Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tylko u nas: Derpienski ujawnia kulisy rozstania Szostaków. Jej słowa wyrządza im wizerunkową krzywdę
Karolina Kurek
Karolina Kurek 29.03.2024 16:44

Tylko u nas: Derpienski ujawnia kulisy rozstania Szostaków. Jej słowa wyrządza im wizerunkową krzywdę

Akop i Sylwia Szostak/Caroline Derpienski
Akop i Sylwia Szostak, Caroline Derpienski fot Instagram, KAPiF

W sieci wybuchła burza po tym, jak Akop Szostak i jego żona Sylwia ogłosili rozstanie w 10. rocznicę ślubu. Na temat rozpadu ich związku wypowiedziała się Caroline Derpienski. To, co zdradziła w rozmowie ze Światem Gwiazd nie spodoba się parze. Szczegóły. 

Związek Akopa i Sylwii Szostaków

Akop Szostak, zawodnik MMA i trener personalny w 2014 roku ożenił się z ówczesną partnerką, Sylwią po trzech miesiącach związku. Małżeństwo uchodziło w mediach za zgodny i dopasowany duet. Na przestrzeni lat stali się bardzo popularni w mediach i zyskali rzesze obserwujących oraz fanów. 

W piątek 29 marca 2024 roku, ku ogromnemu zaskoczeniu internautów Sylwia Szostak przekazała informację, że doszło do rozstania. Sensacji dodaje fakt, że ogłosiła to w 10. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. 

Chcemy się podzielić z wami naszą bardzo osobistą decyzją. Po wielu latach starań, wspólnych oraz indywidualnych terapii, po niezliczonych próbach budowania harmonii i unikania konfliktów, musimy przyznać, że nasze drogi się rozchodzą - przekazali.

Rozstali się w 10. rocznicę ślubu. Para przekazała przykre wieści: "Po latach starań i terapii" Szostakowie wydali drugie oświadczenie po ogłoszeniu rozstania. Tym razem padły słowa o powrocie

Akop i Sywlia Szostakowie rozstali się

W dalszej części zamieszczonego postu para zapewniła, iż mimo, że ich drogi się rozchodzą to nadal darzą się wzajemnym szacunkiem ze względu na wiele lat spędzonych razem oraz wspólnie prowadzony biznes. 

Chcemy podkreślić, że mimo tej zmiany, nasz wzajemny szacunek pozostaje niezmienny. Nie będziemy wdawać się w internetowe dyskusje ani antagonizować się nawzajem. Nadal łączy nas wspólny biznes, który zamierzamy razem prowadzić. Życie nieustannie nas zaskakuje, czasem nawet bardziej, niż byśmy się tego spodziewali - wyznali.

Sylwia skomentowała sprawę osobno na swoim InstaStories. 

Dzisiaj wjechał do was post, jak wjechał. Szczery, prawdziwy i odnoszący się do prawdy, w której w tej chwili żyjemy. Jeżeli ktoś z was ma zamiar nas rozliczać z tego, że publikowaliśmy treści związane ze związkiem i uczuciami, a teraz podjęliśmy taką decyzję - to możecie sobie darować, bo nikt z nas nie będzie z tym wojował – opowiadała - powiedziała. 

Później zdradziła także, że nie była to decyzja podjęta z dnia na dzień, a dobrze przez nich przemyślana. Akop Szostak również zabrał głos w swoich mediach społecznościowych.

Pewnie już widzieliście post, który znajduje się na tablicy u Sylwii u mnie. Niestety nie będziemy szli przez życie nie jako małżeństwo już. Proszę, żebyście uszanowali tę decyzję jaka jest. Wszystko odbyło się w szacunku, jest mi przykro, ale próbowaliśmy i się nie udało. Tak czasem w życiu bywa - odniósł się. 

Caroline Derpienski o rozstaniu Szostaków

Rozstanie Akopa i Sylwii Szostaków wywołało poruszenie w show biznesie. Wiele znanych osób jest zaskoczonych ich decyzją. Głos zabrała Caroline Derpienski. To, co wyznała nam celebrytka może zaszkodzić wizerunkowi pary w mediach. Modelka zasugerowała bowiem, że Szostakowie od dłuższego czasu oszukiwali swoich fanów, rzekomo tając przed nimi informację o swoim rozstaniu. Jak zdradziła nam Caroline Derpienski:
 

Ja już wiedziałam to miesiąc temu.

Jak myślicie, czy Szostakowie odpowiedzą na rewelacje Derpienski?

Akop i Sylwia Szostak, fot  Instagram
Akop i Sylwia Szostak, fot  Instagram 
Akop i Sylwia Szostak, fot  Instagram
Akop i Sylwia Szostak, fot  Instagram 
Akop i Sylwia Szostak, fot  Instagram
Akop i Sylwia Szostak, fot  Instagram 
Caroline Derpienski, fot. KAPiF
Caroline Derpienski, fot. Instagram