Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Qczaj pokazał zdjęcie ze szpitala. Jego mama zmaga się z poważną chorobą
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 15.08.2022 08:17

Qczaj pokazał zdjęcie ze szpitala. Jego mama zmaga się z poważną chorobą

Qczaj
fot.instagram.com/qczaj/

Qczaj powiadomił w mediach społecznościowych o wielkiej tragedii, która spotkała bliską mu o osobę. Pokazując zdjęcia ze szpitala, poprosił o wsparcie w ciężkim czasie. Jego mama dzielnie walczy z nowotworem.

Trener personalny bryluje w show-biznesie, a także w internecie, gdzie obserwuje go 630 tysięcy osób. Choć na co dzień jego kontent opiera się na ćwiczeniach i motywacyjnych postach, niedawno otworzył się przed obserwatorami. Qczaj zdradził, że jego mama od kilku dni przebywa w szpitalu.

Qczaj przekazał informacje o chorej mamie

Doświadczenie trenera sprawiło, że często zostaje on zaproszony na wydarzenia w roli eksperta. Ostatnio wybrał się do nadmorskiej miejscowości, Władysławowo, by opowiedzieć o swojej pracy, a także obudzić w słuchaczach chęć poprawy własnej kondycji.

Niestety już kilka dni później obserwatorzy mogli zobaczyć zupełnie inne oblicze gwiazdora. W mediach społecznościowych zamieścił obszerny wpis wraz ze zdjęciem ze szpitala. Jego mama walczy z nowotworem.

Mama. Pierwsza myśl, z którą się budzę. Ostatnia myśl, która towarzyszy mi gdy zamykam oczy. Śpię niespokojnie, budząc się wcześnie. Otwieram oczy i leżę tak przez chwilę, by dotarło do mnie czy to oby nie był sen… Moja Mama jest chora. Moja Mama ma nowotwór, raka, „dziada” - jak go sama nazwała. Myśli jak odbijające się od terakoty piłeczki pingpongowe rozdupcają mi mózg — pisał Qczaj.

Trener personalny nie chce tracić wiary w powrót zdrowia ukochanej osoby. Pełen nadziei zdradził, że jego mama ma waleczny charakter. Qczaj ma nadzieję, że dzięki wsparciu lekarzy oraz jego obserwatorów, kobieta znajdzie siłę do dalszych zmagań z chorobą.

Mama pokona dziada! Znając Jej charakter (po kimś odziedziczyłem tę siłę) 7., bo tyle centymetrów ma dziad, nie będzie jego szczęśliwą liczbą — zapewniał.

Qczaj podziękował o wsparcie i poprosił internautów o jedną rzecz

Trener personalny wielokrotnie sam przekonywał swoich obserwatorów do dokonywania zdrowych zmian. Gdy musiał zmierzyć się z ciężką sytuacją losową, mógł liczyć na wsparcie innych. W obszernym wpisie podziękował za wszystkie ciepłe słowa.

Łamiącym się głosem, przez zaciśnięte gardło tym razem to ja dziękuję Wam za wsparcie! Jesteście Kochane. Jesteście Kochani. Dziękuję Wam za to dobro, którego po moich story dostałem od Was niezliczone ilości. Wzrusza mnie to bardzo — napisał Qczaj. Mężczyzna poprosił również o dalsze wsparcie jego mamy w trudnej drodze. Dla gwiazdora przesłanie dobrej energii, a także pozytywne myśli są bardzo ważne. Słowa otuchy pomagają mu przetrwać ciężki czas przy szpitalnym łóżku mamy.

Kochani proszę o modlitwę, afirmacje, magiczne bębenki, tańce do księżyca… wszystko w cokolwiek wierzycie! — dodał.

Qczaj
fot.instagram.com/qczaj/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Michał Szpak zaniepokoił fanów, przekazał zaskakującą wiadomość. "Nastał kres podróży"

  2. Gorzkie słowa o żonie Karola, nie powinna zostać królową? "Nigdy nie zastąpi Diany"

  3. Zbliżający się tydzień przyniesie wielkie zmiany. Aż cztery znaki zodiaku muszą mieć się na baczności Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].