Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Daria Zawiałow zawiesza karierę. "To pożegnanie"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 11.08.2022 09:03

Daria Zawiałow zawiesza karierę. "To pożegnanie"

Daria Zawiałow
fot. Attila Kisbendek / AFP / East News

Daria Zawiałow przez ostatnie lata intensywnie pracowała na swój sukces. Tworzyła nowe utwory, występowała, koncertowała i udzielała wywiadów. Natłok pracy sprawił, że wokalistka postanowiła zrobić sobie przerwę. Poinformowała o zbliżającej się trasie koncertowej, po której planuje zniknąć.

Informacja ta zapewne zaskoczyła niejednego fana twórczości Darii Zawiałow. Po latach intensywnej pracy piosenkarka postanowiła naładować baterie, odpocząć i przede wszystkim nabrać inspiracji do dalszego działania.

Daria Zawiałow zawiesza karierę

Daria Zawiałow w ostatnich latach przeszła ogromny rozwój. Piosenkarka urzekła swoim talentem oraz twórczością, stając się tym samym jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Utwory Darii cieszą się ogromną popularnością, a fani tłumnie gromadzą się na koncertach.

Przypomnijmy, że Daria od dziecka próbowała swoich sił w licznych programach muzycznych. Wystąpiła w "Od przedszkola do Opola", "Szansie na sukces" czy "Mam talent!". Ostatecznie udział w "X Factor" najbardziej przyczynił się do wzrostu popularności. Zawiałow dotarła wówczas do finałowej dwunastki.

Dwa lata później wydała piosenkę "Malinowy chruśniak", która okazała się wielkim hitem. Kolejne utwory i nowe płyty również przyciągnęły słuchaczy, sprawiając, że Daria stanęła niemalże na szczycie. Współpracowała z wieloma znanymi artystami, m.in. sanah, Natalią Szroeder czy Quebonafide. Czas pokazał, że intensywna, długa praca odcisnęła swoje piętno. Daria Zawiałow postanowiła zawiesić swoją karierę, by zregenerować siły.

Pożegnalna trasa koncertowa

Informacja o zawieszeniu przez Darię kariery pojawiła się na oficjalnej stronie w mediach społecznościowych organizatora koncertu. Zbliżającą się trasę koncertową zatytułowano „METROPOLIS… wojen nie będzie”. Z opublikowanych informacji dowiadujemy się, że po trasie Daria zniknie na około rok.

„METROPOLIS… wojen nie będzie” to pożegnanie Darii Zawiałow ze sceną, graniem na żywo i fanami na blisko rok! Artystka od kilku dobrych lat nie zwalniała tempa – tworzy, nagrywa, koncertuje, bierze udział w projektach specjalnych i jak sama przyznaje – czas się zatrzymać, naładować baterie, poszukać inspiracji i zebrać pomysły na nowy materiał — napisano w poście zapowiadającymi koncerty.

Daria tuż przed przerwą od pracy wystąpi w Bielsku-Białej, Kaliszu, Szczecinie, Nysie, Lublinie, Kielcach, Elblągu i Częstochowie. Szczegóły na temat ostatnich koncertów znajdziecie poniżej:

Zobacz zdjęcia:

Daria Zawiałow
Daria Zawiałow, fot. instagram.com/zavialovd
Rubens i Daria Zawiałow
Rubens i Daria Zawiałow, fot. instagram.com/rubens____
Daria Zawiałow
Daria Zawiałow, fot. instagram.com/zavialovd
Daria Zawiałow z partnerem
Daria Zawiałow z partnerem, fot. instagram.com/zavialovd

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. To koniec polskiej gwiazdy, poinformowała o odejściu. Wskazała tylko jeden powód

  2. Maria Czubaszek dwa razy próbowała odebrać sobie życie. Prawdziwą przyczynę śmierci ujawniono po latach

  3. Gwiazdy oszalały na punkcie nowego trendu. Paznokcie "glazed donut" to hit tego lata, pasuje na każdą okazję Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].