Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

__Natalia Kukulska__ jest polską piosenkarką, autorka tekstów i producentką muzyczną. Urodziła się w wokalnie uzdolniony domu a jej matką jest Anna Jantar, ojcem zaś Jarosław Kukulski. W młodym wieku rozpoczęła przygodę z muzyką. Jako 10-latka zdebiutowała utworem "Puszek-okruszek". Laureatka Nagrody Muzycznej „Fryderyka”, Telekamery i Nagrody Telewizji Polskiej oraz nagrody publiczności na festiwalu sopockim i Festiwalu Piosenki Krajów Nadbałtyckich. W 2000 roku wyszła za perkusistę Michała Dąbrówkę. Razem wychowują trójkę dzieci:syna Jana oraz dwie córki, Annę i Laurę. Piosenkarka ma 167 cm wzrostu, brązowe włosy oraz zielony kolor oczu.

Opole 2024
02.06.2024 22:39 Opole 2024. Widzowie masakrują finałowy koncert. Co piszą?

Trzeci dzień Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu 2024. Co się wydarzyło w koncercie finałowym? Jak ocenili go widzowie?

Gwiazdy na premierze filmu "Garfield"
20.05.2024 21:32 Gwiazdy na premierze filmu "Garfield". Zdjęcia

Własnie odbyła się premiera filmu “Garfield”. Na ściance zapozowało wiele polskich gwiazd. Kto się pojawił?

Natalia Kukulska
20.05.2024 19:39 Kukulska po ostrym cięciu. W nowej fryzurze przyszła na premierę

Natalia Kukulska pojawiła się na premierze filmu “Garfield”. Uwagę przykuwa nowa fryzura gwiazdy. Mamy zdjęcia.

Natalia Kukulska
13.05.2024 18:13 Kukulska się oszpeciła. Napompowane usta zmieniły jej twarz

Natalia Kukulska od wielu lat na scenie muzycznej ma bardzo podobny wizerunek. Teraz jednak pokazała się w wielkich, napompowanych ustach. Co ona ze sobą zrobiła?!

 Córka Natalii Kukulskiej skończyła 19 lat
04.05.2024 15:11 Córka Natalii Kukulskiej skończyła 19 lat. Ania to skóra zdjęta z babci

Natalia Kukulska właśnie opublikowała serię zdjęć ze swoją 19-letnią córką. Co ciekawe, Ania wygląda jak jej babcia! Jak widać, ma po niej nie tylko imię, ale też urodę. 

Natalia Kukulska
18.03.2024 17:10 Natalia Kukulska opublikowała poruszający wpis. Pisze o samotności i chorobie. Aż serce krwawi...

Natalia Kukulska zazwyczaj w mediach społecznościowych pisze o radosnych sprawach. Teraz wzruszyła fanów nowym,  rozdzierająco smutnym wpisem. Co ujawniła?

Natalia Kukulska
14.03.2024 14:22 44. rocznica śmierci Anny Jantar. Natalia Kukulska tylko raz w życiu była na miejscu śmierci matki. Tak to tłumaczy

44. rocznica śmierci Anny Jantar. Natalia Kukulska jako młoda dziewczynka musiała zmierzyć się z ogromną tragedią. Jej mama, Anna Jantar, zginęła w katastrofie lotniczej. Smutne wydarzenie nie opuszcza piosenkarki nawet dziś. Postanowiła raz na zawsze rozliczyć się z przeszłością.

Doskonałość roku 2023 Twojego Stylu, fot. AKPA
12.03.2024 09:50 Plejada eleganckich gwiazd na imprezie "Twojego Stylu": Szroeder, Kukulska, Racewicz, Dębska…

Gwiazdy na gali “Doskonałość Roku 2023” magazynu “Twój Styl”. Kto wygrał w plebiscycie, a kto zasiadał w jury? Na jakie kreacje postawili goście wieczoru? Zobacz zdjęcia.

Natalia Kukulska, Anna Jantar
09.03.2024 21:19 Natalia Kukulska tak uczciła rocznicę śmierci Anny Jantar. Fani mają zastrzeżenia

Natalia Kukulska postanowiła uczcić rocznicę śmierci znanej mamy Anny Jantar w wyjątkowy sposób. Wokalistka dba o to, aby jej mama nie została zapomniana. Pod postem zapowiadającym tę inicjatywę pojawiły się jednak nieprzychylne komentarze ze strony fanów. Co było ich powodem?

Natalia Kukulska
13.02.2024 17:30 Kukulska nagle pokazała zdjęcia ze ślubu! Teraz widać, że jej córka Ania, to skóra zdjęta ze znanej mamy

Natalia Kukulska od lat tworzy zgodne małżeństwo z Michałem Dąbrówką. Wspólnie wspierają się w zawodowych karierach i wychowywaniu trójki pociech. Gwiazda podzieliła się z internautami zdjęciem ze ślubu. Od razu widać, że Ania to cała mama.

Natalia Kukulska
12.02.2024 11:29 Natalia Kukulska pokazała się w nowej, zaskakującej fryzurze. "Tylko proszę bez ogólnopolskich dyskusji"

Natalia Kukulska to popularna polska wokalistka, która sławę zyskała praktycznie od narodzin za sprawą sławnej mamy. Po jej śmierci, to Natalia błyszczy na scenach muzycznych. Artystka pokazała się właśnie w nowej, odważnej fryzurze.

Natalia Kukulska
06.01.2024 11:12 7-letnia córeczka Natalii Kukulskiej na czerwonym dywanie. Laurka przyszła o kulach i w ortezie

Natalia Kukulska od lat spełnia się na scenie, ale także prywatnie jako mama dwóch dziewczynek i chłopca. Córki często pojawiają się w mediach społecznościowych piosenkarki, wzbudzając zachwyt internautów. Niedawno młodsza z pociech świętowała 7. urodziny. Choć ten dzień spędziła o kulach, nich nie zepsuło rodzinnej zabawy.

Natalia Kukulska, Justyna Steczkowska
30.12.2023 19:29 Natalia Kukulska nagrała wpadkę Justyny Steczkowskiej. Od samego wejścia pachniało porażką. Jest i reakcja drugiej strony

Natalia Kukulska pokazała potężną wpadkę Justyny Steczkowskiej. Gwiazda zareagowała od razu. Część zamieszania widzieli Piasek i Beata Kozidrak oraz cała masa ludzi. Co tam się działo?

Natalia Kukulska
27.12.2023 23:07 Nie do wiary, co Natalia Kukulska kupiła dzieciom na święta! Fani w szoku

Natalia Kukulska w te święta bardzo zaryzykowała z prezentem. Kupiła wszystkim dzieciom tylko jeden, wspólny upominek. Za to za jaką cenę! Czy kosztujący fortunę upominek ucieszy tak samo 6-latkę, jak i 23-latka?

Natalia Kukulska
26.12.2023 21:22 Kukulska chwali się nowym domem. Tam jest jak na scenie! Jej młodsza córka także wpadła w kadr. Śliczna!

Natalia Kukulska, ciągnąć resztkami sił, zadbała o to, by tegoroczne święta odbyły się już w nowym domu. Właśnie pokazała wnętrza, to dopiero prawdziwa scena. Na fotografii widać najmłodszą córeczkę, jak wygląda Laura?

Nie żyje Lech Konopiński
13.12.2023 16:34 Natalia Kukulska w żałobie. Właśnie poinformowała o śmierci wybitnego polskiego artysty. Jego piosenki zna cała Polska

Natalia Kukulska pogrążona w żałobie. Nie żyje Lech Konopiński. Artystka pożegnała go w poruszającym wpisie na Instagramie. Kim był?

Natalia Kukulska
11.12.2023 13:54 Rodzina Natalii Kukulskiej powiększyła się przed świętami. "Ona uwielbia ten gwar"

Tuż przed świętami fantastyczne wieści z domu Natalii Kukulskiej. Takiej radości dawno nie było. Rodzina gwiazdy się powiększyła. 

Natalia Kukulska
08.12.2023 17:39 Natalia Kukulska zaliczyła wpadkę podczas koncertu! Nie tylko ją zaskoczyło to, co się stało

Natalia Kukulska jest obecna na scenie nie od dziś. A jednak na jednym z ostatnich koncertów doszło do wpadki, która zaskoczyła nawet ją. Doświadczona piosenkarka nie mogła śpiewać, wszystko widzieli inni artyści, którzy patrzyli bezradnie na to, co się dzieje.

Natalia Kukulska o kryzysie w małżeństwie
18.11.2023 11:17 Natalia Kukulska pierwszy raz o kryzysie w małżeństwie. Po 23 latach opowiedziała, co się działo

Natalia Kukulska od 23 lat jest żoną perkusisty, Michała Dąbrówki. Wydawali się jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Dopiero teraz wspomniała o kryzysie i nieporozumieniach. 

Natalia Kukulska / Anna Jantar
03.11.2023 16:08 Natalia Kukulska spotkała świadka katastrofy, w której zginęła Anna Jantar. Co jej powiedział? "To było trudne"

Natalia Kukulska nie lubi wracać wspomnieniami do katastrofy lotniczej, w której zginęła jej matka Anna Jantar. Teraz niespodziewanie piosenkarka zrobiła wyjątek. Opowiedziała o niełatwym spotkaniu ze świadkiem tragicznego wypadku.

Córka Natalii Kukulskiej pokazała chłopaka
14.10.2023 21:39 Córka Natalii Kukulskiej pokazała chłopaka, a internet oszalał. Uroda modelowa! A ich zdjęcia… romantyzm aż kipi!

Córka Natalii Kukulskiej na pełnych czułości zdjęciach z ukochanym. Kim jest i jak wygląda wybranek Ani Dąbrówki?

Natalia Kukulska
27.09.2023 13:21 Natalia Kukulska podupadła na zdrowiu. Przekazała, co się z nią dzieje. Konieczna pomoc lekarzy

Natalia Kukulska poinformowała internautów o swoim stanie zdrowia. Piosenkarka w ostatnim czasie miała wiele problemów z samopoczuciem. Lata spędzone na scenie dały się we znaki. Teraz z pomocą specjalistów próbuje wrócić do dawnej formy.

Piotr Kukulski i Natalia Kukulska, fot. KAPIF
25.09.2023 17:41 Tragiczne doniesienia z rodziny Piotra Kukulskiego. Od miesiąca ukrywano śmierć gwiazdy

Przykre doniesienia na temat rodziny Piotra Kukulskiego. Przyrodni brat Natalii jest w żałobie. Miesiąc temu doszło do zdarzenia, do którego “Super Express” dotarł dopiero teraz. 

Natalia Kukulska pożegnała córkę
08.09.2023 17:30 Trudne chwile w domu Natalii Kukulskiej: "To jest strasznie smutna rolka". Już nigdy nie będzie tak samo

Natalia Kukulska przeżywa trudne chwile. Wszystkim podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie. Nie brakuje łez wzruszenia. W komentarzach pojawiają się słowa wsparcia i zrozumienia. Ważne rzeczy dzieją się w domu gwiazdy.

Gwiazdy na pokazie MMC 2023
14.06.2023 22:52 Pokaz kolekcji MMC z gwiazdami. Natalia Szroeder, Katarzyna Warnke, Edyta Herbuś

Jakie gwiazdy pojawiły się na pokazie kolekcji MMC Resort? Mamy zdjęcia z czerwonego dywanu. Kto oczarował kreacją? Wśród gości były Natalia Kukulska, Lara Gessler, Edyta Herbuś i Natalia Szroeder.

Natalia Kukulska, Anna Jantar
10.06.2023 15:18 Natalia Kukulska wspomina Annę Jantar w dniu jej urodzin. "Taka niespodzianka na dziś!"

Natalia Kukulska zamieściła w swoich mediach społecznościowych poruszający wpis. W dniu urodzin swojej mamy, Anny Jantar, piosenkarka złożyła legendarnej wokalistce wyjątkowe życzenia.Gwiazda zaprezentowała też niezwykłą niespodziankę, którą przygotowała Poczta Polska. Do obiegu trafił znaczek z czarno-białą fotografią Anny Jantar.

Natalia Kukulska
02.06.2023 17:01 Tak wyglądała "osiemnastka" córki Natalii Kukulskiej. Gwiazda nie oszczędzała na imprezie

Starsza córka Natalii Kukulskiej ma już 18 lat. Gwiazda zadbała, by Ania Dąbrówka uczciła urodziny w szczególny sposób. Zorganizowała jej imprezę w luksusowym klubie, na której nie brakowało gwiazd. Mamy zdjęcia z tego wydarzenia.

Natalia Kukulska
26.05.2023 13:25 Dramat w życiu bliskich Natalii Kukulskiej. Gwiazda nie miała wyjścia, zaczęła działać

Natalia Kukulska niedawno musiała zupełnie zmienić plany z powodu nagłej wiadomości o pogorszeniu się stanu zdrowia przyjaciela rodziny. Wraz z innymi gwiazdami angażuje się w pomoc dla znanego artysty.Piosenkarka od lat działa na rzecz pomocy innym, a gdy usłyszała o smutnych wieściach, nie wahała się ani chwili. Z uwagi na zdrowie Wojciecha Morawskiego, wzięła udział w specjalnym koncercie. Wszystko by pomóc mu dojść do siebie.

  • 1
  • 2