Teleturniej - wpadka Żródło: Twitter.com/#ImACelebrityAU

Wpadka w australijskim show. Wąż w pudle zaatakował rękę uczestniczki

30 Styczeń 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

W znanym australijskim teleturnieju doszło do przerażającej wpadki. 25-letnia uczestniczka „I'm A Celebrity. Get Me Out Of Here!” podeszła do konkurencji, w której włożyła rękę do pudełka z nieznaną zawartością. Chwilę później poczuła ucisk. Produkcja szybko spotkała się z krytyką publiczności.

Teleturnieje i programy telewizyjne zyskują coraz większą popularność. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się te formaty, w których głównymi bohaterami stają się osoby ze świata show-biznesu. W Australii największym hitem obecnego sezonu jest program „I'm A Celebrity. Get Me Out Of Here!”.

Niebezpieczna wpadka w popularnym teleturnieju

Tytuł programu „I'm A Celebrity. Get Me Out Of Here!” nie jest przypadkowy, ponieważ główną rolę odgrywają w nim celebryci. W każdym odcinku stawiają oni czoła nowym zadaniom i często niełatwym pułapkom. Podczas ostatniego odcinka doszło jednak do fatalnego błędu.

Do obsady najnowszego sezonu australijskiego programu rozrywkowego dołączyła między innymi 25-letnia Abbie Chatfield. Młoda celebrytka od pierwszego odcinka odważnie podchodziła do wszystkich poleceń, wzbudzając tym samym ogromną sympatię widzów. W końcu prowadzący poprosili ją o włożenie ręki do tajemniczego pudełka.

Zadanie Abbie było proste – ma włożyć rękę do pojemnika, w którym znajduje się coś, o czym ani ona, ani pozostali uczestnicy nie mają pojęcia. 25-latka wykonała polecenie, wykazując się niesamowitą odwagą. Po chwili odczuła jednak mocny ucisk. Okazało się, że wnętrze pudła wypełnione jest wężami.

Mocne słowa Doroty Segdy o Kościele. „Wywracają mi się flaki, jak o tym myślę”Mocne słowa Doroty Segdy o Kościele. „Wywracają mi się flaki, jak o tym myślę”Czytaj dalej

Kiedy na jaw wyszło, że Abbie Chatfield włożyła rękę w gniazdo węży, widzowie zamarli, a kobieta niemal natychmiast zaczęła na wizji zwijać się z bólu. Od razu podbiegli do niej organizatorzy teleturnieju. Wszystko to działo się na oczach publiczności.

Choć organizatorzy zapewniali, że węże nie są niebezpieczne i nie zrobią krzywdy młodej uczestniczce teleturnieju, zarówno widzowie, jak i pozostali celebryci byli przerażeni. W końcu odkryto, dlaczego 25-latka odczuwa ból – jeden z węży owinął się bowiem wokół jej nadgarstka.

Dziewczyna zaczęła krzyczeć, jednak dokończyła konkurencję. Po zakończeniu odcinka produkcja poinformowała, że nie doszło u niej do żadnych uszkodzeń nadgarstka. Skończyło się więc wyłącznie na bólu i strachu.

Mimo zapewnień organizatorów, że węże nie zrobiły krzywdy 25-letniej Abbie Chatfield, widzowie wciąż są zbulwersowani sytuacją, której byli świadkami. Szybko zarzucili produkcji brak profesjonalizmu i odpowiedniego przygotowania.

Nagrania ostatniego odcinka „I'm A Celebrity. Get Me Out Of Here!” szybko trafiły także do internetu. Widać na nich, jak przerażona Abbie Chatfield zwija się z bólu.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek

Następny artykuł