Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Życie intymne bliźniaczek syjamskich pod lupą. Po ślubie jednej z nich doczekaliśmy się odpowiedzi
Karolina Kurek
Karolina Kurek 30.03.2024 21:48

Życie intymne bliźniaczek syjamskich pod lupą. Po ślubie jednej z nich doczekaliśmy się odpowiedzi

Bliźniaczki syjamskie
Abby i Brittany Hensel, fot. Facebook

Bliźniaczki syjamskie wiele lat temu zasłynęły w mediach. Teraz powróciły, po tym, jak okazało się, że jedna z nich wyszła za mąż. Dociekliwi internauci w końcu otrzymali odpowiedź, jak naprawdę wygląda życie sióstr Hensel. Ze szczegółami.

Bliźniaczki syjamskie w mediach

Abby Hensel i Brittany Lee Hensel w przestrzeni medialnej zasłynęły na początku lat 2000. Wystąpiły wtedy w licznych programach telewizyjnych i filmach dokumentalnych. Miały nawet własne reality show, w którym telewidzowie mogli oglądać m.in. jak Abby i Brittany radzą sobie na co dzień w szkole. Format emitowany był na kanale stacji TLC. Celem było to, aby ludzie je lepiej poznali i przestali traktować, jak sensację. 

Chcemy, żeby ludzie przestali nam się tak przyglądać i robić zdjęcia. Nie lubimy tego. Chcemy, żeby nas poznali - opowiadały.

Teraz bliźniaczki syjamskie ponownie znalazły się na czołówkach tabloidów. 

 

Wyszło na jaw, że jedna z bliźniaczek syjamskich wzięła ślub. Teraz odpowiadają na krytykę. Hejterom pójdzie w pięty? Jedna ze sławnych bliźniaczek syjamskich wyszła za mąż. Internauci pytają: "Co z jej siostrą?"

Jedna z bliźniaczek syjamskich wzięła ślub

Zagraniczne media donoszą, że Abby Hensel w 2021 roku wyszła za mąż. Do sieci trafiły zdjęcia ze skromnej ceremonii. Internauci rozpętali burzę w komentarzach, zadając pytania, co z drugą siostrą, Brittany w tej sytuacji. Bliźniaczki zabrały głos:

To jest wiadomość dla wszystkich hejterów. Jeśli nie podoba Ci się to, co robię, ale oglądasz wszystko, co udostępniam, nadal jesteś fanem - brzmi treść ich postu.

Z kolei partner Abby wyznał, że wszyscy troje proszą o uszanowanie ich wyboru oraz prywatności, gdyż nie zamierzają wypowiadać się na ten temat.

Jak wygląda życie bliźniaczek syjamskich?

Internauci drążyli temat, aż uzyskali odpowiedzi na pytania, które zadawało sobie wiele osób.  Abby i Brittany mają dwa serce, ale są jednością od pasa w dół. Bliźniaczki mają bardzo dobrą koordynację ruchową. Świetnie im idzie gotowanie czy pisanie e-maili. Siostry zdały prawo jazdy, gdy skończyły 16 lat. W tamtym momencie ich matka sama zastanawiała się nad ewentualnymi sytuacjami.

Nie jestem pewna, jak by to wyglądało, gdyby je zatrzymano za jazdę z nadmierną prędkością. Czy obie otrzymałyby mandat, czy tylko Abby, która odpowiada za pedał gazu? - mówiła. 

Abby i Brittany dobrze radzą sobie z muzyką, grają na fortepianie, a także w sporcie. Grają m.in. w kręgle, siatkówkę oraz pływają i jeżdżą na rowerze. W kwestii jedzenia często stawiają na odrębne wybory, jednak czasem zdarza im się dla wygody zamawiać to samo. Siostry mają osobne układy trawienne, jednak dzielą jelito grube i cienkie, układ moczowy i wydalniczy. Nie mają one poważnych problemów zdrowotnych i cieszą się dobrą kondycją. 

Życie intymne wciąż stanowi tajemnicę, ale Abby i Brittany uchyliły jej rąbek. Chociaż nie chcą ujawniać sekretów z życia łóżkowego, to chwalą się opinią lekarzy, którzy zgonie twierdzą, że ich fizjologia nie stoi na przeszkodzie, by zajść w ciążę. Co więcej, bliźniaczki zapewniają, że planują potomstwo:

Chcemy mieć dzieci! Jak najbardziej o tym marzymy — powiedziały zgodnie w słynnym dokumencie.

Abby i Brittany Hensel, fot. Facebook
Abby i Brittany Hensel, fot. Facebook
Abby i Brittany Hensel, fot. Facebook
Abby i Brittany Hensel, fot. Facebook
Abby i Brittany Hensel, fot. Facebook
Abby i Brittany Hensel, fot. Facebook
Abby i Brittany Hensel, fot. Facebook
Abby i Brittany Hensel, fot. Facebook