Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Daniel "Qczaj"

Daniel "Qczaj"

__Daniel Józef Kuczaj__ jest znanym polskim trenerem personalnym. W młodości mężczyzna dorabiał w różnych zawodach od aktora teatralnego, aż po fryzjera, jednak to fitness stał się jego ostateczną karierą. Trener w mediach społecznościowych dzieli się flimikami motywacyjnymi oraz prostymi ćwiczeniami, które pomogą w poprawie kondycji. W 2019 roku wystąpił w 9. edycji programu "Taniec z gwiazdami", gdzie dotarł do szóstego odcinka. Obecnym partnerem trenera personalnego jest tancerz i choreograf Tomasz Nakielski. Gwiazdor urodził się 1 lutego 1987 roku w Ludźmierzu na Podhalu. Ma 165 cm wzrostu, brązowe krótkie włosy oraz oczy tego samego koloru.

Qczaj / partner Qczaja
13.08.2023 19:17 Partner Qczaja pilnie trafił do szpitala, zwijał się z bólu. Niepokojące zdjęcie trafiło do sieci. W jakim jest stanie?

Qczaj od dłuższego czasu nie szczędzi pięknych słów na temat swojego ukochanego i więzi, która ich łączy. Niestety mężczyzna niespodziewanie trafił do szpitala. W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym partner Qczaja zwija się z bólu na szpitalnym łóżku. W jakim jest teraz stanie?

Qczaj wyznał, co rodzice zrobili po jego coming oucie, fot. KAPiF
09.08.2023 12:22 Qczaj wyznał, co rodzice zrobili po jego coming oucie. Zachowanie ojca nie mieści się w głowie. "Jego strata"

Qczaj trzy lata temu dokonał oficjalnego coming out'u i wyznał, że jest osobą LGBT. Jego odwaga nie zaimponowała jednak każdemu. Gwiazdor opowiedział o tym, jak na wieści zareagował jego ojciec.

Qczaj
16.05.2023 10:10 To nie wesele, to komunia w rodzinie Qczaja. Pełno atrakcji i wielki rozmach

Qczaj pochwalił się zdjęciami z rodzinnej imprezy. Co ciekawe, zorganizowana z rozmachem uroczystość ze ścianką do zdjęć i licznymi atrakcjami to nie wesele, lecz komunia święta jego krewnej.Trener personalny przebywa obecnie w Chicago, gdzie odbywa się luksusowa rodzinna impreza. Gwiazdor nie żałuje zdjęć z wydarzenia, a fani docenili jego stylizację.

Qczaj
01.05.2023 18:22 Qczaj spędzi majówkę w szpitalu, opublikował zdjęcie. "Kiedy ja wreszcie zrozumiem?"

Daniel „Qczaj” Kuczaj to jeden z najbardziej znanych w Polsce trenerów personalnych. Prowadzi bardzo aktywne życie i jest rozchwytywany na imprezach branżowych. Teraz jednak coś poszło nie tak, w wyniku czego mężczyzna spędzi majówkę w szpitalu.Jeszcze kilka dni temu Kuczaj w wielką werwą i radością chwalił się udziałem w jednym z wydarzeń show-biznesowych. Niestety dziś w jego mediach społecznościowych pojawiła się fotografia wykonana w szpitalu. Co dzieje się z trenerem?

Qczaj
15.08.2022 08:17 Qczaj pokazał zdjęcie ze szpitala. Jego mama zmaga się z poważną chorobą

Qczaj powiadomił w mediach społecznościowych o wielkiej tragedii, która spotkała bliską mu o osobę. Pokazując zdjęcia ze szpitala, poprosił o wsparcie w ciężkim czasie. Jego mama dzielnie walczy z nowotworem.Trener personalny bryluje w show-biznesie, a także w internecie, gdzie obserwuje go 630 tysięcy osób. Choć na co dzień jego kontent opiera się na ćwiczeniach i motywacyjnych postach, niedawno otworzył się przed obserwatorami. Qczaj zdradził, że jego mama od kilku dni przebywa w szpitalu.

TVN
21.10.2021 02:00 Daniel "Qczaj" miał wypadek w Dubaju

Daniel "Qczaj" to popularny trener fitness, który zjednał sobie wiele Polek, chcących poprawić kondycję swojej sylwetki. Nie dość, że potrafi on układać skuteczne programy treningowe, to jeszcze robi to z dużą dawką poczucia humoru. W jednym z ostatnich wywiadów wyznał, że miewał problemy z alkoholem. Na imprezie u przyjaciółki w Dubaju miał nawet z tego powodu wypadek. Daniel "Qczaj" jest uwielbiany przez tysiące Polek m.in. za swoje poczucie humoru i dystans do siebie. Poza tym potrafi on także szczerze opowiadać o swoich problemach, a tym samym dawać dużo motywacji i wsparcia innym.