Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Shannen Doherty od wielu lat walczy z rakiem, teraz ma przerzuty do mózgu. W jakim jest stanie?
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 07.06.2023 21:17

Shannen Doherty od wielu lat walczy z rakiem, teraz ma przerzuty do mózgu. W jakim jest stanie?

Shannon Doherty
Xavier Collin/Image Press/Splash/EAST NEWS; instagram.com/theshando

Shannen Doherty, znana z serialu “Beverly Hills 90210” przekazała swoim fanom wyjątkowo przykre wieści. Lekarze poinformowali gwiazdę, która od lat walczy z nowotworem piersi, o przerzutach do mózgu.

Aktorka nie boi się zabierać głosu w sprawie swojego nowotworu. Wielokrotnie opowiadała o swoich przeżyciach podczas terapii, a także pokazywała fanom na nagraniach i zdjęciach jej przebieg.

Shannen Doherty walczy z nowotworem

Shannen Doherty przez lata cieszyła nas swoją obecnością w kultowym serialu “Beverly Hills 90210”, w którym wcielała się w postać Brendy, siostry bliźniaczki bohatera granego przez Jasona Priestleya.

Niestety, ostatnie lata w życiu aktorki nie należą do szczęśliwych. W 2015 r. zdiagnozowano u niej raka piersi, który wkrótce przerzucił się do węzłów chłonnych. Mimo podjętej radioterapii i chemioterapii, doszło do nawrotu choroby.

Kasia Cichopek i Kurzajewski w rozmowie o późnym macierzyństwie. Nie wytrzymał: "Co kogo powinno obchodzić"

Gwiazda "Beverly Hills 90210" pokazała przejmujące nagranie

W swoich mediach społecznościowych Shannen Doherty nie tylko na bieżąco informuje swoich fanów o postępach w leczeniu, ale również przekazuje przykre wieści, które zdarza jej się słyszeć od lekarzy. Niestety, gwiazda dowiedziała się ostatnio o przerzutach do mózgu. Zamieściła również filmik, na którym przedstawiła przygotowania do kolejnej radioterapii.

- Piątego stycznia tomografia wykazała przerzuty do mózgu. Wcześniejsze nagranie pokazywało proces przygotowywania maski, którą trzeba mieć na twarzy podczas napromieniowywania mózgu. 12 stycznia przeszłam pierwszą radioterapię. Oczywiście boję się. Mam poważną klaustrofobię i bardzo wiele dzieje się teraz w moim życiu - czytamy w poście artystki.

Trudny okres w życiu Shannen Doherty

Serialowa Brenda przyznała jednak, że jest pod opieką profesjonalnego zespołu lekarzy. Wielbiciele gwiazdy życzą jej dużo zdrowia i ściskają kciuki za jak najszybszy powrót do pełni sprawności.

Warto dodać, że przerzuty nastąpiły w wyjątkowo trudnym momencie życia aktorki. Całkiem niedawno Shannen Doherty poinformowała o planowanym rozwodzie ze swoim mężem Kurtem Iswarienko. Para była małżeństwem przez 11 lat.

Zobacz zdjęcia:

Shannen Doherty 1.png
fot. instagram.com/theshando
radioterapia.png
fot. instagram.com/theshando
Shannen Doherty 2.png
fot. instagram.com/theshando