Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Elżbieta Zapendowska

Elżbieta Zapendowska

Polska nauczycielka śpiewu. Popularność przyniosły jej takie programy jak "Idol" czy "Must be The Music. Tylko Muzyka".

Kuba Wojewódzki jest gejem?
21.02.2024 00:31 Kuba Wojewódzki jest gejem?! Elżbieta Zapendowska nagle zdobyła się na szczerość. Zna go lepiej niż ktokolwiek inny

Elżbieta Zapendowska u Andrzeja Sołtysika. Padło pytanie, czy Kuba Wojewódzki jest gejem. Tak odpowiedziała wieloletnia przyjaciółka showmana. 

Elżbieta Zapendowska
20.02.2024 23:07 TYLKO U NAS: Zapendowska pomagała znanym aktorom w oszustwie! Po latach zdradziła szczegóły

Elżbieta Zapendowska nie żyje dziś w blasku reflektorów, a i tak wciąż jest największą specjalistką od emisji głosu w Polsce. Udzieliła jednak nowego wywiadu Światu Gwiazd, w którym… przyznała się do pomocy w oszustwie!

Elżbieta Zapendowska o karierze Alicji Janosz, fot. KAPIF
17.10.2023 18:23 To oni zrujnowali karierę Alicji Janosz! Elżbieta Zapendowska po 21 latach wskazała winnych. Przykre…

Kto zrujnował karierę Alicji Janosz po “Idolu”? Elżbieta Zapendowska po 21 latach wskazała winnych. To oni nie wykorzystali potencjału, jaki miała zwyciężczyni pierwszego w Polsce talent-show opartego na zagranicznym formacie.

Elżbieta Zapendowska / Sanah
11.10.2023 20:10 Elżbieta Zapendowska ostro o Sanah: "Nie można takich rzeczy robić". Co zarzuciła wokalistce?

Sanah podbija ostatnio listy przebojów i sceny na koncertach. Niestety, czołowa polska specjalistka od emisji głosu, nie ma dobrego zdania o młodej piosenkarce. Elżbieta Zapendowska w rozmowie ze Światem Gwiazd jak zwykle nie gryzła się w język, tak ostrej oceny się nie spodziewaliśmy.

Elżbieta Zapendowska, Doda
11.10.2023 11:22 Elżbieta Zapendowska skomentowała koncert Dody. Padły smutne słowa o jej zdrowiu

Za nami pierwsze koncerty z głośnej trasy koncertowej Dody, które skupiają w Warszawie tysiące jej słuchaczy. Wśród uczestników oprócz fanów znalazły się także gwiazdy show-biznesu. Udało nam się porozmawiać z Elżbietą Zapendowską, która od lat zna się z artystką. Sama nie mogła w pełni cieszyć się jej występem.

Na co choruje Elżbieta Zapendowska?, fot. KAPIF
18.09.2023 22:03 Elżbieta Zapendowska mocno podupadła na zdrowiu. W programie Dody opowiedziała, przez co przechodzi

Na co choruje Elżbieta Zapendowska? Ekspertka od emisji głosu opowiedziała w programie Dody “Dream Show” o problemach ze zdrowiem. Co jej dolega? 

Edyta Górniak EA
04.05.2022 22:17 Elżbieta Zapendowska wypowiedziała się o Edycie Górniak. Jej słowa mogą zadziwić

Elżbieta Zapendowska gościła w podcaście "Wojewódzki&Kędzierski", podczas którego wypowiedziała się na temat Edyty Górniak i jej syna Allana. Ekspertka w mocnych słowach skrytykowała wokalistkę i określiła ją mianem "biednej dziewczyny, która się zapędziła w jakieś samouwielbienie". Zapendowska znana jest ze swoich kąśliwych uwag na temat gwiazd polskiej sceny muzycznej. Tym razem jej "ofiarą" stała się Edyta Górniak — jedna z bardziej kontrowersyjnych wokalistek w kraju.

Elżbieta Zapendowska
31.03.2022 11:50 Elżbieta Zapendowska: "Tracę wzrok". Jak radzi sobie słynna jurorka?

Elżbieta Zapendowska, uwielbiana przez wszystkich nauczycielka głosu, a także znana jurorka i krytyczka, ma duże problemy zdrowotne – od lat zmaga się bowiem z chorobami oczu. Tym razem nie lekarze nie mają dobrych wieści.Nauczycielka głosu jest legendą polskiej sceny muzycznej, to u niej emisji głosu uczyło się wiele gwiazd. Jest również znaną krytyczką muzyczną, a ogromną popularność przyniósł jej udział w kultowym programie "Idol", gdzie uchodziła za najbardziej szczerą jurorkę, nie tracąc przy tym poczucia humoru. To właśnie te cechy sprawiły, że stała się uwielbiana przez Polaków.

elżbieta-zapendowska
03.08.2021 02:00 Elżbieta Zapendowska ma problemy ze wzrokiem. W sieci pojawiły się jej najnowsze zdjęcia

Kilka lat temu Elżbieta Zapendowska wycofała się ze świata show-biznesu. Choć nie występuje już w telewizji, wciąż prowadzi warsztaty muzyczne. Niestety zmaga się też z poważnymi problemami ze wzrokiem. Niedawno najpopularniejsza trenerka głosu w Polsce pojawiła się w Opolu.Elżbieta Zapendowska ma coraz większe problemy ze wzrokiemDo sieci wyciekły zdjęcia z jej niedawnej wizyty w OpoluTrenerka głosu nie wygląda już tak, jak jeszcze kilka lat temuElżbieta Zapendowska to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych nauczycielek śpiewu w Polsce. Ekspertka od emisji głosu najpierw zasiadała w jury programu „Idol”, a później zasilała skład sędziów „Must Be the Music. Tylko Muzyka”. Od kilku lat widzowie nie oglądają jej już na ekranach telewizorów.