Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Bruce Willis

Bruce Willis

__Bruce Willis__ - amerykański aktor, znany z ról w takich filmowych hitach, jak "Szklana pułapka", "Ze śmiercią jej do twarzy", "Pulp Fiction", "12 małp", "Piąty element", "Armageddon", "Szósty zmysł", "Niezniszczalny", "Sin City: Miasto grzechu" czy "Osaczony". Laureat dwóch Złotych Globów i nagród Emmy, a w ciągu ostatnich lat - dwóch Złotych Malin. Od 2009 roku jest mążem młodszej od siebie o 24 lata modelki i aktorki Emmy Heming. Para doczekała się dwóch córek, Mabel Ray i Evelyn Penn. W 2022 jego rodzina poinformowała w mediach, że Willis cierpi na afazję i w związku z tym kończy karierę. Data urodzenia: 19 marca 1955. Kolor włosów: siwe. Kolor oczu: niebieskie. Wzrost: 182 cm.

Bruce Willis
18.03.2024 23:18 Najpierw koszmarna choroba ojca, a teraz jeszcze to. Córka Bruce'a Willisa ujawniła światu swoją diagnozę

Bruce Willis jest w coraz gorszym stanie. Jego choroba postępuje, a bliscy są bezradni. Teraz córka gwiazdora przyznała, jaką diagnozę sama usłyszała niedawno od lekarzy.

Bruce Willis
04.03.2024 22:50 Fani Bruce'a Willisa zamarli. Wideo mrozi krew. W jakim stanie jest aktor?

Jakiś czas temu poinformowano o poważnej chorobie Bruce'a Willisa. Hollywoodzki aktor cierpi na otępienie czołowo-skroniowe. Niedawno jego żona informowała o jego stanie zdrowia. Teraz aktor pokazał coś, co zmroziło krew w żyłach fanów. 

Bruce Willis choroba, jak wygląda 2024
08.01.2024 19:32 Nieuleczalna choroba Bruce'a Willisa postępuje. Tak teraz wygląda legenda kina. Córka podzieliła się wyciskającym łzy zdjęciem

Bruce Willis zniknął z ekranów i show-biznesu z powodu poważnej choroby. Jego stan postępuje, a tuż przed świętami pojawiły się nowe, przykre doniesienia. Jak wygląda teraz aktor? Zdjęcie z córką wyciska łzy.

Bruce Willis
26.12.2023 16:53 Fatalne wieści nt. stanu zdrowia Bruce'a Willisa. To bardzo smutne święta

Bruce Willis cierpi na ciężką, nieuleczalną chorobę. Przez ostatnich kilka lat zmienił się nie do poznania. W jakim stanie jest obecnie? Najnowsze doniesienia rodziny wywołują potężny smutek, to będą bardzo przykre święta.

Bruce Willis
05.11.2023 15:00 Nowe wieści o stanie zdrowia Bruce'a Willisa. Przyjaciel aktora nie ma dobrych wieści

Bruce Willis był jednym z największych gwiazdorów Hollywood, gdy z powodu choroby musiał zrezygnować z kariery. Postępująca dolegliwość uniemożliwia mu kontakt z rodziną i przyjaciółmi. Osoba z otoczenia opowiedziała o nowych objawach. Aktor stał się cieniem dawnego siebie.

Bruce Willis
13.10.2023 15:02 Kolejne tragiczne wieści o chorym Brusie Willisie. "Tylko przez trzy minuty wie, kim jestem"

Bruce Willis zmaga się z poważną chorobą, która wpłynęła nie tylko na jego karierę, ale także życie prywatne. Każdy dzień jest walką o utrzymanie jego świadomości. Bliscy z otoczenia aktora nie mają dobrych wieści na temat postępujących dolegliwości.

Bruce Willis
01.06.2023 10:43 Żona schorowanego Bruce'a Willisa przekazała dramatyczne wieści. Po słowach córki do oczu napływają łzy

Bruce Willis od ponad roku zmaga się z demencją, która ma wpływ nie tylko na życie aktora, ale również jego najbliższych. Żona gwiazdora bardzo zaangażowała się w poszukiwanie terapii mogącej poprawić stan zdrowotny jej męża. Ostatnio przekazała bardzo smutne wieści.Zachwycał nas w “Szklanej pułapce”, bawił do łez w “Na wariackich papierach”. Dziś zmaga się z wykańczającą chorobą, która całkowicie odmieniła w jego oczach rzeczywistość. Fani na całym świecie są zdruzgotani.

Bruce Willis
09.03.2023 22:10 Demi Moore zamieszkała z Brucem Willisem i jego żoną. Wszystko przez chorobę

Amerykański aktor Bruce Willis cierpi na demencje czołowo-skroniową, choroba szybko postępuje, co sprawia, że przestaje poznawać swoich bliskich. Pomocną dłoń wyciągnęła jego była żona, która postanowiła wprowadzić się do aktora i jego obecnej partnerki. Para aktorów rozwiodła się 23 lata temu, do dziś jednak utrzymują ze sobą bardzo dobre relacje. W 2009 roku gwiazdor "Szklanej pułapki" poślubił Emme Heming Willis, z którą jest do dziś.

Bruce Willis
16.02.2023 23:44 Bruce Willis usłyszał diagnozę. Informacje o jego zdrowiu nie napawają optymizmem

Bruce Willis to amerykański aktor, który zagrał wielu hitowych produkcjach "Szklana pułapka", "Szósty zmysł" czy "Pulp fiction". Od kilku lat aktor miał problemy z zapamiętywaniem dialogów. Wiadomo jest, że przez chorobę nie wróci do aktorstwa.Po kilku latach udało się zdiagnozować chorobę aktora, niestety diagnoza nie napawa optymizmem. Rodzina przekazała smutne wieści.

Bruce Willis
09.12.2022 08:08 Bruce Willis w coraz gorszym stanie. Aktor coraz mniej rozumie i prawie nie mówi

Kilka miesięcy temu rodzina Bruce'a Willisa poinformowała media o przejściu mężczyzny na aktorską emeryturę z powodu choroby. Od tej pory jego stan niestety się pogarsza, a bliscy korzystają z każdej okazji na spędzenie wspólnego czasu.U aktora zdiagnozowano afazję, która diametralnie wpłynęła na jego mowę i umiejętność zapamiętywania informacji. Początkowo objawy uniemożliwiły mu dalsze wykonywanie zawodu. Obecnie utrudniają mu również samodzielne działanie w życiu codziennym. Rodzina ze strachem patrzy w przyszłość.

Bruce Willis
23.07.2022 22:30 Pierwsze objawy afazji u Bruce'a Willisa pojawiły się kilka lat temu

Bruce Willis to jeden z tych aktorów hollywoodzkich, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Gwiazdor "Szklanej pułapki", "Pulp Fiction" i "Szóstego zmysłu" zakończył karierę aktorską w marcu 2022 roku. Przyczyną była coraz silniejsza afazja. Jakie były jej pierwsze objawy?30 marca bieżącego roku aktorka Demi Moore, przyjaciółka i była żona Willisa, zamieściła w mediach społecznościowych post, w którym w imieniu jego samego i rodziny wyjaśniła, jakie są przyczyny zakończenia kariery zawodowej. Sugestie dotyczące stanu Bruce'a pojawiały się jednak już wcześniej.

Bruce Willis
30.03.2022 22:24 Bruce Willis kończy karierę. Powodem ciężka choroba

Bruce Willis po długoletniej karierze aktorskiej zapowiedział wycofanie się z branży filmowej. Powodem usunięcia się w cień jest stan zdrowia 67-latka, który cierpi na schorzenie mózgowe zaburzające jego funkcję językowe.Amerykański aktor zachwycał widzów małego i wielkiego ekranu od ponad czterdziestu lat, wcielając się w role twardych mężczyzn o zabójczych zdolnościach. Długoletnia kariera dobiega końca ze względu na pogarszający się stan zdrowia ulubieńca tłumów.O decyzji poinformowali bliscy gwiazdora przy pomocy mediów społecznościowych, udostępniając oficjalne oświadczenie. Branża filmowa oraz wielbiciele aktora już teraz ubolewają nad brakiem przyszłych projektów.