Swiatgwiazd.pl
Polsat EN

TRICOLORS/East News

SuperHit Festiwal: Na scenie pojawił się Piotr Bałtroczyk. Satyryk zmienił się nie do poznania

26 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Piotr Bałtroczyk to uznany dziennikarz, ale przede wszystkim uwielbiany satyryk. Wystarczy kilka zdań, żeby rozbawić kilkutysięczną publiczność festiwalu. Nic więc dziwnego, że jest tak uwielbiany! Jednak ostatnio Bałtroczyk pokazał się widzom w nieco innym wydaniu.

  • W piątek odbył się Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie

  • Wystąpiła Beata Kozidrak, Bajm i znane formacje kabaretowe

  • Na scenie pojawił się również Piotr Bałtroczyk

Czy widzowie powinni się niepokoić? Podczas imprezy SuperHit Festiwal w Sopocie Bałtroczyk wszedł na scenę zupełnie odmieniony. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia.

Wielki festiwal Polsatu

Skoro rząd luzuje obostrzenia, gwiazdy wracają na koncerty, a stacje telewizyjne – do organizowania wydarzeń z publicznością. Wczoraj odbyła się pierwsza tego typu impreza od kilku miesięcy – SuperHit Festiwal w Sopocie.

Za nami pierwszy dzień muzycznych wrażeń, a atmosfera i tak już jest gorąca. To wszystko za sprawą mocnego występu Beaty Kozidrak i zespołu Bajm. Wokalistka od dłuższego czasu nie mogła doczekać się powrotu na scenę i w wielu wywiadach podkreślała, że chciałaby się już spotkać ze swoimi fanami. Widać, że Beata stęskniła się za estradą, bo jej występ to była prawdziwa petarda. Wokalistka wykonała utwory Bajmu, ale też kilka swoich nowych, solowych singli.

M Gessler EN

Brat Magdy Gessler prosi o pomoc. Potrzebuje pieniędzy na podstawowe opłaty, utworzył zbiórkę

CZYTAJ DALEJ

Na scenie pojawił się też Andrzej Pietras, były mąż Beaty. Choć miłość między nimi dawno wygasła, utrzymują ze sobą przyjacielskie relacje ze względu na stosunki zawodowe, które wciąż ich łączą.

Sopocka Opera Leśna to miejsce słynące nie tylko z wydarzeń muzycznych, ale też kabaretowych. Na scenie nie mogło zabraknąć znanych i lubianych formacji kabaretowych. Pojawił się również Piotr Bałtroczyk, który nieco zaskoczył publiczność i widzów przed telewizorami.

Piotr Bałtroczyk i jego nowy wizerunek

Choć nogi Beaty Kozidrak prezentowały się niesamowicie w skąpej kreacji, uwagę widzów przyciągnął nowy wizerunek Piotra Bałtroczyka, który po raz pierwszy od dawna pojawił się na scenie.

Piotr Bałtroczyk to ulubieniec widzów. Jest satyrykiem, dziennikarzem, prezenterem, a także piosenkarzem. Od pierwszych chwil, gdy wszedł na scenę, dało się słyszeć salwy śmiechu. Bez wątpienia poprawił humor publiczności.

Konsternację wzbudziła jego niemała metamorfoza. Bałtroczyk, nigdy niemający problemów z wagą, nagle znacznie przytył. Czyżby to efekt pandemicznego obżarstwa? Co więcej, zapuścił włosy, które wczorajszego wieczora były ułożone raczej w "artystyczny nieład" i przysłaniały jego czoło.

Warto zaznaczyć, że satyryk od dłuższego czasu zmaga się z problemami zdrowotnymi. 12 lat temu przeszedł zawał, a – jak podaje „Życie na gorąco" – od jakiegoś czasu przyjmuje leki, które mogą powodować wzmożony apetyt.

Kilka kilogramów w jedną czy w drugą stronę nie ma znaczenia, bo Piotr Bałtroczyk wydaje się być w doskonałej formie, czego dał popis w miniony piątek w sopockiej Operze Leśnej.

P Bałtroczyk1 EN
P Bałtroczyk2 EN
P Bałtroczyk3 EN

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >