Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Bliźniaczki Syjamskie

Bliźniaczki Syjamskie

Bliźniaczki syjamskie
16.05.2024 22:29 Bliźniaczki syjamskie w skąpym bikini. Tak wyglądają

Najbardziej znane na świecie bliźniaczki syjamskie nie ukrywały zbyt wiele ze swojej prywatności. Same opublikowały zdjęcie w kostiumie kąpielowym. Jak wygląda ich ciało?

Najstarsze bliźniaki syjamskie na świecie nie żyją
13.04.2024 10:23 Nie rozdzieliła ich nawet śmierć. Nie żyją najstarsze bliźniaki syjamskie na świecie

Nie żyją najstarsze bliźniaki syjamskie na świecie. Historia Lori i George'a Schappellów zapisała się nawet w księdze rekordów Guinnessa. Do końca pozostali nierozłączni, choć prowadzili skrajnie różne życia. Nie pozwolili na rozdzielenie nawet podczas kłopotów zdrowotnych.

Instagram
11.04.2024 19:05 Bliźniaczki syjamskie zdradzają sekrety życia intymnego. Mają różną orientację. Jak sobie radzą?

Carmen i Lupita Andrade przyszły na świat jako bliźniaczki syjamskie. Dziś mają 23 lat i zaczynają planować swoją przyszłość. Choć kobiety mają odmienne orientacje seksualne, znalazły sposób, by poradzić sobie z tą sytuacją.

bliźniaczki syjamskie
05.04.2024 16:15 Ktoś wrzucił zdjęcie ciężarnych bliźniaczek syjamskich do sieci! Tak zagraniczne tabloidy manipulują, wykorzystują ich popularność

Bliźniaczki syjamskie Abby i Brittany Lee Hensel niespodziewanie stały się źródłem plotek i sensacji zachodniej prasy. Wszystko przez zdjęcia ze ślubu jednej z nich, na jakie rzuciły się media kilka dni temu. Teraz zaatakowano ich prywatność: do sieci wyciekły przerobione zdjęcia, ukazujące je w ciąży.