Polsat przekazał informacje ws. amerykańskiego rapera Żródło: sreen/youtube.com/DMX

Legendarny artysta Earl Simmons „w stanie wegetatywnym”. Miał zawał serca

4 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Polsat przekazał wstrząsające informacje ws. stanu zdrowia amerykańskiego rapera. 50-letni Earl Simmons, szerszej publiczności znany jako DMX, trafił do szpitala po zawale serca. Atak był skutkiem przedawkowania narkotyków. Według doniesień zagranicznych mediów muzyk nie oddycha samodzielnie.

  • Earl Simmons przebywa w szpitalu White Plains w Nowym Jorku
  • Legendarny raper trafił do placówki w piątek 2 kwietnia
  • 50-latek przedawkował narkotyki, co doprowadziło do zawału serca
  • Muzyk jest „w stanie wegetatywnym”

Earl Simmons, znany jako DMX, trafił do szpitala – przekazał w sobotę wieczorem serwis internetowy Polsat News. 50-letni raper miał doznać zawału serca. Przy życiu wciąż podtrzymuje go aparatura medyczna.

Polsat: DMX przedawkował narkotyki

Do fatalnego zdarzenia doszło w piątek 2 kwietnia około godziny 23:00. Legendarny amerykański raper Earl Simmons przebywał w swoim domu, kiedy nagle źle się poczuł. Natychmiast został przewieziony do szpitala White Plains w Nowym Jorku.

Stan zdrowia muzyka od początku był bardzo poważny. Lekarze zdiagnozowali u niego zawał serca, który według doniesień zagranicznych mediów miał wystąpić w wyniku przedawkowania narkotyków. Prawnik artysty nie potwierdza jednak tych informacji.

- Adwokat Murray Richman twierdzi, że nie wie, co spowodowało zawał serca– napisano w sobotę w serwisie NBC News.

Przykra wiadomość dla fanów Andrzeja Piasecznego. Planowane na 10 kwietnia koncerty nie odbędą sięPrzykra wiadomość dla fanów Andrzeja Piasecznego. Planowane na 10 kwietnia koncerty nie odbędą sięCzytaj dalej

Dramatyczny stan amerykańskiego rapera

50-letni Earl Simmons wciąż przebywa w nowojorskim szpitalu. Po piątkowej reanimacji muzyk trafił na oddział intensywnej terapii. W dalszym ciągu jest „w stanie wegetatywnym”, a oddychanie umożliwia mu aparatura medyczna.

W sobotę do mediów dotarła fałszywa informacja o odłączeniu DMX-a od respiratora. Prawnik artysty szybko wydał sprostowanie. Jak zaznaczył, w sobotę Earl Simmons wciąż nie oddychał samodzielnie.

Kim jest Earl Simmons?

Earl Simmons, znany szerszej publiczności jako DMX, stanowi legendę amerykańskiego rapu. Artysta wylansował takie przeboje jak „X Gon' Give It To Ya”, „Where the Hood At?” czy „Party Up (Up In Here)”. W trakcie swojej kariery DMX wydał osiem albumów studyjnych.

DMX jest także kompozytorem, producentem filmowym oraz właścicielem wytwórni Bloodline Records. Firma oprócz muzyki zajmuje się również produkcją ubrań.

Earl Simmons od lat zmaga się z narkomanią. W zeszłorocznym wywiadzie udzielonym raperowi Talibowi Kweli otwarcie przyznał, że po raz pierwszy przyjął środki odurzające, gdy miał 14 lat. Kilkukrotnie zapisywał się na terapię.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: polsatnews.pl, nbcnews.com

Następny artykuł