Swiatgwiazd.pl
Ida Nowakowska

TRICOLORS/East News

Ida Nowakowska dopuściła się wykroczenia w trakcie spaceru z synem

15 Września 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Ida Nowakowska została przyłapana ostatnio przez fotoreporterów Faktu na spacerze z synem. Zapewne nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie jej skandaliczne zachowanie.

Żyjąca w ciągłym biegu Ida ledwo poradziła sobie z prowadzeniem wózka, mając jednocześnie synka na rękach. Mimo to udało jej się wygospodarować wolne ramię, by... przytrzymać telefon, przez który rozmawiała. Najwyraźniej zapomniała o nowelizacji ustawy o ruchu drogowym.

Ida Nowakowska dopuściła się wykroczenia

Fotoreporterzy Faktu przyłapali ostatnio idę na spacerze z małym Maksem. Z relacji tygodnika wynika, że tancerka maszerowała przez miasto pchając wózek, ale trzymając synka na rękach. Bez wątpienia nie było to łatwe, ale mimo to Idze udało się robić w tym czasie coś jeszcze.

Karolina Pachniewicz

Karolina Pachniewicz była gwiazdą "Big Brothera". Czym zajmuje się dziś?

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Między pchaniem wózka i zabawianiem pierworodnego udało jej się... porozmawiać przez telefon. Pochłonięta rozmową Nowakowska mknęła przez miasto, przemierzając kolejne przejścia dla pieszych. Najwyraźniej zapomniała o nowelizacji ustawy o ruchu drogowym, która weszła w życie w czerwcu tego roku. Jak przypomina Fakt, zgodnie z nowym przepisem, na pieszych został nałożony zakaz używania telefonu komórkowego na przejściu dla pieszych, bowiem ma to znaczący wpływ na zachowanie ostrożności. Złamanie przepisu może zostać ukarane mandatem nawet do 100 zł.

Faktowi udało się również skontaktować w tej sprawie z podkom. Joanną Skrent z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, która wyjaśniła, czym może skończyć się korzystanie z telefonu podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych.

- Korzystanie z telefonu komórkowego podczas przechodzenia przez jezdnię, szczególnie jeśli mówimy o pieszym wpatrzonym w telefon, sprawia, że nie widzi on co dzieje się w obrębie przejścia dla pieszych. Kątem oka może zobaczyć, że droga jest pusta, ale nie zauważy już osoby, która wykonuje np. manewr skręcania. Może zdarzyć się, że wejdzie pod ten samochód, co doprowadzi do kolizji - wyjaśniła w rozmowie z Faktem.

Podkom. Joanna Skrent w rozmowie z tygodnikiem nie pozostawiła wątpliwości, że spacer Idy Nowakowskiej z synkiem mógł zakończyć się prawdziwą tragedią.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Tuż przed koncertem Maryla Rodowicz trafiła do szpitala. Wiemy, w jakim jest stanie. "To jest koniec"

  • Przyłapali Kingę Dudę na gorącym uczynku. Andrzej Duda nie będzie zadowolony, niepokojące zdjęcie w sieci

  • Edward Miszczak znów zostanie ojcem? Jego młodsza o 26 lat żona przerwała ciszę, wszystko już wiadomo

Źródło: Fakt

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Jak dobrze znasz Kubę Wojewódzkiego?

Pytanie 1 z 5

Ile lat ma Kuba Wojewódzki?

Weronika WasiakAutor

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Olga Kalicka pokazała zdjęcie ze ślubu przyjaciółki. Obie zachwycają urodą

Czytaj więcej >

Plotki

W najnowszym odcinku "Mam Talent" posypią się czerwone przyciski. Jurorzy nie byli zadowoleni

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z najmłodszą wnuczką. Rozczulający widok

Czytaj więcej >

Plotki

Elżbieta Romanowska o kontynuacji "Rancza". Brakuje jej udziału "Pawła Królikowskiego

Czytaj więcej >

Plotki

Fryzjer z "Top Model" dostaje porażające groźby. Wszystko przez metamorfozy uczestników

Czytaj więcej >
kajra

Plotki

Rafał Maserak martwi się o Kajrę

Czytaj więcej >