Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Krzysztof Respondek

Krzysztof Respondek

Krzysztof Respondek
31.12.2023 10:01 Poruszająca przemowa pogrzebowa córki Krzysztofa Respondka. Tak pożegnała tatę

30 grudnia tłum żałobników oddał ostatni hołd zmarłemu Krzysztofowi Respondkowi. 54-letni aktor i kabareciarz odszedł nagle po przejściu zawału serca. Podczas nabożeństwa uhonorowali go bliscy przyjaciele oraz rodzina. Przemowa jednej z córek dotknęła serc zgromadzonych w kościele. Aż trudno powstrzymać łzy.

Krzysztof Hanke / Krzysztof Respondek
30.12.2023 21:35 Hanke pożegnał Respondka i najtwardsi ocierali łzy. Najbardziej poruszające przemówienie pogrzebu

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Respondka. Wśród żałobników nie mogło zabraknąć Krzysztofa Hanke, który od wielu lat przyjaźnił się i współpracował z aktorem. Kabareciarz zdecydował się na krótką przemowę.

Krzysztof Respondek
30.12.2023 14:12 Na pogrzebie Krzysztofa Respondka ludzie zrobili coś niespotykanego. Mało kto może liczyć na takie pożegnanie

30 grudnia odbył się pogrzeb znanego aktora i kabareciarza, Krzysztofa Respondka. Artysta został pożegnany przez rodzinę, przyjaciół, a także tłum żałobników. Łzy cisną się do oczu na widok scen, które rozegrały się na cmentarzu. W taki sposób po raz ostatni uhonorowano życie gwiazdora. Mało kto może liczyć na podobny pochówek.

Krzysztof Respondek
30.12.2023 11:31 Poruszające sceny na pogrzebie Krzysztofa Respondka. Obok białej urny postawiono tylko jedno...

W sobotnie przedpołudnie odbyło się ostatnie pożegnanie 54-letniego Krzysztofa Respondka. Aktor i kabareciarz został po raz ostatni uhonorowany przez bliskich oraz przyjaciół w kościele w Tarnowskich Górach. Obok białej urny postawiono jedną rzecz.

Hołd gwiazd dla Krzysztofa Respondka po pogrzebie
29.12.2023 22:38 Gwiazdy po pogrzebie Krzysztofa Respondka oddadzą hołd, który łamie serce. Ujawniono szczegóły

Kilka dni temu Polskę obiegła bardzo przykra informacja – zmarł Krzysztof Respondek. Słynny aktor miał 54 lata i był uwielbiany przez widzów. Przyjaciele w dzień ostatniej drogi postanowili złożyć mu hołd. 

Pogrzeb Krzysztofa Respondka
26.12.2023 15:49 Pogrzeb Krzysztofa Respondka. Ostatnia droga aktora ze szczegółami

Krzysztof Respondek nie żyje. Lubiany aktor i kabareciarz miał zaledwie 54 lata. Już wiadomo, jak będzie wyglądał jego pogrzeb. Oto szczegóły.

Pogrzeb Krzysztofa Respondka
24.12.2023 17:56 Na pogrzeb Krzysztofa Respondka przyjdą tłumy fanów. Rodzina wystosowała dwie prośby. Znane są data i miejsce pochówku

Pogrzeb Krzysztofa Respondka. Ogłoszono datę i miejsce pochówku. Rodzina wystosowała szczególną prośbę.

Krzysztof Respondek, Joanna Bartel
23.12.2023 10:35 Tak wyglądała ostatnia rozmowa z Krzysztofem Respondkiem. Trudno powstrzymać łzy po tym wyznaniu

Śmierć Krzysztofa Respondka była ogromnym zaskoczeniem dla jego przyjaciół. Artysta jeszcze niedawno występował na scenie, jednak z powodu kłopotów zdrowotnych trafił do szpitala. Joanna Bartel zdradziła, jak wyglądały jego ostatnie chwile. Miała szansę po raz ostatni z nim porozmawiać.

Krzysztof Respondek
23.12.2023 09:27 "Zapie***ał" dla swoich dziewczyn". Córki Krzysztofa Respondka są niezwykle utalentowane. Jedna ma prestiżowy zawód

Krzysztof Respondek był doskonale znany ze swoich występów kabaretowych i aktorskich. Rozwijającą się karierę połączył z życiem prywatnym. Odnalazł miłość, a następnie założył rodzinę. Bliscy wspominają, jak bardzo był oddany ukochanym kobietom. Jego córki wyrosły na bardzo utalentowane osoby.

Krzysztof Respondek
23.12.2023 08:46 Krzysztof Respondek był nie tylko aktorem. Zdał egzamin, by pracować w innym zawodzie

Krzysztof Respondek nie żyje. Aktor i artysta kabaretowy miał zaledwie 54 lata. Informacja ta wstrząsnęła fanami. Teraz wyszło na jaw, że nie utrzymywał się jedynie z aktorstwa. Miał inne plany na emeryturę.

Krzysztof Ibisz, Krzysztof Respondek
23.12.2023 08:19 Krzysztof Ibisz chciał pożegnać Krzysztofa Respondka, a doszło do koszmarnego błędu. Wszyscy zdążyli zobaczyć, co wrzucił do sieci

W piątkowe popołudnie nieoczekiwanie pożegnaliśmy Krzysztofa Respondka. 54-letni aktor i satyryk odszedł nagle, pozostawiając internautów i przyjaciół w ogromnej żałobie. Swoimi wspomnieniami o artyście dzielą się w mediach społecznościowych. Krzysztof Ibisz udostępnił ich wspólne zdjęcie. Niestety doszło do pomyłki, którą wytknęli mu internauci.

Krzysztof Respondek, fot. KAPIF
22.12.2023 22:54 Po śmierci Krzysztofa Respondka wyszło na jaw, czym jeszcze się zajmował. Zaczynał jako jeden z pierwszych w Polsce

Krzysztof Respondek nie żyje. Po śmierci poznaliśmy mało znany fakt z jego życia. Czym zajmował się poza aktorstwem? 

Krzysztof Respondek ostatnie zdjęcie. Jak wyglądał przed śmiercią?
22.12.2023 22:08 Ostatnie zdjęcie Krzysztofa Respondka. Krótko przed najgorszym na jego twarzy zaszły zmiany

Krzysztof Respondek nie żyje. Członek Kabaretu Rak zmarł w wieku 54 lat, o czym w mediach społecznościowych poinformował jego wieloletni przyjaciel Krzysztof Hanke. W sieci pojawiło się jedno z ostatnich zdjęć zmarłego.

Krzysztof Respondek nie żyje, fot. KAPIF
22.12.2023 21:39 W karetce doszło do dramatycznych scen. Nowe, wstrząsające fakty ws. śmierci Krzysztofa Respondka

Ostatnie chwile Krzysztofa Respondka. Przyjaciółka opowiedziała, jak wyglądała jego walka o życie. Dramat zaczął się w karetce.

Ostatnie chwile Krzysztofa Respondka, fot. KAPiF
22.12.2023 18:01 Ostatnie chwile Krzysztofa Respondka. Lekarze trzy dni walczyli o jego życie

Krzysztof Respondek nie żyje. Znany aktor i gwiazdor Kabaretu Rak odszedł w wieku 54 lat. Joanna Bartel, która dobrze znała się z artystą, wyjawiła, jak wyglądały ostatnie dni jego życia. Jej opis jest wstrząsający.

Kim jest Katarzyna Respondek?
22.12.2023 15:39 Krzysztof Respondek nie żyje. Jego żonie i córkom pękło serce. Przed nimi przykre święta

Krzysztof Respondek nie żyje. Miał zaledwie 54 lata. Nie ukrywał, że wiele zawdzięczał żonie. Kim jest Katarzyna Respondek?

Krzysztof Respondek
22.12.2023 14:51 Krzysztof Respondek nie żyje. Aktor miał zaledwie 54 lata. Znamy przyczynę śmierci

W piątkowe popołudnie w mediach społecznościowych teatru alternatywnego BELFEgoR pojawiła się informacja o śmierci Krzysztofa Respondka. 54-letni artysta był doskonale znany z aktorskich ról i występów na scenie. Wiadomo, co spowodowało nagłe odejście gwiazdora.