Gwiazda T.A.T.U. bardzo się zmieniła Żródło: Wikipedia.org, NatureBoyMD, domena publiczna

20 lat temu była gwiazdą T.A.T.U. Brunetka z duetu zmieniła się nie do poznania

26 Styczeń 2021 Sara OsieckaSara Osiecka

T.A.T.U. w roku 1999 podbił scenę muzyczną, a o duecie piosenkarek słyszał chyba każdy. Jednak sława się skoczyła, a o Rosjankach słuch zaginął. Nadal są aktywne w swoich mediach społecznościowych, a zmiana jednej z nich robi ogromne wrażenie.

T.A.T.U. zdobyły sławę nie tylko dzięki muzyce. Dziewczęta stawiały też na atmosferę skandalu, udając homoseksualną parę. Nawiązań do ich rzekomego związku nie brakowało ai w sugestywnych tekstach piosenek ani na scenie, gdzie podczas koncertów często namiętnie się całowały. Już sama nazwała sugerowała, co łączy piosenkarki, bowiem jest skrótem rosyjskiej frazy, którą można przetłumaczyć jako Ta dziewczyna kocha tę dziewczynę.

Cały świat uwierzył, że Julia Wołkowa i Lena Katina są w sobie zakochane. Plotki jednak zostały zdementowane, a zespół się rozpadł. Kariery obu członkiń potoczyły się zupełnie inaczej. Najbardziej zdumiewa jednak zmiana w wyglądzie słynnej brunetki.

Gwiazda T.A.T.U. zmieniła się nie do poznania

Po odejściu z zespołu Lena Katina nie przerwała swoich prób na scenie muzycznej. Nadal zajmuje się muzyką, na swoim koncie ma nawet sukcesy. Związała się z muzykiem rockowym, Sashę Kuzmanovicia, z którym zaczęła się spotykać jeszcze w czasach największej popularności T.A.T.U. Pobrali się w sierpniu 2013 roku, jednak 6 lat później para rozwiodła się. W 2015 roku na świat przyszedł ich syn, Aleksander Dziś gwiazda ma 34 lata.

Zupełnie inaczej stało się z Julią Wołkową. Po zakończeniu współpracy z Leną chciała zająć się karierą solową, jednak nie udało jej się odnieść sukcesu. Gwiazda znalazła jednak inne hobby - operacje plastyczne.

Muzyk Lady Pank błaga wszystkich o pomoc. Sytuacja jest poważna, chodzi o zdrowie synaMuzyk Lady Pank błaga wszystkich o pomoc. Sytuacja jest poważna, chodzi o zdrowie synaCzytaj dalej

W pamięci fanów duetu zapisała się jako krótkowłosa brunetka w szkolnym mundurku. Stroniła od mocnego makijażu, wręcz przeciwnie - zachwycała naturalnym wyglądem. Dziś wygląda zupełnie inaczej.

Patrząc na najnowsze zdjęcia Julii Wołkowej nie da się nie zauważyć, jak ogromny wpływ na jej twarz miała medycyna estetyczna. Wokalistka powiększyła usta i piersi, wymodelowała twarz, wytatuowała brwi i zapuściła włosy. Na co dzień też mocno podkreśla oczy cieniami i eyelinerem. Do tego jest bardzo szczupła - waży zaledwie 45 kilogramów.

Skromny styl ubioru także należy do przeszłości. Dziś wokalistka lubi eksponować swoją figurę na zdjęciach, do których pozuje niczym zawodowa modelka. Niewiele łączy ją z dziewczyną, która podbijała listy przebojów na początku roku 2000.

Fani są jednak podzieleni. Część z nich zachwala nowy wygląd Julii Wołkowej, inni są zdruzgotani tym, co sobie zrobiła. Zdecydowanie bardziej woleli jej naturalną odsłonę i w ich opinii była piękna bez ingerencji chirurga.

Sama zainteresowana nie przejmuje się komentarzami internautów i dumnie pokazuje się w sieci mimo że niektórzy zaczynają ją porównywać do Michaela Jacksona, na którego operacje plastyczne nie wpływały najlepiej.

Dziś celebrytka ma 35 lat i jest mamą dwójki dzieci: 16-letnią Wiktorię i 13-letniego Samira. Jest aktywna głównie na Instagramie, gdzie może się pochwalić ponad 300 tysiącami obserwujących z całego świata.

tatu

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: gazeta.pl, Instagram

Następny artykuł