Swiatgwiazd.pl
Magda Gessler

fot. Paweł Skraba / East News

Tętniak pękł. Smutna Magda Gessler prosi o pomoc dla Ryszarda

9 Stycznia 2022

(Ostatnia zmiana: 22 Stycznia 2022)

Autor tekstu:

Kamil OIek

Udostępnij:

Magda Gessler należy do grona gwiazd najbardziej aktywnych w mediach społecznościowych. Zasięgi wykorzystuje jednak nie tylko do relacjonowania fanom swojego życia (tak zawodowego jak i prywatnego) czy promowania najróżniejszych produktów, restauratorka wspiera bowiem także najróżniejsze akcje charytatywne. Tym razem wystosowała do obserwujących niezwykły apel.

Magda Gessler prosi o pomoc. "Zróbmy dobry uczynek"

– Kochani! Wokół nas są różni ludzie – przyjaciele, aktywni zawodowo... Czasem jedna chwila potrafi zmienić wszystko! Dziś przychodzę do was z jeszcze jedną historią ludzką. Sama mocno zaangażowałam się w pomoc. To za mało, więcej osób musi otworzyć serca – zaczęła facebookowy wpis Magda.

Zapoznała jednocześnie fanów z historią Ryszarda, który przeżył krwotok podpajęczynówkowy z pękniętego tętniaka tętnicy środkowej mózgu. Od tamtej pory mężczyzna jest wspomagany przez respirator oraz regularnie rehabilitowany. Zabiegi wymagają jednak sporych nakładów finansowych.

– Walczy! Potrzebuje funduszy na dalsze leczenie. Mimo zgromadzonych oszczędności nie może opłacić długiej rehabilitacji. [...] Zróbmy dobry uczynek dla drugiego człowieka… W całej bieganinie zapominamy o trosce, o bliźnim o otwartości serca… – dodała Gessler.

Maciej Frelikowski

Nie żyje Maciej Frelikowski. Jest data pogrzebu

CZYTAJ DALEJ

Pod postem pojawiły się setki komentarzy, przekaz "królowej polskiej gastronomii" został zaś udostępniony ponad dwa tysiące razy. Wśród głosów internautów nie brakowało jednak krytyki działań gospodyni "Kuchennych rewolucji". Magda postanowiła odnieść się do nieprzychylnych wpisów.

– Widzę, że hejterzy urządzili sobie tutaj piękny poligon hejtu i trenują dzielnie przed coroczną olimpiadą hejtu, którą jest WOŚP. Tam to Jurkowi dajecie popalić! Straszni ludzie jesteście. Karma wraca, moi kochani. [...] Jad ludzki powinien być wyceniany jak bitcoin. Polacy byliby najbogatszym narodem na świecie – stwierdziła.

Magda Gessler

fot. Magda Gessler / Facebook

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Kobieta płakała w "Sprawie dla reportera". Nagle pojawiła się gwiazda disco-polo
2. Wpadka w "Dzień dobry TVN". Filip Chajzer nie wytrzymał
3. Natalia Kukulska opublikowała zdjęcie z dzidziusiem. "Ma na imię Laura"

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Marylę Rodowicz?

Pytanie 1 z 4

Gdzie urodziła się Maryla Rodowicz?

Polskie gwiazdy, które podbiły Hollywood. Występowały w hitowych produkcjach

Slajd 1 z 10

East News

Pola Negri (Apolonia Chałupiec)

Pola Negri jest bez wątpienia jedną z największych ikon kina niemego. Swoją karierę aktorską zaczęła w Warszawie, skąd szybko przeniosła się do Berlina. W wieku 25 lat wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpoczęła się jej prawdziwa kariera artystyczna. Pola Negri, a właściwie Apolonia Chałupiec, zagrała w wielu kultowych produkcjach kina niemego, między innymi "Hotel Imperial", "Bezwstydna kobieta" czy "The Spanish Dancer". Znana była również ze swoich licznych romansów. Gwiazda spotykała się z Charliem Chaplinem oraz Roderickiem La Rocque. Co ciekawe, uczuciem pałał do niej nawet sam Adolf Hitler. Polka związana była jednak z Rudolfem Valentino, którego śmierć przyczyniła się nie tylko do załamania aktorki, ale też upadku jej kariery zawodowej. Jej legendarne rzucenie się na trumnę ukochanego uznane zostało za przykład braku kultury i wpłynęło na znaczący spadek jej popularności. Pola Negri uważana jest za prawdziwą femme fatale kina niemego. Aktorka doczekała się także własnej gwiazdy w Hollywoodzkiej Alei Gwiazd. Popularna Polka zmarła 1 sierpnia 1987 roku w San Antonio.

Kamil OIekAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Rafał Mroczek pokazał niepokojące zdjęcie zniszczonego auta. Ujawnił, co się stało

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Tadeusz Müller o pożarze domu. Wyjawił smutną prawdę nt. swojego majątku

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Łepkowska skomentowała rozstanie Kalskiej i Roznerskiego. "Nie będzie to łatwe"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Anna Mucha udostępniła informację o kradzieży. Prosi internautów o pomoc

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Magdalena Stępień prosi fanów o wsparcie. "Oliwierek jest małym wojownikiem"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nagłe wyznanie Joanny Kurowskiej o rodzinnej tragedii. "Żyłam w poczuciu winy"

Czytaj więcej >