Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tak Luna miała potraktować dziennikarzy po ogłoszeniu werdyktu
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 08.05.2024 12:22

Tak Luna miała potraktować dziennikarzy po ogłoszeniu werdyktu

Tak Luna potraktowała dziennikarzy po ogłoszeniu werdyktu
fot. YouTube

Wszyscy już wiemy, że Luna nie pojawi się w Wielkim Finale Eurowizji. Wyszło na jaw, jak zachowała się w stosunku do dziennikarzy po ujawnieniu wyników. 

Luna odpadła w finale Eurowizji

Po pierwszym półfinale Konkursu Piosenki Eurowizji 2024, wyłoniono dziesiątkę artystów, którzy zasłużyli na miejsce w sobotnim finale. Polska reprezentantka, Luna, musiała stawić czoła silnej konkurencji, gdzie scenę dzieliła z artystami typowanymi na potencjalnych zwycięzców, takimi jak reprezentanci Chorwacji czy Ukrainy. 

Luna pojawiła się jako siódma na scenie, jednak Wielka Brytania, która wystąpiła wcześniej, miała już zapewnione miejsce w finale. Kolejność otwierał Cypr, a zamykał Luksemburg, który powracał do rywalizacji po ponad trzydziestu latach. Oprócz wymienionych, o awans do finału walczyli również: Serbia, Litwa, Irlandia, Islandia, Słowenia, Finlandia, Mołdawia, Azerbejdżan, Australia oraz Portugalia. 

Niestety, Luna i jej utwór "The Tower" nie znaleźli się w gronie finalistów, kończąc swój udział w konkursie na etapie półfinału. Ostatecznie, do finału zakwalifikowały się Serbia, Portugalia, Słowenia, Ukraina, Litwa, Finlandia, Cypr, Chorwacja, Irlandia i Luksemburg.

Luna opowiedziała “Faktowi” przed udziałem w konkursie o przekazie swojego występu. 

Eurowizja 2024. Tak Europa oceniła Polskę. Reakcja widzów jednoznaczna Takie wykształcenie ma Luna. Rodzice milionerzy nie żałowali na jej edukację

Luna o przekazie swojego występu

 Luna podzieliła się z "Faktem" swoją intencją, jaką chciała przekazać za pomocą swego występu na Eurowizji.

Chciałam tym występem, jak najbardziej pokazać drogę każdego z nas, kiedy mierzymy się z jakimiś trudnościami, kiedy walczymy ze swoimi słabościami, z samym sobą, kiedy pokonujemy pewne lęki, pokonujemy pewne własne bariery i odzyskujemy własną siłę, odzyskujemy swoją moc i też tworzymy siebie na nowo, budujemy te wieże, czyli budujemy coś zupełnie nowego – powiedziała.

I dodała:

Ten występ właśnie będzie taką ścieżką, drogą... Znajdzie się w nim również symbolika szachów, ponieważ idziemy też za klipem, w którym był ten element gry, gdzie my wchodząc w różne relacje w życiu, zajmujemy poszczególne pola, rozgrywamy partie. Myślę, że to będzie fajne uzupełnienie tego — podsumowuje.

Dziennikarze bardzo chcieli, aby Luna udzieliła komentarza po swoim występie. 

Luna nie chciała udzielić wywiadu po występie?

Po pierwszym etapie Eurowizji, gdzie wyłoniono dziesięciu finalistów, odbyła się konferencja prasowa. Nasza reprezentantka w tym roku nie uczestniczyła w niej. Jak donosi “Fakt” natychmiast po otrzymaniu złych wieści dla Polski, 24-letnia artystka miała wraz z zespołem udać się do hotelu

Była zbyt przybita, by rozmawiać z dziennikarzami. Wydaje się być uzasadnione, dlaczego tak się zachowała. Jednak szkoda, że nie zdecydowała się nawet na krótki komentarz lub przyjęcie słów wsparcia.

Tak Luna potraktowała dziennikarzy po ogłoszeniu werdyktu, fot. YouTube
Tak Luna potraktowała dziennikarzy po ogłoszeniu werdyktu, fot. YouTube
Tak Luna potraktowała dziennikarzy po ogłoszeniu werdyktu, fot. YouTube
Tak Luna potraktowała dziennikarzy po ogłoszeniu werdyktu, fot. YouTube