Swiatgwiazd.pl
C Pazura EN

TRICOLORS/East News

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

26 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Cezary i Edyta Pazurowie to dobrana para. W codziennej gonitwie i natłoku obowiązków zawodowych znajdują czas dla swoich dzieci, co z radością obserwują fani na ich portalach społecznościowych. Wczorajszy dzień był dla ich najstarszej córki wyjątkowy, i to nie za sprawą zakończenia roku szkolnego.

  • Edyta i Czarek Pazurowie są bardzo zapracowani, ale nie cierpi na tym ich życie rodzinne

  • Ostatnio ich córka świętowała urodziny

  • Rodzice postanowili uczcić ten ważny dzień

Aktor wciąż pozostaje aktywny zawodowo i mimo, że niedługo skończy 60 lat (!), dalej oglądamy go w wielu produkcjach. Edyta, jego żona, również wydaje się zapracowana. Jednak oboje znajdują czas na pielęgnowanie życia rodzinnego.

Cezary Pazura – życie rodzinne

Cezary rozwodził się dwukrotnie, zanim poznał swoją obecną miłość – Edytę. Para powiedziała sobie „tak" w 2009 roku, po czym bawiła się na okazałym weselu w podkrakowskim pałacu w towarzystwie 200 gości (więcej tutaj). Niedługo potem, bo jeszcze w tym samym roku, przyszła na świat ich pierwsza córka, Amelia. Para ma jeszcze urodzonego w 2012 roku Antoniego Józefa i najmłodszą Ritę, która ma zaledwie trzy latka.

Tak jak większość gwiazd, Pazurowie aktywnie prowadzą swoje konta na portalach społecznościowych. 25 czerwca był dla ich rodziny ważnym dniem, a w szczególności dla pierworodnej i w tym wypadku nie chodzi o zakończenie roku szkolnego.

Jolanta_Fraszyńska

Jolanta Fraszyńska była jedną z popularniejszych aktorek. Opowiedziała o swojej terapii i stanach lękowych

CZYTAJ DALEJ

Cezary i Edyta Pazurowie składają życzenia córce

W ostatni piątek rodzina Pazurów świętowała dwunaste urodziny Amelii. Fani mieli okazję zobaczyć, jak prezentuje się dziewczynka, mimo że para chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym na social mediach.

Pierwsza zdjęcie z okazji urodzin córki dodała Edyta. Dziewczynka przedstawiona jest w iście folkowym wydaniu. Pozuje w ludowej sukni z zaplecionymi warkoczami. Na jej twarzy gości szeroki uśmiech. Edyta czule opisała zdjęcie:

Ta piękna Dziewczynka kończy dziś 12 lat. Jest wrażliwa i jednocześnie bardzo silna, jak każda kobieta w mojej rodzinie. Ma wspaniałe plany na przyszłość i chociaż bywa, że drzemy koty, to w ostateczności nie umiemy się długo na siebie gniewać - napisała.

Życzeniom dla dwunastolatki nie było końca, i wtedy do akcji wkroczył Cezary, który poczuł się w obowiązku i, chcąc wyjść na supertatę, również postanowił podzielić się zdjęciem z Amelką, jednak w nieco odmiennym od swojej żony stylu – na luzie.

Fotka nie jest pozowana (jak u Edyty). To spontaniczne selfie, na którym rozczochrana Amelia pokazuje obserwatorom swojego ojca domowej roboty tipsy zrobione z papierowych słomek. Nastolatce towarzyszy zadowolony tata, który do słodkiego zdjęcia dodał opis:

DWANAŚCIE lat! To już dwanaście lat… dwanaście lat temu przyszedł na świat pierwszy owoc naszej miłości z Edytką. Piękna, zdrowa, cudowna dziewczynka. Dzięki Bogu wyrasta na wspaniałą kobietkę i dobrego człowieka. Żyj nasze Słoneczko 100 lat!!! Rodzice są z Ciebie dumni! Kocham. Tatuś - czytamy w poście aktora.

Oczywiście nie mogło zabraknąć fali zachwytów w komentarzach. Fani od razu zauważyli podobieństwo:

– Genialny wiek. Niesamowite podobieństw

– Czysty Tata. Wszystkiego naj dla córci

– Ale podobna do Taty!!! Sto lat! - czytamy.

Z instagramowych postów Pazurów możemy zauważyć, że ich córeczka ma kochających rodziców, a przez to również wspaniałe dzieciństwo.


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Instagram, Plotek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Mateusz WolnyAutor

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Antek Królikowski

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wspomina zmarłego ojca. Pokazał poruszające nagranie

Czytaj więcej >
fot.instagram.com/elaromanowska/

Życie Gwiazd

Elżbieta Romanowska zmaga się z poważną chorobą. "Trzeba się wszystkiego nauczyć"

Czytaj więcej >
Kadr z programu Taniec z gwiazdami, prod. Polsat

Życie Gwiazd

"Taniec z gwiazdami". Jacek Jelonek wygra 13. edycję programu? Widzowie nie mają wątpliwości

Czytaj więcej >
Kadr z serialu Kryminalni, prod. TVN

Życie Gwiazd

Partnerka Marka Włodarczyka odebrała sobie życie w Boże Narodzenie. "Nie miała już nadziei"

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS/ East News

Życie Gwiazd

Małgorzata Kożuchowska ma szukać nowej pracy. Wróci do telewizji?

Czytaj więcej >
fot. KPRM - Narodowe Święto Niepodległości, cropped, PDM-owner, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=64051077

Życie Gwiazd

Franciszek Pieczka był legendą polskiego kina, co z jego majątkiem? "Nie dorobił się"

Czytaj więcej >