Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Akop Szostak

Akop Szostak

Akop Szostak
19.05.2024 17:08 Akop udzielił przełomowego wywiadu. Smutna prawda o szokującym rozstaniu z Sylwią

Akop Szostak kilka miesięcy temu rozstał się z żoną Sylwią po 10 latach. Niespodziewane rozstanie pary guru fitnessu zszokowało fanów. Mieli nie prać brudów publicznie, a teraz sportowiec udzielił wywiadu. Co wyznał?

Sylwia Szostak, Akop Szostak
11.04.2024 15:09 Sylwia Szostak odpowiedziała na wpis Akopa o powodach rozstania. Znów wspomniał o udziale "osób trzecich"

Przed świętami wielkanocnymi Akop i Sylwia Szostakowie zamieścili w mediach społecznościowych informację o rozstaniu. Długo nie były znane dokładne przyczyny ich decyzji. Trenerka fitnessu odpowiedziała na ostatni post byłego partnera. Oboje postawili sprawę jasno.

Sylwia Szostak i Akop Szostak, fot. instagram.com/sylviafitness
06.04.2024 14:11 Sylwia Szostak opublikowała urocze wideo. Nie rozpacza po rozstaniu? Pokazała, z kim spędza poranek

Sylwia Szostak szybko otrząsnęła się po rozstaniu z Akopem? W mediach społecznościowych gwiazdy pojawiło się nagranie, dzięki któremu możemy dowiedzieć się, jak trenerka pociesza się po zakończeniu związku.

Akop i Sylwia Szostak/Esmeralda Godlewska
05.04.2024 19:05 Godlewska rozgadała się o rozstaniu Szostaków. Kontrowersyjna celebrytka ma sporo do powiedzenia na temat ich związku

W sieci nadal panują silne emocje, po tym, jak Akop i Sylwia Szostakowie ogłosili rozstanie. Tę sprawę postanowiła skomentować celebrytka, Esmeralda Godlewska. Zaskakujące, ile ma do powiedzenia w tym temacie. Szczegóły. 

Akop Szostak
31.03.2024 19:05 Akop Szostak nie ma spokojnych świat. Puściły mu nerwy. Poszło o rozstanie

Akop Szostak i jego żona Sylwia się rozstali. Teraz odpierają kolejne ataki oburzonych fanów. Sytuacja stała się nie do zniesienia, trener nie wytrzymał. Jak zareagował w nowym wpisie?

Akop Szostak na starych zdjęciach
30.03.2024 11:26 Na fali rozstania wyciekła sesja Akopa w samej pościeli. "Jeszcze z włosami i bez tatuaży". Oj, poszedł na całość

Niespodziewane rozstanie Szostaków to aktualnie jeden z najgorętszych tematów w polskim show-biznesie. Na medialnym szumie wokół pary fit-influencerów postanowił skorzystać jeden z fotografów, który nagle opublikował w mediach społecznościowych odważną sesję Akopa. To po prostu trzeba zobaczyć!

Akop Szostak
30.03.2024 07:59 Co się stało z psami Akopa i Sylwii po rozstaniu? Już wszystko jasne. Internauci drżeli o ich los

Rozstanie Akopa i Sylwii Szostaków wstrząsnęło internetem. W mediach społecznościowych pojawiło się oświadczenie małżonków, które opublikowali w 10. rocznicę ślubu. Jak wyglądały kulisy decyzji? Padła deklaracja w sprawie ich czworonożnych przyjaciół.

Akop Szostak
29.03.2024 19:31 Akop Szostak otwarcie o przyczynach rozstania z żoną. Padła kluczowa informacja na temat udziału "osób trzecich"

W sieci wybuchła burza po tym, jak Akop i Sylwia Szostak w 10. rocznicę ślubu ogłosili rozstanie. Zawodnik MMA opublikował osobne oświadczenie w tej sprawie. Wypowiedział się w nim na temat udziału osób trzecich. Co zdradził?

Sylwia Szostak o kulisach rozstania z Akopem Szostakiem
29.03.2024 17:06 Sylwia Szostak otwiera się na temat rozstania, kryzysów i kłótni. Teraz widać, że nie było różowo

Wieść o rozpadzie małżeństwa Sylwii i Akopa Szostaków gruchnęła jak grom z jasnego nieba. Rozstanie znanej i lubianej pary z marszu stało się tematem numer jeden w polskim show-biznesie. Popularna fit-influencerka ujawniła właśnie zaskakujące kulisy ich nieudanego związku. Jej słowa rzucają zupełnie nowy cień na sprawę!

Akop i Sylwia Szostak/Caroline Derpienski
29.03.2024 16:44 Tylko u nas: Derpienski ujawnia kulisy rozstania Szostaków. Jej słowa wyrządza im wizerunkową krzywdę

W sieci wybuchła burza po tym, jak Akop Szostak i jego żona Sylwia ogłosili rozstanie w 10. rocznicę ślubu. Na temat rozpadu ich związku wypowiedziała się Caroline Derpienski. To, co zdradziła w rozmowie ze Światem Gwiazd nie spodoba się parze. Szczegóły. 

Akop i Sylwia Szostakowie
29.03.2024 15:04 "Ładnie nas okłamaliście". Fani oburzeni tym, co Szostakowie zrobili przed rozstaniem. Coś tu nie gra…

Wielbiciele Akopa i Sylwii Szostaków czują się oszukani. Fani przypomnieli, co influencerzy zrobili tuż przed decyzją o zakończeniu związku. Po rozstaniu gwiazd, które w piątek wstrząsnęło mediami, sieć zalała fala oburzenia.

Akop i Sylwia Szostakowie rozstali się
29.03.2024 14:42 Szostakowie wydali drugie oświadczenie po ogłoszeniu rozstania. Tym razem padły słowa o powrocie

Akop i Sylwia Szostakowie wydali drugie oświadczenie zaraz po tym, jak ogłosili rozstanie. Tym razem dotyczy ono wspólnych projektów zawodowych. Sam Akop również dodał kilka słów od siebie na temat ostatnich wydarzeń.

Sylwia Szostak o rozstaniu z Akopem
29.03.2024 13:41 "Jest bardzo ciężko". Wypruta z emocji Sylwia Szostak przerwała milczenie. Na gorąco ujawniła kulisy rozstania z Akopem

Sylwia Szostak komentuje rozstanie z Akopem po 10 latach małżeństwa. Ujawniła nowe kulisy. Zdradziła, że jest wypruta z emocji i przechodzi trudne chwile. 

Akop Szostak i Sylwia rozstali się, fot. Facebook
29.03.2024 12:20 Rozstali się w 10. rocznicę ślubu. Para przekazała przykre wieści: "Po latach starań i terapii"

To może być najgłośniejsze rozstanie tego roku. Jedna z najpopularniejszych polskich trenerek personalnych i gimnastyczek ogłosiła, że jej związek jest już przeszłością. Wszystko po 10 latach małżeństwa. Akop i Sylwia Szostakowie rozstali się.