Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Syn Edyty Górniak przeszedł metamorfozę. Nie zerwał jednak z nałogiem
Kamila Krótka
Kamila Krótka 17.03.2022 01:00

Syn Edyty Górniak przeszedł metamorfozę. Nie zerwał jednak z nałogiem

pjimage - 2022-03-17T163142.698
TRICOLORS/East News

Media rozpisują się na temat metamorfozy Allana Krupy. Najnowsze zdjęcia "Faktu" pokazują jednak nie tylko fakt, że synowi Edyty Górniak udało się schudnąć. Niestety, jego mama może znowu nie być zadowolona.

Allan Krupa przeszedł dużą przemianę. Udało mu się schudnąć kilkanaście kilogramów. Co jednak smutne, synowi Edyty Górniak wciąż nie udało się zerwać z nałogiem.

Syn Edyty Górniak schudł kilkanaście kilogramów

Allan Krupa podczas pandemii nabrał dodatkowych kilogramów, z którymi - jak widać - zdążyłsobie już poradzić. 18-latek miał przejść na specjalną dietę, pozwalającą synowi Edyty Górniak przejść metamorfozę:

- Edyta uważa, że zdrowe odżywiania to podstawa szczęśliwego życia. Allana nie trzeba było długo przekonywać. Zupełnie zmienił swoje nawyki. Stosuje dietę bogatą w produkty o niskim indeksie glikemicznym. Je więc dużo warzyw takich jak brokuły, cukinia i szpinak. Oczywiście unika cukru - przekazał "Faktowi" informator.

12 kilogramów mniej

Allan Krupa zdołał zrzucić aż 12 kilogramów. Pewnie dlatego "Fakt" przyłapał go na wymianie garderoby. Co ciekawe, ubrania wybierał w luksusowym centrum handlowym Vitkac, gdzie znajdują się butiki takich marek, jak Louis Vuitton, Dolce&Gabbana czy Maison Margiela.

Przed sklepem Allan został przyłapany z papierosem. To już nie pierwszy raz, kiedy w mediach pojawia się zdjęcie zrobione w tym momencie. Edyta Górniak będzie zła na syna? Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

1. Miszczak nie wytrzymał. Skomentował doniesienia o pracy Rozenek w "DDTVN" 2. Nie tylko "M jak miłość". Roznerski i Kalska mają kolejną wspólną pracę 3. Nagły cios dla polskiego kina. Nie żyje genialny artysta, wielka strata

źródło: Fakt

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].