Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Daria Zawiałow

Daria Zawiałow

__Daria__Zawiałow__ - polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka, w latach 2021-2022 również dziennikarka muzyczna. Swoją karierę muzyczna rozpoczęła juz jako dziecko. Wystąpiła w takich programach jak "Od przedszkoda do Opola", "Szansa na sukces" czy "Mam talent". Współpracowała z wieloma znanymi muzykami. Wydała trzy płyty. Biorąc udział w 4. edycji "X Factora", poznala swojego przyszłego męża, gitarzystę Tomasza Kaczmarka, z którym rozstala się w czerwcu 2022. Obecnie tworzy związek z Piotrem "Rubensem" Rubikiem. Data urodzenia: 18 sierpnia 1992. Miejsce urodzenia: Koszalin. Kolor włosów: blond. Kolor oczu: niebieski.

Daria Zawiałow
09.04.2024 19:13 Fryzjer zrobił z Darii Zawiałow drugą Dodę! Po rozstaniu zdecydowała się na wielką metamorfozę

Daria Zawiałow rozpoczęła spektakularny etap kariery, ale w tym samym czasie musiała zmierzyć się z rozstaniem z ukochanym. Wygląda na to, że artystka postawiła na nowy początek także w wyglądzie. W odmienionej fryzurze wygląda zupełnie inaczej, mamy zdjęcia.

Daria Zawiałow i Rubens rozstali się
26.02.2024 00:03 Kolejne rozstanie w show-biznesie. Ich związek nie przetrwał nawet roku. Partner gwiazdy poinformował o wszystkim w mediach

A miało być tak pięknie! Wszyscy uważali ich za niezwykle dobraną parę i wróżyli im długą, wspólną przyszłość. Stało się jednak inaczej. Gwiazdor polskiej sceny muzycznej właśnie potwierdził krążące od dłuższego czasu plotki o rozstaniu. W wymownym wpisie artysta wbił szpilkę byłej partnerce!

Daria Zawiałow przerwała milczenie na temat stanu swojego zdrowia
06.01.2024 13:40 Fani martwią się o Darię Zawiałow. Piosenkarka w końcu przerwała milczenie na temat stanu swojego zdrowia

Daria Zawiałow jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek nowego pokolenia. Nieustannie koncertuje, występuje na scenie z innymi gwiazdami, a także bierze udział w popularnych kampaniach. Teraz postanowiła podsumować ubiegły rok i otworzyć się na temat własnego zdrowia. Nie było tak kolorowo, jakby mogło wydawać się w mediach społecznościowych. 

Daria Zawiałow
11.08.2022 09:03 Daria Zawiałow zawiesza karierę. "To pożegnanie"

Daria Zawiałow przez ostatnie lata intensywnie pracowała na swój sukces. Tworzyła nowe utwory, występowała, koncertowała i udzielała wywiadów. Natłok pracy sprawił, że wokalistka postanowiła zrobić sobie przerwę. Poinformowała o zbliżającej się trasie koncertowej, po której planuje zniknąć.Informacja ta zapewne zaskoczyła niejednego fana twórczości Darii Zawiałow. Po latach intensywnej pracy piosenkarka postanowiła naładować baterie, odpocząć i przede wszystkim nabrać inspiracji do dalszego działania.

Daria Zawiałow
25.07.2022 10:08 Daria Zawiałow pokazała nowego partnera. Niedawno rozstała się z mężem

Daria Zawiałow opublikowała w sieci romantyczne zdjęcie u boku znanego muzyka. Gorący pocałunek potwierdził ich związek. W sieci mnożą się gratulacje i życzenia dla zakochanych. Zdradzamy, kim jest nowy wybranek Darii. Jedna z czołowych gwiazd polskiej sceny muzycznej zaledwie w czerwcu 2022 roku poinformowała o rozstaniu z mężem, którego poznała podczas trwania 4. edycji programu "X Factor". Jak się okazuje, przyszedł czas na rozpoczęcie nowego etapu w życiu miłosnym.

Daria Zawiałow EA
11.06.2022 13:17 Daria Zawiałow rozstała się z mężem. Potwierdziła plotki

Nad niektóre małżeństwa polskiego show-biznesu nadciągnęły ciemne chmury. Daria Zawiałow jest kolejną gwiazdą, która potwierdziła, że rozstała się z partnerem. Piosenkarka nie kryła wiadomości przed internautami.Na scenie muzycznej pojawiła się dzięki udziałowi w rozrywkowym programie TVN "X Factor", gdzie dotarła do finałowej dwunastki. To właśnie tam poznała Tomasza Kaczmarka, który w 2016 roku stał się jej mężem.Jak donosiły media, ostatnio pomiędzy małżonkami dochodziło do sporów. Ostatecznie sama Daria Zawiałow postanowiła skomentować doniesienia i potwierdzić domysły. Piosenkarka ogłosiła, że jest singielką.