Bohaterki serialu M jak Miłość Żródło: youtube.com/Aktualności Pl

Teresa Lipowska i Małgorzata Rożniatowska z „M jak miłość” są w konflikcie?

21 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Media informowały o konflikcie, jaki powstał za kulisami produkcji „M jak Miłość”. W niesnaski miały uwikłać się Teresa Lipowska i Małgorzata Rożniatowska; ich powodem miał być czas antenowy. Jak przekazuje Fakt, wątki serialowej Basi i Zosi rozkładają się nierównomiernie, przez co jedna z pań „zabiera” drugiej uwagę widzów.

  • Dwie aktorki z serialu „M jak Miłość” miały uwikłać się w konflikt
  • Powodem jego powstania jest ponoć nierówny podział czasu antenowego
  • Ostatnio fani serialu dowiedzieli się o odejściu dwóch młodych gwiazd produkcji
  • Jednocześnie przekazano, że do „M jak Miłość” wróci Magdalena Walach

„M jak Miłość” to najpopularniejszy polski serial. Trudno odmówić produkcji tego miana, zważywszy, że utrzymuje się na antenie TVP od 2000 roku i do dziś w każdy poniedziałek i wtorek przyciąga przed odbiorniki tysiące telewidzów. Przez ponad 20 lat emisji obsada zmieniała się niejednokrotnie; wśród występujących w serialu aktorów wciąż są jednak postacie, które grają w serialu niezmiennie od pierwszego odcinka.

Konflikt między aktorkami z „M jak Miłość”. W tle historii widnieje ponoć zazdrość

Teresa Lipowska należy do nielicznego już grona obsady „M jak Miłość”, które gra w serialu od 2000 roku, czyli od jego powstania. Małgorzata Rożniatowska zaistniała w szeregach produkcji nieco później, bo w 2013 roku. To właśnie te panie miały wdać się w serię potyczek.

Atmosfera na planie „M jak Miłość” nie prezentowała się ostatnimi czasy najprzyjemniej. Powodem tego, jak donosiły w 2018 roku media, ma być konflikt, jaki wywiązał się między Teresą Lipowską (serialowa Barbara Mostowiak) a Małgorzatą Rożniatowską (serialowa Zosia „Kisielowa”). Kością niezgody, informowano, miał być podział czasu antenowego.

Podczas gdy wątek serialowej Zosi miał rosnąć w siłę, historia serialowej Basi miała być nieco przyćmiona przez dzieje pozostałych bohaterów z postacią Małgorzaty Rożniatowskiej na czele. Taki układ miał nie podobać się aktorce, która, donosił Fakt, pragnęła bardziej sprawiedliwego podziału. Informacje przekazywał serwisowi Fakt nieznanej tożsamości informator.

Natalia z „Rolnik szuka żony” całkiem zmieniła fryzurę. Fani: „Piękna, szok”Natalia z „Rolnik szuka żony” całkiem zmieniła fryzurę. Fani: „Piękna, szok”Czytaj dalej

Od napływu podobnych doniesień minęło już jednak trochę czasu, a żadna z pań do tej pory nie zdecydowała się opuścić obsady „M jak Miłość”. Wątek serialowej Zosi, podobnie jak Basi, rozwija się w najlepsze, a obie aktorki często goszczą na ekranie. Szczęśliwie nie zapowiada się zatem na to, by rzekomy konflikt miał wpłynąć na zniknięcie którejś z pań z serialu.

Roszady w obsadzie

Dla fanów „M jak Miłość” mamy również dobrą i złą wiadomość innego rodzaju. W marcu 2021 roku w sieci pojawiły się informacje o odejściu dwóch młodych członków obsady. Chodzi o serialowych małżonków, Mateusza i Lilkę.

Krystian Domagała (Mateusz) gra w „M jak Miłość” od czasów niemowlęcych. Obecnie staje jednak przed ważnym życiowym wyzwaniem - w maju czeka go egzamin maturalny i to właśnie na nim młody aktor zamierza się skupić. Powodem odejścia Moniki Mielnickiej (Lilka) z ekipy „M jak Miłość” również ma być edukacja.

Fanów „M jak Miłość” może pocieszyć fakt, iż do obsady wraca niewidziana na łamach serialu od roku aktorka. Wielki powrót dotyczy Magdaleny Walach, serialowej pani prokurator Agnieszki Olszewskiej. Wątek z jej udziałem z pewnością wzbudzi u telewidzów ogromne emocje.

Jak przekazywały ostatnio media, serialowa Agnieszka Olszewska była przed laty zaangażowana w śledztwo pewnej zbrodni. Okaże się, że przestępstwo zostało popełnione w domu, który wynajmie serialowy Kamil (Marcin Bosak). Niestety nie jest jasne, jak długo aktorka zagości w obsadzie „M jak Miłość”.

Zdjęcie tytułowe pochodzi z kanału youtube.com/Aktualności Pl, gdzie możecie obejrzeć więcej informacji o serialu.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Fakt, Plotek, Super Seriale

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł