Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sylwester 2023: Widzowie skomentowali imprezy Dwójki i Polsatu. Której stacji oberwało się mocniej?
Karolina Kurek
Karolina Kurek 01.01.2024 08:45

Sylwester 2023: Widzowie skomentowali imprezy Dwójki i Polsatu. Której stacji oberwało się mocniej?

Sylwester 2023
Sylwester 2023, fot. TVP/Polsat

Sylwestrowa Moc Przebojów 2023 i Sylwester Marzeń z Dwójką 2023 już za nami. Nie obyło się bez emocji i mocnych komentarzy telewidzów. Sprawdzamy, co myślą o największych imprezach, organizowanych przez gigantów telewizyjnych.

Sylwester 2023. Wyjątkowa noc w roku

Noc sylwestrowa należy do tych wyjątkowych w całym roku. Ludzie cieszą się, czekają z niecierpliwością, co przyniesie im nowy rok, spotykają się ze znajomymi i rodziną, by wspólnie przeżyć te emocje, by uczcić to wydarzenie, jest wiele możliwości. Od wzięcia udziału w dużym, zorganizowanym balu, po spędzenie tego czasu w mieszkaniu czy domu, w gronie najbliższych osób. 

Druga w wymienionych opcji, nie musi być wcale nudna, czy mniej rozrywkowa. Spędzając sylwestra w domu, można bawić się przy swojej ulubionej muzyce, puszczając odpowiednią playlistę, płytę lub też włączając telewizor, gdzie można na żywo można usłyszeć swoich ulubionych wykonawców zarówno polskiej jak i zagranicznej muzyki.

Sylwester w Polsacie 2023. Obok polskich wykonawców zagraniczna gwiazda! Stacja przyćmi konkurencję TYLKO U NAS: TVP na sylwestra ściągnęła gwiazdę Polsatu! To będzie największe zaskoczenie wieczoru

Sylwester 2023: rywalizacja miedzy Polsatem a TVP

W minionym już roku widzowie mieli do wyboru Sylwestrową Moc Przebojów transmitowaną przez stację telewizyjną Polsat, oraz Sylwester Marzeń z Dwójką, organizowany przez Telewizję Publiczną.

Stacje telewizyjne od lat konkurują ze sobą o wyniki oglądalności w ostatnią noc roku. Każdy z organizatorów, co roku próbuje przebić rywalizującą stację, organizując własną z jeszcze większą pompą niż w poprzednio. Impreza ta jest niezwykle ważna zarówno dla TVP jak i dla Polsatu, dlatego przygotowania, pełne emocji rozpoczynają się wiele tygodni wcześniej. 

Co myślą widzowie o Sylwestrze 2023?

W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy telewidzów, którzy mieli okazję zobaczyć huczną imprezę Polsatu czy Telewizji Publicznej. Opinie są mocne i dosyć skrajne, od zachwytów, po niezadowolenie. Nie zabrakło też słów krytyki pod adresem organizatorów. Co piszą? Wybraliśmy dla was kilka komentarzy z profili internetowych obu stacji:

Były też zachwyty:

  • Wspaniale jak co roku. Przednia zabawa, Jest Doda, jest sylwester.
  • Steczkowska, co za ogień na scenie!
  • Dobra impreza, dało się potańczyć.
  • Cleośka najlepsza.
  • O matko, same diwy!

A wy, która stację wybraliście?

Sylwestrowa Moc Przebojów 2023, fot. KAPIF
Sylwestrowa Moc Przebojów 2023, fot. KAPIF
Golec uOrkiestra, Sylwestrowa Moc Przebojów 2023, fot. KAPIF
Golec uOrkiestra, Sylwestrowa Moc Przebojów 2023, fot. KAPIF
Doda, Sylwestrowa Moc Przebojów 2023, fot. KAPIF
Doda, Sylwestrowa Moc Przebojów 2023, fot. KAPIF
Skolim, Sylwestrowa Moc Przebojów 2023, fot. KAPIF
Skolim, Sylwestrowa Moc Przebojów 2023, fot. KAPIF
Boys, Sylwestrowa Moc Przebojów 2023, fot. KAPIF
Boys, Sylwestrowa Moc Przebojów 2023, fot. KAPIF