Media bez wyboru Żródło: Media bez wyboru

Widzowie pokochali go za rolę Wojtusia w "Rodzinie zastępczej". Czym dziś się zajmuje?

9 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Młody gwiazdor “Rodziny zastępczej” zapadł telewidzom w pamięć dzięki roli serialowego Wojtusia. Ostatecznie kamera nie okazała się zawodowym przeznaczeniem Michała Włodarczyka. Serialowy ‘Wojtuś” przeszedł długą drogę z roli w serialu komediowym na treningi MMA.

  • Serial “Rodzina zastępcza” przez lata cieszył się niesłabnącą popularnością
  • W obsadzie formatu nie zabrakło Michała Włodarczyka, serialowego “Wojtusia”
  • Dziś Michał Włodarczyk zajmuje się przede wszystkim sportem

O “Rodzinie zastępczej” wprost nie dało się nie słyszeć. W obsadzie serialu nie brakowało znakomitych gwiazd polskiego show-biznesu, w tym Piotra Fronczewskiego czy Maryli Rodowicz. Na produkcji nie zabrakło miejsca także dla młodych, aspirujących aktorów - wśród nich znajdował się Michał Włodarczyk, odtwórca roli “Wojtusia”.

“Rodzina zastępcza” to jeden z najdłużej utrzymujących się na antenie polskich seriali

“Rodzina zastępcza” podbijała serca telewidzów od 1999 roku. Aż do grudnia 2009 roku serial funkcjonował pod swoim flagowym tytułem. W latach 2004-2009 produkcję wznowiono, opatrując projekt nieco zmienioną nazwą: “Rodzina zastępcza plus”. Łącznie w 18 seriach znalazło się aż 329 odcinków ukazujących historię Kwiatkowskich.

Telewidzowie tłumnie docenili humorystyczny aspekt serialu. Za popularność “Rodziny zastępczej” w dużej mierze odpowiada również znakomita obsada. Na planie pracowały takie znane osobistości polskiego show-biznesu jak Piotr Fronczewski (Jacek Kwiatkowski), Jarosław Boberek (policjant) czy Maryla Rodowicz (Ula).

Ponieważ serial opowiadał o losach rodziny, w każdym z odcinków nie brakowało także młodszych, aspirujących gwiazdorów. W “Rodzinie zastępczej” pierwsze zawodowe kroki stawiała między innymi Aleksandra Szwed, serialowa “Eliza”. Grono młodych aktorów zasilał również Michał Włodarczyk.

Nie żyje Mary Wilson, współzałożycielka legendarnego zespołu The Supremes. Miała 76 latNie żyje Mary Wilson, współzałożycielka legendarnego zespołu The Supremes. Miała 76 latCzytaj dalej

Michał Włodarczyk dziś. Trudno rozpoznać w nim dawnego “Wojtusia”

Od zakończenia emisji “Rodziny zastępczej” minęły lata, a młodzi serialowi gwiazdorzy zdążyli wydorośleć. Nie ominęło to również Michała Włodarczyka, którego telewidzowie pamiętają jako wątłego chłopca. Dziś Michał Włodarczyk w niczym nie przypomina swego telewizyjnego odpowiednika; dodatkowo obrał zupełnie inną zawodową ścieżkę.

Choć młody gwiazdor “Rodziny zastępczej” pojawił się w innej produkcji telewizyjnej (“Londyńczycy”), jego życiową pasją okazał się sport. Michał Włodarczyk postanowił sprawdzić się w sztukach walki - tak narodziło się jego zaangażowanie w treningi MMA. Ambitny sportowiec ma już na swoim koncie pewne sukcesy.

Michał Włodarczyk pozostaje w kontakcie z fanami “Rodziny zastępczej” między innymi poprzez aktywność w mediach społecznościowych. Dzięki publikowanym przez sportowca zdjęciom obserwatorzy mogli śledzić jego wizualną przemianę. Dziś serialowy “Wojtuś” prezentuje się fanom z zarostem i pokaźną muskulaturą, w czym trudno dostrzec chudego chłopaka z planu “Rodziny zastępczej”.

- No i tak się zmieniłem. Chociaż groźne spojrzenie nadal zostało - podpisał opublikowaną na Instagramie, własną podobiznę sprzed lat Michał Włodarczyk.

Instagram 9

Instagram 10

Źródło: instagram.com/wlodarczyk_michal

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Filmweb, Pomponik, Plejada, Instagram

Następny artykuł