Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Michał Szpak przebrany za Jezusa Chrystusa składa życzenia. Rodzina też wcieliła się w święte postaci
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 24.12.2023 15:55

Michał Szpak przebrany za Jezusa Chrystusa składa życzenia. Rodzina też wcieliła się w święte postaci

Michał Szpak jako Jezus Chrystus na święta 2023
Michał Szpak jako Jezus Chrystus na święta 2023

Michał Szpak z siostrami przebrani za świętą rodzinę. Jako Jezus Chrystus złożył życzenia fanom. Odważnie!

Michał Szpak jako Jezus Chrystus

Michał Szpak jest mistrzem prowokacji. Od początku kariery bawi się wizerunkiem, dostarczając wielu emocji widzom i mediom. W dniu 33. urodzin – nazywanych chrystusowymi, które obchodził miesiąc temu, wyprawił przyjęcie inspirowane ostatnią wieczerzą. 

Chrystusowe 33. W ten nowy etap wchodzę z marzeniem na dłoni pt. Nadwiślański mrok – pisał na Instagramie.

Fotografia wywołała mnóstwo kontrowersji, co Szpak tłumaczył w następujący sposób:

To, czy na moim stole są świece zapalone i w jaki sposób jestem ubrany, zależy tylko i wyłącznie ode mnie, czy komuś się to podoba, czy nie. W żaden sposób nie obraża to uczuć religijnych, bo prawdopodobnie ci, którzy komentują, nie przeczytali ani jednego wersu z Biblii i nie wiedzą, o co w tej księdze chodzi – powiedział w rozmowie z Magdą Mołek.

Nie mniej emocji może wywołać najnowszy, świąteczny post. Przedstawia on zdjęcie, do którego artysta zapozował z rodzeństwem.

Święta u Justyny Steczkowskiej. W co ona ubrała choinkę?! Takie dekoracje wymagały odwagi Jolanta Kwaśniewska rozdzielona z bliskimi w święta. Mówi o złym stanie zdrowia

Święta u Michała Szpaka

W poprzednich latach Michał spędzał święta w rodzinnym Jaśle. W social mediach relacjonował jak lepi uszka, piecze ciasta i przygotowuje barszcz. Przy okazji udowodnił, jak dobrą relację ma z siostrami – Ewą i Marleną.

Obie również uwielbiają śpiewać i zaliczyły już wspólne, publiczne występy z bratem. Szpak tym razem z siostrami złożył życzenia fanom.

Święta 2023. Michał Szpak jako Jezus Chrystus

Michał stworzył zdjęcie przypominające kartkę świąteczną. Razem z Ewą i Marleną przebrał się za świętą rodzinę. Efekt nałożony w aplikacji do edycji zdjęć nadał całości wyjątkowego wydźwięku. 

Wraz z moją wspaniałą rodzinką chciałbym powiedzieć Wam abyście spędzili ten czas jakby jutra miało nie być, zatraćcie się w rozmowach z dawno niewidzianymi, przytulajcie i płaczcie ze wzruszenia. Miłości i pyszności dla Was! Wesołych Świąt! – napisał artysta.

Fani w większości docenili kreatywność Szpaka, składając mu najlepsze życzenia. 

Na poprzednie zdjęcie przedstawiające Szpaka jako Jezusa zareagował jeden z duchownych, który w rozmowie z ShowNews powiedział:

Dla nas, chrześcijan, Bóg jest największą świętością, z której nie można robić sobie żartów. Takie przebrania to jest gruba prowokacja.

Czy i poniższa fotografia wywołała podobne emocje?

Michał Szpak z siostrami Ewą i Marleną – święta 2023
Michał Szpak z siostrami Ewą i Marleną – święta 2023
Michał Szpak
Michał Szpak, fot. KAPIF
Michał Szpak
Michał Szpak, fot. KAPIF