Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kukulska po ostrym cięciu. W nowej fryzurze przyszła na premierę
Anna Lipska
Anna Lipska 20.05.2024 19:39

Kukulska po ostrym cięciu. W nowej fryzurze przyszła na premierę

Natalia Kukulska
fot. KAPIF

Natalia Kukulska pojawiła się na premierze filmu “Garfield”. Uwagę przykuwa nowa fryzura gwiazdy. Mamy zdjęcia.

Natalia Kukulska: rodzina

Natalia Kukulska od ponad 30 lat jest w związku z Michałem Dąbrówką. W roku 2000 zawarli związek małżeński. Wkrótce potem na świat przyszedł ich syn Jan, zaś córka Anna urodziła się w 2005 roku, a jej młodsza siostra Laura w 2017 roku. 

Chociaż piosenkarka cieszy się szczęśliwym życiem rodzinnym, to jej przeszłość obciążona jest wielką tragedią i stratą. Kukulska straciła matkę, legendarną artystkę Annę Jantar, gdy miała zaledwie cztery lata. O katastrofie lotniczej mówiła cała Polska.

Obecnie Natalia jest jedną z najbardziej znanych w Polsce piosenkarek. Karierę połączyła z życiem rodzinnym.

Kukulska nagle pokazała zdjęcia ze ślubu! Teraz widać, że jej córka Ania, to skóra zdjęta ze znanej mamy Natalia Kukulska nagrała wpadkę Justyny Steczkowskiej. Od samego wejścia pachniało porażką. Jest i reakcja drugiej strony

Styl Natalii Kukulskiej

Kiedyś Natalia Kukulska prostowała włosy i pojawiała się na scenie w obcisłym kostiumie. Obecnie stawia na loki w stylu lat 70. i ubrania oversize. O artystce można powiedzieć, że ma swój własny styl. Zanim doszła do tego punktu, musiała przejść długą drogę. Zawsze była wyrazista i potrafiła wystylizować się tak, że nie dało się przejść obok niej obojętnie.

Obecnie rzadko zaskakuje wielkimi metamorfozami, ale w poniedziałek pojawiła się w nowej fryzurze na premierze. Jak wyglądała?

Jak wyglądała Natalia Kukulska na premierze filmu "Garfield"?

Natalia Kukulska w poniedziałkowy wieczór pojawiła się na premierze filmu “Garfield”. W oczy rzucała się nie tylko jej dziewczęca figura i stylizacja, uzupełniona ciężkim obuwiem, ale także nowa fryzura.

Gwiazda przyzwyczaiła nas do burzy loków, które najwyraźniej postanowiła nieco poskromić przed latem. Widać, że postawiła na ostre cięcie i w zdecydowanie krótszych włosach pokazała się na pokazie filmu. Jak wam się podoba metamorfoza?

Natalia Kukulska na premierze filmu
Natalia Kukulska na premierze filmu "Garfield", fot. KAPIF
Natalia Kukulska na premierze filmu
Natalia Kukulska na premierze filmu "Garfield", fot. KAPIF