Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jedna ze sławnych bliźniaczek syjamskich wyszła za mąż. Internauci pytają: "Co z jej siostrą?"
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 29.03.2024 17:22

Jedna ze sławnych bliźniaczek syjamskich wyszła za mąż. Internauci pytają: "Co z jej siostrą?"

Abby Hensel wyszła za mąż
Abby Hensel wyszła za mąż, fot. Facebook

Wyszło na jaw, że Abby Hensel, jedna ze słynnych bliźniaczek nierozdzielonych (zwanych potocznie syjamskimi), jakiś czas temu w tajemnicy wyszła za mąż za swojego chłopaka. Wiadomość zelektryzowała internautów. Pojawiło się mnóstwo pytań o to, jak w tej nietypowej sytuacji odnajduje się druga z sióstr.

Dalsze losy słynnych bliźniaczek syjamskich

Ich historią żył przed laty cały świat. Abby i Brittany Hensel, czyli bohaterki głośnych filmów i seriali dokumentalnych po wielu latach powróciły na nagłówki kolorowych magazynów i serwisów internetowych. Stało się tak za sprawą zaskakujących doniesień na temat ich życia miłosnego.

Jak donosi amerykański portal plotkarski TMZ, jedna ze znanych bliźniaczek syjamskich, parę lat temu w tajemnicy przed mediami poślubiła swojego partnera. O szczegółach piszemy poniżej.

Rozstali się w 10. rocznicę ślubu. Para przekazała przykre wieści: "Po latach starań i terapii" Tylko u nas: Derpienski ujawnia kulisy rozstania Szostaków. Jej słowa wyrządza im wizerunkową krzywdę

Abby i Brittany Hensel - kim są i jak funkcjonują?

Abigail Loraine i Brittany Lee Hensel przyszły na świat 7 marca 1990 roku w niewielkim miasteczku New Germany w stanie Minnesota w północnej części Stanów Zjednoczonych. Są bliźniaczkami symetrycznymi, co sprawia wrażenie, jakby posiadały jedno ciało. W rzeczywistości każda z nich ma oddzielne serce, żołądek, kręgosłup, parę płuc i rdzeń kręgowy. Po ich narodzinach rodzice bliźniaczek zdecydowali, że nie będą podejmowali próby separacji chirurgicznej. Usłyszeli bowiem od lekarzy, że jest małe prawdopodobieństwo, że obydwie dziewczynki przeżyją tak skomplikowaną operację.

Każda z nich kontroluje jedno ramię i jedną nogę. Nauka raczkowania, chodzenia i klaskania wymagała od nich ścisłej współpracy. Potrafią jeść i pisać oddzielnie i jednocześnie. Z kolei czynności takie jak bieganie, pływanie, czesanie włosów, gra na pianinie lub jazda na rowerze czy prowadzenie samochodu wymagają od nich pełnej koordynacji.

O amerykańskich bliźniaczkach syjamskich zrobiło się głośno w 2003 roku, gdy wystąpiły w popularnym talk-show "The Oprah Winfrey Show". Historia zrośniętych sióstr została także dokładnie przedstawiona w filmie dokumentalnym "Abby i Brittany: Życie w jednym ciele". Pięć lat później szesnastoletnie wówczas bliźniaczki ponownie wystąpiły przed kamerami w dokumencie "Bliźniaczki w jednym ciele".
 

Chcemy, żeby ludzie przestali nam się tak przyglądać i robić zdjęcia. Nie lubimy tego. Chcemy, żeby nas poznali - mówiły.

Po latach siostrach Hensel znów zrobiło się głośno w mediach. Wszystko za sprawą zaskakujących doniesień o ich życiu osobistym. Szczegóły poniżej.
 

Aby Hensel, jedna ze znanych bliźniaczek syjamskich, wyszła za mąż. Co z jej siostrą?

Jak donosi TMZ, powołując się na ustalenia magazynu "Today", który dotarł do urzędowych dokumentów, jedna z bliźniaczek w 2021 roku wzięła ślub. Na jaw wyszło, że Abby Hensel wyszła za mąż za swojego partnera, emerytowanego wojskowego, Josha Bowlinga. W sieci pojawiły się zdjęcia z dnia ślubu oraz nagranie z pierwszego tańca młodej pary, na którym pan młody całuje jedną z sióstr.


Informacja o ślubie Abby Hensel i jej chłopaka zrodziła w internautach niezliczoną ilość pytań, przede wszystkim o rolę Brittany w tym nietypowym układzie.

  • Jak Abby spędza czas sam na sam ze swoim mężem?
  • Co z jej siostrą?
  • Jak to w zasadzie działa?
  • Czy to oznacza, że ma dwie żony?
  • Co jeśli ta druga też wyjdzie za mąż?
  • Mam tak wiele pytań... 
    - komentują internauci.

Ciekawość internautów raczej nie zostanie zaspokojona. O tym, jak ważne jest dla Abby i Brittany, by ludzie po prostu zaakceptowali ich sytuację, mówiła już przed lat temu matka bliźniaczek, Patty Hensel.

Ludzie powinni spojrzeć na nie z perspektywy dziecka i zaakceptować to, co widzą. Przestać analizować i pytać, jak robią to czy tamto. Najważniejsze, że im się to udaje. Chcę, żeby ludzie zaczęli postrzegać je takimi, jakie są. Ciekawość jest zrozumiała, ale pewnie nikt nigdy nie dowie się o nich wszystkiego, co chciałby wiedzieć - tłumaczyła w dokumencie z 2008 roku.

Zobaczcie zdjęcia słynnych bliźniaczek syjamskich poniżej. Więcej na temat życia intymnego sióstr przeczytacie TUTAJ. 

 

abby 1.jpg
Ślub Abby Hensel i jej chłopaka, fot. Facebook
abby 4.jpg
Ślub Abby Hensel i jej partnera, fot. Facebook
abby 3.jpg
Abby i Brittany Hensel oraz Josh Bowling, fot. Facebook
11208148_437904206368346_2045969324_n.jpg
Abby i Brittany Hensel, fot. Instagram
11190274_372528172942032_233650017_n.jpg
Abby i Brittany Hensel, fot. Instagram
10932173_1623209747924334_1896006439_n.jpg
Abby i Brittany Hensel, fot. Instagram
11189492_1581701172100108_637148988_n.jpg
Abby i Brittany Hensel, fot. Instagram