Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Bliźniaczki syjamskie w skąpym bikini. Tak wyglądają
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 16.05.2024 22:29

Bliźniaczki syjamskie w skąpym bikini. Tak wyglądają

Bliźniaczki syjamskie
Fot. Instagram

Najbardziej znane na świecie bliźniaczki syjamskie nie ukrywały zbyt wiele ze swojej prywatności. Same opublikowały zdjęcie w kostiumie kąpielowym. Jak wygląda ich ciało?

Kim są bliźniaczki syjamskie Abby i Brittany Hensel?

Bliźniaczki syjamskie Abby Hensel i Brittany Lee Hensel urodziły się w 1990 roku. Po tym, jak przyszły na świat, lekarze proponowali ich rodzicom rozdzielenie dziewczynek, ale ci odmówili, bo była niemal zerowa szansa na uratowanie obu. Siostry syjamskie bardzo szybko stały się znane na całym świecie. Do ich popularności przyczynił się program Oprah Winfrey, w którym pojawiły się w 1996 roku.

Później w mediach wielokrotnie pokazywano reportaże i filmy dokumentalne z ich udziałem. Telewizja ABC stworzyła dokument, w którym pokazano ich okres dorastania, szkołę, życie społeczne oraz zdobywanie prawa jazdy. Szczególnie głośnym echem odbił się reality show stacji TLC, w jakim pokazano ich życie od ukończenia studiów aż do znalezienia pracy w szkole.

Abby i Brittany wciąż pracują w szkole podstawowej jako nauczycielki matematyki w Minnesocie. Prowadzą całkiem zwyczajne życie, choć ich codzienność oczywiście wygląda nieco inaczej. Mają jedno ciało, ale z osobnymi sercami, żołądkami, płucami, kręgosłupami i rdzeniem kręgowym. Media odkryły niedawno, że jedna z nich wzięła ślub, a wtedy świat oszalał na ich punkcie na nowo.

Ktoś wrzucił zdjęcie ciężarnych bliźniaczek syjamskich do sieci! Tak zagraniczne tabloidy manipulują, wykorzystują ich popularność Po ślubie bliźniaczki syjamskiej wyszła na jaw smutna prawda. Dlaczego to zrobiła własnej siostrze?

Co robią teraz bliźniaczki syjamskie Abby i Brittany?

Abby i Brittany jeszcze do niedawna żyły z dala od mediów. Uczyły w szkole, uprawiały sport, nie miały poważnych problemów ze zdrowiem. Co więcej, w 2021 roku jedna z nich – Abby – wzięła ślub. Jej wybranek to Josh Bowling, pielęgniarz i weteran amerykańskiej armii. Zdjęcia z ceremonii pojawiły się w mediach dopiero niedawno.

Nie wiadomo, jak wygląda strona intymna związku Abby Hensel i jej męża, bo bliźniaczki chronią tę strefę swojego życia. W wywiadach obie jednak wspominały, że chciałyby mieć dzieci. Wiadomo też, że jest to biologicznie możliwe. Choć obecnie nie publikują one nowych zdjęć w mediach społecznościowych, w sieci bez trudu można znaleźć ich porzucone profile na Instagramie. A na nich między innymi zdjęcia z plaży, szczegóły znajdziecie poniżej.

Bliźniaczki syjamskie, Abby i Brittany Hensel, zdjęcie w bikini, jak wygląda ich ciało
Ślub Abby Hensel i Josha Bowlinga, fot. TikTok @abbyandbrittanyhensel

Bliźniaczki syjamskie: zdjęcia

Choć siostry Hensel nie zamieszczają obecnie zbyt wielu nowych zdjęć, na TikToku chętnie dzielą się archiwalnymi kadrami. Niedawno bliźniaczki syjamskie pokazały kolejny film, na którym nie tylko widać zdjęcia z plaży, na których mają na sobie bikini, ale też stare zdjęcia z basenu lub innych wakacyjnych wycieczek. Na zdjęciach widać wyraźnie, że ich ciało wygląda całkiem naturalnie.

W reakcji na nowo rozbudzone zainteresowanie mediów, siostry opublikowały też nagranie, w którym ogłosiły:

Do wszystkich hejterów – jeżeli nie podoba ci się to, co robimy, ale mimo to wciąż śledzisz wszystko, co nas dotyczy – to wciąż jesteś fanem! – drwiły siostry z nieprzychylnych komentarzy.

Jak widać, nie brakuje im też poczucia humoru oraz pewności siebie.