Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska, Anna Jantar
10.06.2023 15:18 Natalia Kukulska wspomina Annę Jantar w dniu jej urodzin. "Taka niespodzianka na dziś!"

Natalia Kukulska zamieściła w swoich mediach społecznościowych poruszający wpis. W dniu urodzin swojej mamy, Anny Jantar, piosenkarka złożyła legendarnej wokalistce wyjątkowe życzenia.Gwiazda zaprezentowała też niezwykłą niespodziankę, którą przygotowała Poczta Polska. Do obiegu trafił znaczek z czarno-białą fotografią Anny Jantar.

Natalia Kukulska
02.06.2023 17:01 Tak wyglądała "osiemnastka" córki Natalii Kukulskiej. Gwiazda nie oszczędzała na imprezie

Starsza córka Natalii Kukulskiej ma już 18 lat. Gwiazda zadbała, by Ania Dąbrówka uczciła urodziny w szczególny sposób. Zorganizowała jej imprezę w luksusowym klubie, na której nie brakowało gwiazd. Mamy zdjęcia z tego wydarzenia.

Natalia Kukulska
26.05.2023 13:25 Dramat w życiu bliskich Natalii Kukulskiej. Gwiazda nie miała wyjścia, zaczęła działać

Natalia Kukulska niedawno musiała zupełnie zmienić plany z powodu nagłej wiadomości o pogorszeniu się stanu zdrowia przyjaciela rodziny. Wraz z innymi gwiazdami angażuje się w pomoc dla znanego artysty.Piosenkarka od lat działa na rzecz pomocy innym, a gdy usłyszała o smutnych wieściach, nie wahała się ani chwili. Z uwagi na zdrowie Wojciecha Morawskiego, wzięła udział w specjalnym koncercie. Wszystko by pomóc mu dojść do siebie.

Natalia Kukulska
14.03.2023 21:08 Natalia Kukulska wspomina mamę w 43. rocznicę jej śmierci. "Dziękuję za wszystkie dowody pamięci"

14 marca 1980 roku wydarzyła się koszmarna katastrofa lotnicza. W jej wtniku zginęła Anna Jantar. Dziś, z okazji rocznicy tej tragedii, wspomina ją córka: Natalia Kukulska. Piosenkarka opublikowała wyjątkowy wpis w mediach społecznościowych.Wypadek, do którego doszło czterdzieści trzy lata temu, do dziś bardzo emocjonalnie porusza wszystkich, którzy pamiętają charyzmę i twórczość zmarłej artystki. Post Natalii spotkał się z ogromnym odzewem internautów, którzy podzielili się swoimi emocjami w komentarzach.

Natalia Kukulska
23.12.2022 18:35 Wzruszające wyznanie Natalii Kukulskiej o Annie Jantar. "Myślę, że taka mogłabyś być"

Natalia Kukulska jest jedną z popularniejszych polskich artystek, która od lat prężnie działa w branży muzycznej. Piosenkarka jest córką wybitnej wokalistki Anny Jantar, która tragicznie zginęła w katastrofie lotniczej. Natalia miała wówczas 4 lata. Artystka zdobyła się na szczere wyznanie.Piosenkarka nigdy nie kryła, że w jej życiu brakowało mamy. Tym razem o swoich przemyśleniach opowiedziała Martynie Wojciechowskiej, która przeprowadziła z Natalią szczerą rozmowę.

Natalia Kukulska
16.12.2022 19:54 "Jest mi niezmiernie przykro". Natalia Kukulska poinformowała o problemach zdrowotnych

Natalia Kukulska miała zachwycić słuchaczy podczas świątecznego koncertu "Christmas Time!" w Kaliszu. Nagle na jej profilu pojawiło się oświadczenie, które zasmuciło setki fanów. Powód jej nieobecności na scenie ściska za serce.Piosenkarka od lat młodości związała się ze sceną, a swój debiutancki album wydała jako zaledwie 10-latka. Obecnie nadal koncertuje po Polsce, zbierając rzeszę wiernych fanów. Jej słuchacze z Kalisza niestety musieli pogodzić się ze smutną informacją.

Maciej Orłoś
20.01.2022 01:00 Mocne słowa Natalii Kukulskiej na temat Macieja Orłosia

Maciej Orłoś był jedną z tych osób, które po Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2021 roku bardzo krytycznie wypowiedział się o występujących tam gwiazdach. Muzykom, jacy pojawili się na opolskiej scenie, zarzucano kolaborację z partią rządzącą i legitymizowanie narracji, serwowanej w mediach przez Telewizję Polską pod rządami Jacka Kurskiego. Teraz Natalia Kukulska powiedziała szczerze, co myśli o powszechnej krytyce.Kukulska udzieliła szczerego wywiadu w podcaście "Żurnalista". Wyznała tam, że w pewnym momencie straciła szacunek do Macieja Orłosia. Artystka ma ogromny żal do dziennikarza. Dlaczego? Szczegóły znajdziecie poniżej.

Natalia
05.01.2022 01:00 Natalia Kukulska opublikowała zdjęcie z malutką córeczką. "Ma na imię Laura"

Natalia Kukulska pokazała zdjęcie z malutkim dzieckiem. To jej najmłodsza córeczka, Laura, która dwa dni temu obchodziła urodziny. Córka piosenkarki skończyła już pięć lat. "Niech świat da Ci córeczko to, co najlepsze!"Natalia Kukulska jest piosenkarką, autorka tekstów i producentem muzycznym. W show-biznesie zaistniała już jako mała dziewczynka, nagrywając przebój dla dzieci "Puszek-okruszek". Talent muzyczny odziedziczyła po swoich rodzicach: piosenkarce Annie Jantar i kompozytorze Jarosławie Kukulskim.

Natalia Kukulska - ea (2)
01.11.2021 01:00 Natalia Kukulska ujawnia przykre wspomnienie z 1 listopada

W swoim najnowszym wpisie na Instagramie Natalia Kukulska poruszyła temat Wszystkich Świętych oraz podkreśliła swój stosunek wobec tego święta. Doświadczona przez życie piosenkarka przyznała, że ma uraz do wizyt na grobach 1 listopada, po tym, co ją spotykało tego dnia za czasów jej dzieciństwa.Natalia Kukulska to córka tragicznie zmarłej w 1980 roku Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego, którego przyszło jej pożegnać 11 lat temu. Chociaż mogłoby się wydawać, że dzień Wszystkich Świętych jest dla niej wyjątkowy, to sytuacja jest nieco inna.

kukulska
28.10.2021 02:00 Kukulska wypowiedziała się na temat Polaków. Miała przemyślenia po występie w Opolu

Natalia Kukulska ma w swoim dorobku artystycznym wiele hitów oraz nagród. Niejednokrotnie była też gwiazdą festiwalu w Opolu, na którego temat postanowiła się wypowiedzieć przy okazji jednego z wywiadów.Kukulska rozmawiała z serwisem Na Temat i odniosła się do wspomnianego wyżej wydarzenia, komentując bojkot ostatniej edycji.

Kozidrak
10.10.2021 02:00 Natalia Kukulska pokazała zdjęcie z córką. Musiała zareagować na komentarz internautki

Natalia Kukulska, podobnie zresztą jak inne gwiazdy, na przykład Monika Richardson, chętnie wrzuca do sieci zdjęcia ze swoimi dziećmi. Nie ma się co dziwić, w końcu każdy rodzic ochoczo chwali się swoją pociechą.Nie brakuje jednak osób, które i w tym zachowaniu doszukają się czegoś złego. Podobnie było pod jednym z ostatnich postów Kukulskiej, na co wokalistka stanowczo zareagowała.

Natalia Kukulska
27.09.2021 02:00 Natalia Kukulska nagle zaczęła mieć problemy z głosem. Musiała pilnie zacząć działać

Natalia Kukulska szczerze opowiedziała o swoich problemach zdrowotnych. Niewiele brakowało, żeby straciła głos.Natalia Kukulska na początku swojej kariery popełniła poważny błąd, który prawie przypłaciła zdrowiem. Dziś o nim opowiedziała.

Natalia_Kukulska
11.06.2021 02:00 Natalia Kukulska uczciła urodziny mamy. Pokazała niepublikowane zdjęcie Anny Jantar

Wczoraj zmarła przedwcześnie Anna Jantar obchodziłaby 71 urodziny. Jej córka, Natalia Kukulska podzieliła się na Instagramie zdjęciem mamy z apelem do fanów, by świętowali urodziny artystki.Anna Jantar była matką popularnej dziś piosenkarki, Natalii Kukulskiej.Artystka dba o pamięć o swojej znanej mamie.Fani są poruszeni jej najnowszym wpisem, z okazji urodzin Anny Jantar.Natalia Kukulska jest córką znanej artystki Anny Jantar. Stara się kultywować pamięć o zmarłej rodzicielce, między innymi często dzieląc się jej zdjęciami w social mediach. 10 czerwca starym zdjęciem przypomniała o urodzinach artystki i zachęciła obserwujących do wspólnego świętowania.

Natalia Kukulska
04.05.2021 02:00 Natalia Kukulska pokazała nastoletnią córkę. Fani: "cała mamusia i babcia"

Natalia Kukulska pokazała sesję zdjęciową z córkąWszystko z okazji urodzin nastoletniej Anny DąbrówkiFani są zdania, że dziewczyna przypomina zarówno mamę, jak i babcięNatalia Kukulska zasłynęła jako piosenkarka, autorka tekstów i producentka. Miłość do muzyki miała niemalże ofiarowaną w genach - rodzicielką wokalistki była bowiem niezapomniana Anna Jantar, dzięki której znamy takie przeboje jak „Tyle słońca w całym mieście” czy „Nic nie może wiecznie trwać”. Prywatnie Natalia Kukulska od lat spełnia się jako żona i matka.

Natalia Kukulska wspomniała Krzysztofa Krawczyka
06.04.2021 02:00 Natalia Kukulska opublikowała na Instagramie stare zdjęcie z Krzysztofem Krawczykiem

Natalia Kukulska opublikowała archiwalne zdjęcie z Krzysztofem KrawczykiemPiosenkarka pożegnała zmarłego artystęWróciła chwilami do wspomnień z dzieciństwaWspominanie Krzysztofa Krawczyka będzie się ciągnąć przez wiele lat, a jego muzyka pozostanie nieśmiertelna. Wiedzą o tym wszyscy, także Natalia Kukulska, która we wzruszających słowach pożegnała piosenkarza na swoim Instagramie.

  • 1
  • 2