Swiatgwiazd.pl
Teleturniej - wpadka

Twitter.com/#ImACelebrityAU

Wpadka w australijskim show. Wąż w pudle zaatakował rękę uczestniczki

30 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

W znanym australijskim teleturnieju doszło do przerażającej wpadki. 25-letnia uczestniczka "I'm A Celebrity. Get Me Out Of Here!" podeszła do konkurencji, w której włożyła rękę do pudełka z nieznaną zawartością. Chwilę później po

Teleturnieje i programy telewizyjne zyskują coraz większą popularność. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się te formaty, w których głównymi bohaterami stają się osoby ze świata show-biznesu. W Australii największym hitem obecnego sezonu jest program „I'm A Celebrity. Get Me Out Of Here!”.

Niebezpieczna wpadka w popularnym teleturnieju

Tytuł programu „I'm A Celebrity. Get Me Out Of Here!” nie jest przypadkowy, ponieważ główną rolę odgrywają w nim celebryci. W każdym odcinku stawiają oni czoła nowym zadaniom i często niełatwym pułapkom. Podczas ostatniego odcinka doszło jednak do fatalnego błędu.

Do obsady najnowszego sezonu australijskiego programu rozrywkowego dołączyła między innymi 25-letnia Abbie Chatfield. Młoda celebrytka od pierwszego odcinka odważnie podchodziła do wszystkich poleceń, wzbudzając tym samym ogromną sympatię widzów. W końcu prowadzący poprosili ją o włożenie ręki do tajemniczego pudełka.

Zadanie Abbie było proste – ma włożyć rękę do pojemnika, w którym znajduje się coś, o czym ani ona, ani pozostali uczestnicy nie mają pojęcia. 25-latka wykonała polecenie, wykazując się niesamowitą odwagą. Po chwili odczuła jednak mocny ucisk. Okazało się, że wnętrze pudła wypełnione jest wężami.

Kiedy na jaw wyszło, że Abbie Chatfield włożyła rękę w gniazdo węży, widzowie zamarli, a kobieta niemal natychmiast zaczęła na wizji zwijać się z bólu. Od razu podbiegli do niej organizatorzy teleturnieju. Wszystko to działo się na oczach publiczności.

Choć organizatorzy zapewniali, że węże nie są niebezpieczne i nie zrobią krzywdy młodej uczestniczce teleturnieju, zarówno widzowie, jak i pozostali celebryci byli przerażeni. W końcu odkryto, dlaczego 25-latka odczuwa ból – jeden z węży owinął się bowiem wokół jej nadgarstka.

Dziewczyna zaczęła krzyczeć, jednak dokończyła konkurencję. Po zakończeniu odcinka produkcja poinformowała, że nie doszło u niej do żadnych uszkodzeń nadgarstka. Skończyło się więc wyłącznie na bólu i strachu.

Mimo zapewnień organizatorów, że węże nie zrobiły krzywdy 25-letniej Abbie Chatfield, widzowie wciąż są zbulwersowani sytuacją, której byli świadkami. Szybko zarzucili produkcji brak profesjonalizmu i odpowiedniego przygotowania.

Nagrania ostatniego odcinka „I'm A Celebrity. Get Me Out Of Here!” szybko trafiły także do internetu. Widać na nich, jak przerażona Abbie Chatfield zwija się z bólu.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Wzruszony mąż Kwaśniewskiej pochwalił się w social mediach. Posypały się gratulacje

  • Nie żyje legenda rocka. Był twórcą niezapomnianych przebojów

  • Michał Wiśniewski został ojcem po raz piąty. Dziecko będzie dostanie oryginalne imię

Źródło: Plotek

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >