Swiatgwiazd.pl
Bohaterki serialu M jak Miłość

youtube.com/Aktualności Pl

Teresa Lipowska i Małgorzata Rożniatowska z "M jak miłość" są w konflikcie?

21 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Media informowały o konflikcie, jaki powstał za kulisami produkcji "M jak Miłość". W niesnaski miały uwikłać się Teresa Lipowska i Małgorzata Rożniatowska; ich powodem miał być czas antenowy. Jak przekazuje Fakt, wątki serialowej Basi i Zosi r

  • Dwie aktorki z serialu „M jak Miłość” miały uwikłać się w konflikt

  • Powodem jego powstania jest ponoć nierówny podział czasu antenowego

  • Ostatnio fani serialu dowiedzieli się o odejściu dwóch młodych gwiazd produkcji

  • Jednocześnie przekazano, że do „M jak Miłość” wróci Magdalena Walach

„M jak Miłość” to najpopularniejszy polski serial. Trudno odmówić produkcji tego miana, zważywszy, że utrzymuje się na antenie TVP od 2000 roku i do dziś w każdy poniedziałek i wtorek przyciąga przed odbiorniki tysiące telewidzów. Przez ponad 20 lat emisji obsada zmieniała się niejednokrotnie; wśród występujących w serialu aktorów wciąż są jednak postacie, które grają w serialu niezmiennie od pierwszego odcinka.

Konflikt między aktorkami z „M jak Miłość”. W tle historii widnieje ponoć zazdrość

Teresa Lipowska należy do nielicznego już grona obsady „M jak Miłość”, które gra w serialu od 2000 roku, czyli od jego powstania. Małgorzata Rożniatowska zaistniała w szeregach produkcji nieco później, bo w 2013 roku. To właśnie te panie miały wdać się w serię potyczek.

Atmosfera na planie „M jak Miłość” nie prezentowała się ostatnimi czasy najprzyjemniej. Powodem tego, jak donosiły w 2018 roku media, ma być konflikt, jaki wywiązał się między Teresą Lipowską (serialowa Barbara Mostowiak) a Małgorzatą Rożniatowską (serialowa Zosia „Kisielowa”). Kością niezgody, informowano, miał być podział czasu antenowego.

Podczas gdy wątek serialowej Zosi miał rosnąć w siłę, historia serialowej Basi miała być nieco przyćmiona przez dzieje pozostałych bohaterów z postacią Małgorzaty Rożniatowskiej na czele. Taki układ miał nie podobać się aktorce, która, donosił Fakt, pragnęła bardziej sprawiedliwego podziału. Informacje przekazywał serwisowi Fakt nieznanej tożsamości informator.

Od napływu podobnych doniesień minęło już jednak trochę czasu, a żadna z pań do tej pory nie zdecydowała się opuścić obsady „M jak Miłość”. Wątek serialowej Zosi, podobnie jak Basi, rozwija się w najlepsze, a obie aktorki często goszczą na ekranie. Szczęśliwie nie zapowiada się zatem na to, by rzekomy konflikt miał wpłynąć na zniknięcie którejś z pań z serialu.

Roszady w obsadzie

Dla fanów „M jak Miłość” mamy również dobrą i złą wiadomość innego rodzaju. W marcu 2021 roku w sieci pojawiły się informacje o odejściu dwóch młodych członków obsady. Chodzi o serialowych małżonków, Mateusza i Lilkę.

Krystian Domagała (Mateusz) gra w „M jak Miłość” od czasów niemowlęcych. Obecnie staje jednak przed ważnym życiowym wyzwaniem - w maju czeka go egzamin maturalny i to właśnie na nim młody aktor zamierza się skupić. Powodem odejścia Moniki Mielnickiej (Lilka) z ekipy „M jak Miłość” również ma być edukacja.

Fanów „M jak Miłość” może pocieszyć fakt, iż do obsady wraca niewidziana na łamach serialu od roku aktorka. Wielki powrót dotyczy Magdaleny Walach, serialowej pani prokurator Agnieszki Olszewskiej. Wątek z jej udziałem z pewnością wzbudzi u telewidzów ogromne emocje.

Jak przekazywały ostatnio media, serialowa Agnieszka Olszewska była przed laty zaangażowana w śledztwo pewnej zbrodni. Okaże się, że przestępstwo zostało popełnione w domu, który wynajmie serialowy Kamil (Marcin Bosak). Niestety nie jest jasne, jak długo aktorka zagości w obsadzie „M jak Miłość”.

Zdjęcie tytułowe pochodzi z kanału youtube.com/Aktualności Pl, gdzie możecie obejrzeć więcej informacji o serialu.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Mateusz Damięcki jest w żałobie

  • "Rolnik szuka żony": Ilona i Adrian rozstali się

  • TVP przekazało widzom ulubionego programu złą wiadomość

Źródło: Fakt, Plotek, Super Seriale

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Marek Piekarczyk złamał zasady "The Voice of Poland". Wcisnął przycisk innego trenera

Czytaj więcej >

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >