Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" szykują się do ślubu. Żródło: instagram.com/parta_paszkin

"Rolnik szuka żony": Marta i Paweł planują wziąć ślub kościelny

4 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Marta i Paweł byli jedną z ulubionych par widzów programu "Rolnik szuka żony". Ich droga do szczęśliwego związku nie była na początku usłana różami. Teraz oboje promienieją szczęściem. Niedawno zdradzili, jakie mają plany na resztę życia.

Rolnik szuka żony to jeden z najbardziej popularnych programów Telewizji Polskiej. W ostatniej edycji na ekranie telewizorów mieliśmy okazję poznać Pawła Bodziannego, który spośród trzech kandydatek na partnerkę wybrał Martę Paszkin. Chociaż ich początki nie były łatwe, oboje tworzą szczęśliwy związek. W jednym z ostatnich wywiadów opowiedzieli o planowanym ślubie.

Rolnik szuka żony - Marta i Paweł wezmą ślub?

Relacja Marty i Pawła cały czas się rozwija. Co więcej, zakochani wciąż nie tracą na popularności. Teraz również możemy oglądać ich na ekranie. Para występuje w najnowszej edycji programu Dance, Dance, Dance. W ostatnim czasie oboje wyznali, że powoli zaczynają myśleć o ślubie.

W wywiadzie z Party przyznali, że coraz częściej rozmawiają o tym, jak chcieliby, by wyglądał ich ślub. Najczęściej rozmowy te dotyczą tego, gdzie według nich powinny odbyć się ceremonia i wesele. Jak powiedziała Marta, na razie młodzi mają do wyboru dwie możliwości.

- Czasami rozmawiamy o tym gdzie miałoby się odbyć wesele, czy w Warszawie, czy w okolicach Pawła - wyznała.

Krzysztof Krawczyk padł ofiarą przykrych komentarzy internautówKrzysztof Krawczyk padł ofiarą przykrych komentarzy internautówCzytaj dalej

Paweł po krótkim namyśle zauważył, z kolei, że równie dobrym pomysłem byłoby zorganizowanie wesela w pałacu w Brunowie, czyli tam, gdzie rozpoczęła się ich wspólna przygoda. Chociaż wstępne plany już się pojawiły, pandemia uniemożliwia im wybranie konkretnej daty.

Ślub kościelny czy cywilny?

Jak widać, Marta i Paweł dobrze się rozumieją i mają podobne wyobrażenie wspólnej przyszłości. Na swoich profilach na Instagramie chętnie dzielą się wspólnymi chwilami. Nie brakuje tam zdjęć z programu Dance, Dance, Dance, ale nie tylko. Byli uczestnicy hitu Rolnik szuka żony, publikują wiele zdjęć, na których wspólnie spędzają czas wolny lub są w towarzystwie rodziny i przyjaciół.

W rozmowie z Party zostali zapytani o to, czy chcieliby wziąć ślub kościelny. Zanim udzielili jednoznacznej odpowiedzi, chwilę na ten temat dyskutowali. Widać było, że mogli nie być przygotowani na takie pytanie. Jednak po krótkiej rozmowie oboje zgodnie stwierdzili, że owszem, chcieliby wziąć ślub kościelny.

Program Rolnik szuka żony jest emitowany na TVP już od 2014 roku. W 2015 i 2017 roku zdobył Telekamery Teletygodnia w kategorii Program rozrywkowy. Produkcja jest niekwestionowanym hitem. Oglądalność programu wciąż rośnie.

Marta i Paweł są z pewnością jednymi z najszczęśliwszych i najbardziej spełnionych uczestników programu Rolnik szuka żony. Dzięki udziałowi w Rolniku mieli szansę się poznać. Teraz stanowią bardzo zgrany duet, który za sprawą tanecznego show Dance, Dance, Dance stawia coraz śmielsze kroki na parkiecie.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plejada.pl

Następny artykuł