Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Anna Jantar

Anna Jantar

Anna Jantar to polska piosenkarka, matka Natalii Kukulskiej. Uchodziła za ikonę muzyki pop polskiej estrady.

 Córka Natalii Kukulskiej skończyła 19 lat
04.05.2024 15:11 Córka Natalii Kukulskiej skończyła 19 lat. Ania to skóra zdjęta z babci

Natalia Kukulska właśnie opublikowała serię zdjęć ze swoją 19-letnią córką. Co ciekawe, Ania wygląda jak jej babcia! Jak widać, ma po niej nie tylko imię, ale też urodę. 

Natalia Kukulska
14.03.2024 14:22 44. rocznica śmierci Anny Jantar. Natalia Kukulska tylko raz w życiu była na miejscu śmierci matki. Tak to tłumaczy

44. rocznica śmierci Anny Jantar. Natalia Kukulska jako młoda dziewczynka musiała zmierzyć się z ogromną tragedią. Jej mama, Anna Jantar, zginęła w katastrofie lotniczej. Smutne wydarzenie nie opuszcza piosenkarki nawet dziś. Postanowiła raz na zawsze rozliczyć się z przeszłością.

Anna Jantar
14.03.2024 08:11 To nie mąż, a ON miał być wielką miłością Anny Jantar. Tylko u nas wyznaje: "Kochałem ją"

Anna Jantar zmarła dokładnie 44 lata temu w katastrofie lotniczej. Po tylu latach dowiedzieliśmy się o mężczyźnie, którego w ostatnich miesiącach życia darzyła szczególnym uczuciem. Spędzili razem ostatnie chwile.Nie chodzi o jej męża. 

Natalia Kukulska, Anna Jantar
09.03.2024 21:19 Natalia Kukulska tak uczciła rocznicę śmierci Anny Jantar. Fani mają zastrzeżenia

Natalia Kukulska postanowiła uczcić rocznicę śmierci znanej mamy Anny Jantar w wyjątkowy sposób. Wokalistka dba o to, aby jej mama nie została zapomniana. Pod postem zapowiadającym tę inicjatywę pojawiły się jednak nieprzychylne komentarze ze strony fanów. Co było ich powodem?

Natalia Kukulska / Anna Jantar
03.11.2023 16:08 Natalia Kukulska spotkała świadka katastrofy, w której zginęła Anna Jantar. Co jej powiedział? "To było trudne"

Natalia Kukulska nie lubi wracać wspomnieniami do katastrofy lotniczej, w której zginęła jej matka Anna Jantar. Teraz niespodziewanie piosenkarka zrobiła wyjątek. Opowiedziała o niełatwym spotkaniu ze świadkiem tragicznego wypadku.

Anna Jantar
10.06.2023 19:09 Ostatnie chwile życia Anny Jantar. Zdążyła zadzwonić do mamy i porozmawiać z Natalią, miała wiele planów

Życie Anny Jantar skończyło się przedwcześnie z powodu katastrofy lotniczej w 1980 roku. Szczegóły tego dnia nadal chwytają za serce. Przyjaciel był świadkiem ostatniej rozmowy piosenkarki z rodziną. Miała jeszcze tyle planów.W latach 70. na polskiej scenie muzycznej nie było popularniejszej piosenkarki od wykonawczyni "Tyle słońca w całym mieście" czy "Nic nie może wiecznie trwać". Jej nagła śmierć pozostawiła pustkę w milionach słuchaczy.

Natalia Kukulska, Anna Jantar
10.06.2023 15:18 Natalia Kukulska wspomina Annę Jantar w dniu jej urodzin. "Taka niespodzianka na dziś!"

Natalia Kukulska zamieściła w swoich mediach społecznościowych poruszający wpis. W dniu urodzin swojej mamy, Anny Jantar, piosenkarka złożyła legendarnej wokalistce wyjątkowe życzenia.Gwiazda zaprezentowała też niezwykłą niespodziankę, którą przygotowała Poczta Polska. Do obiegu trafił znaczek z czarno-białą fotografią Anny Jantar.

Natalia Kukulska
14.03.2023 21:08 Natalia Kukulska wspomina mamę w 43. rocznicę jej śmierci. "Dziękuję za wszystkie dowody pamięci"

14 marca 1980 roku wydarzyła się koszmarna katastrofa lotnicza. W jej wtniku zginęła Anna Jantar. Dziś, z okazji rocznicy tej tragedii, wspomina ją córka: Natalia Kukulska. Piosenkarka opublikowała wyjątkowy wpis w mediach społecznościowych.Wypadek, do którego doszło czterdzieści trzy lata temu, do dziś bardzo emocjonalnie porusza wszystkich, którzy pamiętają charyzmę i twórczość zmarłej artystki. Post Natalii spotkał się z ogromnym odzewem internautów, którzy podzielili się swoimi emocjami w komentarzach.

Anna Jantar
14.03.2023 17:49 Anna Jantar usłyszała od córki ostatnie słowa, potem doszło do tragedii. Smutne

14 marca przypada rocznica tragicznej katastrofy lotniczej, w której zginęła Anna Jantar. W tym roku mijają czterdzieści trzy lata od tych koszmarnych wydarzeń. Jakie były ostatnie słowa, które kultowa wokalistka usłyszała od swojej córki, wówczas czteroletniej Natalii?Choć od potwornego w skutkach wypadku niedługo minie pół wieku, wciąż jest on żywą raną w pamięci fanów Anny. Niektóre fakty wyszły na jaw dopiero po wielu latach. O tym, że piosenkarka zginęła, właściwie zdecydował przypadek.

Natalia Kukulska
11.06.2022 09:55 Natalia Kukulska wspomina mamę w dniu urodzin. Pokazała nieznane zdjęcie Anny Jantar

Anna Jantar była jedną z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarek polskiej sceny muzycznej, która zginęła w tragicznych okolicznościach. Jej córka nadal upamiętnia kobietę z okazji jej urodzin. Piosenkarka podbiła scenę muzyczną pod koniec lat 60. i szybko stała się ikoną. Koncertowała po całej Polsce, a także oczarowywała zagraniczną publiczność m.in.: w Stanach Zjednoczonych, Austrii, Finlandii, Kanadzie, Szwecji czy Bułgarii. Jej przeboje do dziś znane są przez miłośników muzyka, a tekst do m.in.: "Tyle słońca w całym mieście", "Nic nie może wiecznie trwać" czy "Najtrudniejszy pierwszy krok" zna chyba każdy z nas.Anna Jantar odeszła na wskutek katastrofy lotniczej 14 marca 1980 roku. To latach jej bliscy nie zapominają o artystce, córka z okazji urodzin udostępniła nieznaną fotografię gwiazdy sceny muzycznej.

Anna Jantar
30.01.2022 01:00 W chwili śmierci Anna Jantar miała przy sobie list od męża. Treść wywołuje łzy

Ikona muzyki scenicznej, Anna Jantar, odeszła od nas ponad 40 lat temu. Jej życie opiewało we wspaniałe chwile, a sekrety wokalistki zaskakują słuchaczy po dziś dzień. Niedawno została opublikowana treść listu męża artystki, który miała przy sobie podczas śmierci.Anna Jantar była doskonale znaną polską wokalistką. Jej utwory jak m.in.: Tyle słońca w całym mieście, Nic nie może wiecznie trwać czy Najtrudniejszy pierwszy krok, są chętnie śpiewane przez wielbicieli piosenkarki nawet teraz. Artystka swoim niesamowitym talentem zachwycała fanów nie tylko z Polski, ale także poza jej granicami. Głos Anny Jantar rozkochiwał w sobie miłośników muzyki z: Bułgarii, Finlandii, Irlandii, Kanady, Stanów Zjednoczonych oraz ZSRR. Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej podczas podróży do Nowego Jorku. Samolot rozbił się nieopodal lotniska 14 marca 1980 roku. Artystka miała niecałe 30 lat.

Natalia_Kukulska
11.06.2021 02:00 Natalia Kukulska uczciła urodziny mamy. Pokazała niepublikowane zdjęcie Anny Jantar

Wczoraj zmarła przedwcześnie Anna Jantar obchodziłaby 71 urodziny. Jej córka, Natalia Kukulska podzieliła się na Instagramie zdjęciem mamy z apelem do fanów, by świętowali urodziny artystki.Anna Jantar była matką popularnej dziś piosenkarki, Natalii Kukulskiej.Artystka dba o pamięć o swojej znanej mamie.Fani są poruszeni jej najnowszym wpisem, z okazji urodzin Anny Jantar.Natalia Kukulska jest córką znanej artystki Anny Jantar. Stara się kultywować pamięć o zmarłej rodzicielce, między innymi często dzieląc się jej zdjęciami w social mediach. 10 czerwca starym zdjęciem przypomniała o urodzinach artystki i zachęciła obserwujących do wspólnego świętowania.

córka Natalii Kukulskiej podobna do Anny Jantar
15.03.2021 01:00 Córka Kukulskiej wygląda jak Anna Jantar

Anna Dąbrówka zaczęła prowadzić własny profil na InstagramieWielu internautów widzi podobieństwo córki Natalii Kukulskiej do jej mamy i babciCórka piosenkarki nie określiła jeszcze oficjalnie, czym chce zająć się w przyszłościNiedawno wystartował oficjalny profil córki Natalii Kukulskiej na Instagramie. Anna Dąbrówka należy do rodziny, która zwykle chroni swą prywatność. Jak widać, social media stanowią od tej reguły pewien wyjątek, pozostawiając internautom szerokie pole do komentowania publikowanych przez pociechę piosenkarki zdjęć. Fani szybko podzielili się na “dwa obozy” - podczas gdy jedni są przekonani o fizycznym podobieństwie córki Natalii Kukulskiej do Anny Jantar, drudzy nie ustępują, twierdząc, że Anna Dąbrówka bardziej przypomina matkę.