim czasie słuch o nim nieco ucichł, nie oznacza to, że pozostaje nieaktywny zawodowo.

Wręcz przeciwnie. Od 2020 roku wciela się w postać Krzysztofa Kordasa w serialu TVN pt. „Święty”. Cały czas prężnie działa w teatrze, natomiast poza karierą artystyczną, inwestuje także w firmę deweloperską, dzięki której powstają budynki, głównie na warszawskich osiedlach.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:
  • Skandaliczne zachowanie Idy Nowakowskiej na środku miasta. Spacer z synkiem mógł zakończyć się tragedią

  • Pamiętacie Karolinę Pachniewicz z "Big Brothera"? Niebywałe, czym dziś się zajmuje

  • Przerażająca prawda o małżeństwie Dody wyszła na jaw. Okropne, przez co przeszła. Pojawiły się groźby

Źródło: se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Czy jesteś dużym fanem "Tańca z gwiazdami"?

Pytanie 1 z 5

W którym roku wyemitowano pierwszą polską edycję "Tańca z gwiazdami"?Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

"Mam Talent!": w programie wystąpił wnuk Daniela Olbrychskiego

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"Wodzianka" Wojewódzkiego szczerze wypowiedziała się o pracy w programie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"The Voice of Poland": zachowanie Sylwii Grzeszczak nie spodobało się widzom

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przemek Kossakowski zaliczył wpadkę na Instagramie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Anna Wendzikowska od lat nie utrzymuje kontaktu z rodzicami. Opowiedziała o dzieciństwie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Joanna Opozda wywołała burzę w sieci. Wystarczył krótki wpis o paznokciach hybrydowych

Czytaj więcej >