Swiatgwiazd.pl
Oliwia Bieniuk

instagram.com/oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk pochwaliła się zmysłową sesją. Fani porównują ją do Anny Przybylskiej

26 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Oliwia Bieniuk w październiku tego roku skończyła 18 lat i dumnym krokiem wkroczyła w dorosłość. Chociaż dopiero teraz osiągnęła pełnoletność, w świecie show-biznesu doskonale jest już od dawna, a kolorowa prasa niezmiennie się nią interesuje. Oliwia coraz śmielej angażuje się też w fotomodeling i telewizyjne projekty.

  • Oliwia Bieniuk nową uczestniczką "Tańca z gwiazdami"

  • 18-latka chwali się efektami zmysłowej sesji

  • Fani porównują Oliwię do mamy

Mimo że temat Oliwii Bieniuk dość regularnie przewija się na łamach kolorowej prasy, w ostatnim czasie dyskusje wręcz nie cichną. Wszystko za sprawą informacji, jaką przekazała stacja Polsat. Teraz 18-latka wzbudziła swoją osobą jeszcze więcej emocji - zmysłowa sesja odbiła się niemałym echem w sieci.

Oliwia Bieniuk pojawi się w "Tańcu z gwiazdami"

Telewizja Polsat skrupulatnie przedstawia swoim fanom uczestników najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Chociaż do premiery pierwszego odcinka zostało jeszcze sporo czasu, show już wzbudziło szereg skrajnych emocji. Stacja wystartowała z impetem i już na samym początku przekazała, że jedną z uczestniczek, które spróbują swoich sił w tańcu, jest... Oliwia Bieniuk.

Dla wszystkich było to niemałe zaskoczenie, tym bardziej, że 18-latka dopiero zaczyna swoją przygodę w show-biznesie. Tymczasem producenci już ustawiają się w kolejkach. Niewątpliwie udział w "TzG" będzie dla Oliwii przepustką, by na dobre zagościć w medialnym zgiełku.

C Pazura EN

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

CZYTAJ DALEJ

Zdaje się, że równocześnie, co programami telewizyjnymi, 18-latka zaczyna interesować się sesjami zdjęciowymi, co wielokrotnie udowodniła już na swoim Instagramie. Oliwia chętnie pozuje przed obiektywem, decydując się na coraz to odważniejsze ujęcia. (Więcej tutaj.)

Zmysłowa sesja Oliwii Bieniuk

Ostatnio córka Jarosława Bieniuka podzieliła się w sieci efektami kolejnej, wyjątkowo odważnej sesji. Ubrana w długie czarne spodnie i stanik w tym samym kolorze Oliwia wygina się przed obiektywem, przesyłając w jego stronę uwodzicielskie spojrzenie.

- Nadal nie mogę uwierzyć, że mam tak piękne zdjęcia. Jestem wdzięczna ekipie za tak świetną współpracę razem - napisała sama Oliwia.

Post momentalnie zalała lawina komentarzy. Internauci są wprost zachwyceni zdjęciami Oliwii, jednak skupiło uwagę tylko na jednym. Pod zdjęciem nie brakuje stwierdzeń, że 18-latka z dnia na dzień staje się coraz bardziej podobna do matki. Ciężko powstrzymać wzruszenie obserwując, jak pierworodna córka zmarłej w 2014 roku Anny Przybylskiej, przypomina ją nie tylko w kwestii wyglądu, ale też jeśli chodzi o wybór ścieżki życiowej.

- Cała mama

- Piękna, mama jest dumna i spogląda z nieba na swoją cudną córkę 

- Cudne zdjęcia,
cała mama w 100%

-
Ale podobna do mamy - czytamy w komentarzach.


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >