Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Kasia Kowalska

Kasia Kowalska

Polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Szczyt jej popularności przypadł na lata 90. ubiegłego wieku i początek XXI wieku. Za największe przeboje Kasi Kowalskiej uznaje się takie piosenki jak między innymi "To co dobre", "Prowadź mnie", "Pieprz i sól" czy "Antidotum".

Kasia Kowalska
29.03.2024 07:58 Ojciec córki Kasi Kowalskiej powraca i publicznie pierze brudy! Po tych wyznaniach gwiazda nie będzie miała spokojnej Wielkanocy

W teorii związek Kasi Kowalskiej i Kostka Yoriadisa był idealnym połączeniem muzycznych dusz. Prawda okazała się jednak inna. Duet niedługo po narodzinach córki rozstał się w burzliwych relacjach i do dziś nie utrzymuje ze sobą kontaktu. Instrumentalista powrócił, by w nowym wywiadzie opowiedzieć o kulisach tego związku. Jak wyglądało rozstanie z jego perspektywy?

Kasia Kowalska
21.02.2024 10:14 50-letnia Kasia Kowalska pokazała się w kostiumie kąpielowym. Internauci zaniemówili z wrażenia

Kasia Kowalska nie przestaje zaskakiwać. Popularna piosenkarka niespodziewanie wrzuciła do sieci swoje zdjęcie w skąpym stroju, który mocno uwydatnił atuty jej urody. Na reakcje fanów nie trzeba było długo czekać!

Kasia Kowalska i Ola Kowalska
26.01.2024 10:44 Córka Kasi Kowalskiej gorzko o swoim ojcu. "Nigdy za nim nie tęskniłam". Opowiada, jak się zachowywał

Kasia Kowalska i Kostek Yoriadis kiedyś uchodzili za parę idealną, którą połączyło wspólne hobby. Szybko okazało się, że jednak para nie potrafi się porozumieć. Dziś o trudnych relacjach z ojcem, a raczej ich braku mówi córka pary, Ola Kowalska. 

Kasia Kowalska
25.01.2024 19:20 Były partner Kasi Kowalskiej po 25 latach przerywa milczenie. Pierwszy raz mówi o relacji z matką swojej córki: "Nie wybaczę"

Kasia Kowalska ma burzliwą przeszłość. Teraz jej były partner, którego wcześniej oskarżała o przemoc, przerwał milczenie. Padły ostre słowa, co wyznał Kostek Joriadis?

Kasia Kowalska pokazał dom po remoncie
04.12.2023 22:32 „Remont zakończony”. Kasia Kowalska pokazała nowe mieszkanie. Już sama kuchnia wygląda oszałamiająco

Kasia Kowalska pochwaliła się efektami remontu. Nic dziwnego, że chciała pokazać fanom, jak zmieniło się jej mieszkanie, bo już kuchnia robi wrażenie. Zdjęcia.

Instagram.com/olahontaz, Córka uwielbianej polskiej piosenkarki z lat 90.
09.10.2023 11:45 Tak teraz wygląda córka polskiej piosenkarki uwielbianej w latach 90. Dziewczyna w tym roku skończyła 26 lat!

Czy wiecie, czyją córką jest dziewczyna ze zdjęć? Ola bardzo zmieniła się na przestrzeni lat i w ogóle nie przypomina znanej mamy. Przez pewien czas fani gwiazdy drżeli o zdrowie dwudziestolatki. Sprawdziliśmy, jak się miewa! Wychodzi na to, że koszmarne chwile ma już za sobą.

Kasia Kowalska z córką Olą
20.02.2023 13:02 Co dziś dzieje się z córką Kasi Kowalskiej? Stanem zdrowia Oli w 2020 roku żyła cała Polska

W 2020 roku oddech wstrzymał cały świat. Kolejne przypadki zakażenia koronawirusem martwiły wielu. Wówczas zachorowała również córka Kasi Kowalskiej, która ostatecznie wylądowała w szpitalu. Z czasem okazało się, że nie był to Covid-19. W jakim stanie zdrowia jest dziś i czym się zajmuje?Kasia Kowalska w trakcie pandemii głośno mówiła o zagrożeniu, apelowała do swoich fanów i prosiła o rozwagę. Trudno było pogodzić się z obostrzeniami, które uniemożliwiały jej odwiedziny córki w szpitalu. Po czasie obie panie odniosły się do tych wydarzeń.

Kasia Kowalska
03.11.2021 01:00 Kasia Kowalska jest zrozpaczona. Śmierć przyjaciela przyszła nagle

Kasia Kowalska przeżywa teraz bardzo ciężki okres w swoim życiu. Wszystko z powodu utraty bliskiego przyjaciela gwiazdy. Piosenkarka pożegnała dziś swojego ukochanego pieska. Kasia Kowalska podzieliła się czarno-białym zdjęciem pupila na swoim profilu na Instagramie.Kasia Kowalska jest pogrążona w żałobie. Wokalistka za pomocą mediów społecznościowych pożegnała swojego ukochanego czworonoga. Pod czarno-białą fotografią pieska zamieściła kilka wzruszających słów.

Kasia Kowalska
04.07.2021 02:00 Kasia Kowalska pokazała zdjęcie bez makijażu. Jak wygląda?

Kasia Kowalska to jedna z najpopularniejszych polskich artystek scenicznych. Przez lata jej styl nie bardzo się zmienił, mimo że wokalistka już zbliża się do pięćdziesiątki. Niedawno na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie bez makijażu. Obserwatorzy są w szoku.Kasia Kowalska to popularna polska piosenkarka, autorka wielu przebojówNiedawno podzieliła się w sieci wyjątkowym zdjęciem, gdzie jest całkowicie bez makijażuFani przyzwyczajeni do jej mocnego makijażu się mocno zdziwiliKasia Kowalska należy do panteonu największych polskich wokalistek. Największą popularność zdobyła w latach 90., kiedy jej piosenki zdobywały szczyty w plebiscytach popularności. Przez lata przyzwyczaiła fanów do ciężkiego, rockowego wizerunku. Teraz pokazała wyjątkowe zdjęcie.